ביטוח חיים למושתלי כבד

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים למושתלי כבד? 

מושתלי כבד מתקשים מאוד במשימת איתור ביטוח חיים שמוכן לבטח אותם, השתלת כבד נחשבת לאופרציה רפואית שמעמידה את מי שעבר אותה בסיכון משמעותי להידרדרות במצב הרפואי. התפיסה הזאת גורמת לחלק גדול מחברות הביטוח לא לבטח מושתלי לב במגוון רחב של ביטוחים בהם גם ביטוחי חיים. 

מושתל כבד ולמעשה כל אדם המעוניין לרכוש ביטוח חיים מחויב במילוי שאלון רפואי המכיל שאלות רבות שחושפות לחברות הביטוח את מצבו הבריאותי של הלקוח, בשנייה שבה חברת הביטוח מבינה כי הפונה הוא אדם שעבר השתלת כבד, הליך המכירה יפנה לכיוון בעייתי מבחינת המבוטח העתידי. 

חברת הביטוח תציב מכשולים רבים ותבקש סכום גבוהה באופן יחסי בתמורה למכירת הביטוח למושתל הכבד. כמו כן, בחלק לא קטן מן המקרים חברות הביטוח תסרב לבטח את מי שעבר השתלת כבד, או להכניס לפוליסת הביטוח סעיפים שיהפכו אותה, הלכה למעשה, לחסרת תועלת. 

מה זה ביטוח חיים למושתלי כבד? 

חלק לא קטן ממי שעבר השתלת כבד תוהה האם יש טעם לרכוש ביטוח חיים, לאור העובדה שהתנאים המוצעים הם שונים באופן משמעותי מהתנאים המוצעים לאנשים בריאים בעלי מאפיינים דומים. התשובה לתהייה זאת איננה פשוטה, היא דורשת היכרות עם שוק הביטוח ועם הביטוח שמוצע למושתל הכבד, בעוד שחלק מפוליסות הביטוח יכולות להציע הגנה איכותית ומקיפה למבוטח, חלק אחר מספקות הגנה מלאה בחורים שעלולה לאכזב ברגע האמת. 

פוליסת ביטוח החיים הרגילה, מציעה למבוטח מושתל הכבד מתווה דומה למתווה המוצע לאנשים בריאים, הוא או משפחתו יקבלו פיצוי משמעותי, בדרך כלל בגובה של כמיליון שקלים במידה ותוגש תביעה שתמצא נכונה ומוצדקת. 

הבעיה בפוליסת הביטוח הרגילה היא שחברת הביטוח מכניסה לתוכה סעיף המונע במספר לא קטן של מקרים את קבלת הפיצוי המיוחל. הסעיף למעשה מוריד מחברת הביטוח את האחריות לתשלום פיצוי במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה כתוצאה מהידרדרות רפואית שניתן לקשרה למצב רפואי קיים, במקרה של מושתלי כבד יש כמות גדולה מאוד של בעיות שניתן לקשר להשתלה, באופן ישיר ועקיף, כך יצא שהביטוח שלכם יהיה בלא מעט מקרים חסר משמעות. 

לאור הבעייתיות הזאת, לא מעט אנשים הסובלים ממחלות קשות וגם אנשים שעברו השתלות איברים נוטים לרכוש ביטוח חיים שלא דורש מהם מילוי שאלון רפואי, סוג הביטוח הזה מיועד למעשה לאנשים שביטוח החיים הרגיל לא מספיק אפקטיבי עבורם.

בתמורה לכך שהמבוטח אינו ממלא שאלון רפואי חברת הביטוח לא צריכה לשלם למבוטח פיצוי במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה במהלך שלוש השנים הראשונות לתקופת הביטוח, לאחר תקופת שלוש השנים חברת הביטוח תהיה חייבת לשלם למבוטח או למשפחתו את הפיצוי המגיע להם, ללא אפשרות להימנע מתשלום. 

כמו כן, במידה והמבוטח נפטר בשלוש השנים הראשונות חברת הביטוח מחזירה למשפחת המבוטח את חלק הארי של התשלומים שעברו אליה מאז רכישת הפוליסה, החזר שמגיע לפחות 70 אחוז מסך התשלומים שעברו. כמו כן, נהוג לקבוע סכום פיצוי נמוך יותר בפוליסה הזאת, לרוב בגובה של כחצי מיליון שקלים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

שוהם

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

מוות מתאונה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים למושתלי כבד? 

מושתל כבד צפוי לשלם עבור פוליסת ביטוח חיים הרבה יותר מאדם בריא, הקביעה הזאת תקפה גם אם ירכוש ביטוח חיים שלא דורש מילוי שאלון רפואי וגם אם ירכוש ביטוח רגיל. המקור לפער המחירים הזה הוא העובדה שחברות הביטוח מעוניינות להגן על עצמן, הן מנסות להפחית את הסיכון לתשלום פיצויים ולכן בוחרות לגבות פרמיות גבוהות יותר בכל חודש. 

החשיבות של ביטוח חיים למושתלי כבד

רכישת ביטוח חיים מסייעת להבטיח את המצב הכלכלי של המבוטח ומשפחתו לכל תרחיש עתידי, משפחה המסתמכת על ההכנסה שמייצר מושתל הכבד עלולה להיפגע מאוד מבחינה כלכלית במצב של אובדן כושר עבודה, או חלילה, פטירה. הסכום שיתקבל מחברת הביטוח עבור ביטוח החיים מסייע באיזון המכה הכלכלית ויעזור למשפחה להתגבר על אובדן ההכנסה שהגיעה מהמבוטח.

איך לקנות ביטוח חיים למושתלי כבד?

אנו ממליצים בחום להתייעץ עם מומחים בתחום הביטוח לפני רכישת פוליסת ביטוח כלשהי ובפרט כאשר מדובר באוכלוסיות מיוחדות שנזקקות לביטוחים לא סטנדרטיים. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי טובה עבורכם, כזאת שתשמור על הזכאות שלכם לקבלת פיצוי מצד אחד וכזאת שלא תדרוש השקעה כספית גדולה מדי מן הצד שני.

ביטוח חיים למושתלי כבד בהנחה בלעדית