ביטוח חיים לנכים ונכי צהל

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לנכים ונכי צהל?

נכים מתקשים במציאת ביטוחי חיים, מחיר הביטוחים שמוצגים להם יקרים לעיתים קרובות מאוד ובמקרים רבים גם כוללים תמורה בעייתית בלשון המעטה. נכות נחשבת לגורם סיכון משמעותי במיוחד ולאור זאת חברות הביטוח מנסות להימנע ממבוטחים נכים, לאור העובדה שהם נמצאים בסיכון גבוה לאובדן כושר עבודה ופטירה ודורשות מהמבוטחים הפוטנציאליים מחירים גבוהים בתמורה לפוליסות ביטוח החיים השונות.

בקרב נכי צהל הסיפור מעט שונה, זאת לאור העובדה שארגון נכי צהל מציע לחברים בו פוליסת ביטוח חיים קבוצתית המאפשרת לנכי צהל לרכוש ביטוח חיים איכותי באופן יחסי במחיר משתלם למדי.

מה זה ביטוח חיים לנכים ונכי צהל?

ביטוח חיים לנכים ונכי צהל מאפשר להם להעניק למשפחות שלהם ולעצמם הגנה במקרה של אובדן כושר או, חס וחלילה, במקרה של פטירה. ביטוח החיים משמש כמגן על בני המשפחה של המבוטח, זאת מכיוון שחברת הביטוח תעביר למוטבים שיצויינו בפוליסת הביטוח סכום כספי משמעותי, זהה לסכום המופיע בפוליסת הביטוח לאחר שיתמלאו התנאים למימושה.

לרוב הפיצוי המועבר למוטבים בפעימה אחת, של כל הסכום ולחילופים המוטבים יכולים לבקש לפרוש את תשלום הסכום על פני חודשים רבים ובאופן זה להשתמש בו כמעין משכורת חלופית למשכורת שאבדה כתוצאה מפטירת המבוטח או כתוצאה מאובדן כושר העבודה שלו.

לביטוח החיים יש משמעות מיוחדת כאשר אנו עוסקים משפחות בהן בן משפחה אחד הוא המפרנס העיקרי בהן, במצבים מעין אלה אובדן ההכנסה שמגיעה מאותו בן משפחה יכולה להוביל, להרעה דרמטית באיתנות הפיננסית של המשפחה ולפגוע ברמת החיים שלה.

כעת נבחין בין נכים לבין נכי צהל, נכי צהל יכולים לרכוש פוליסת ביטוח קבוצתית של ארגון נכי צהל, המחיר של הפוליסה נמוכה בהרבה מכל פוליסה אלטרנטיבית שקיימת בשוק הפרטי ולכן רוב אם לא כל החברים בארגון רוכשים פוליסת ביטוח חיים באמצעות ארגון נכי צהל.

לעומתם, נכים שאינם נכי צהל צפויים להיתקל בקשיים משמעותיים בבואם לרכוש ביטוח חיים, פוליסות הביטוח הרגילות יהיו כמעט ולא רלוונטיות עבורם לאור העובדה שחברות הביטוח נוהגות להכניס סעיפים המחריגים את האחריות שלהן במקרה של התדרדרות כתוצאה ממצב רפואי קיים. לאור העובדה שנכות היא בעיה רצינית שאפשר לקשר אליה מספר גדול מאוד של בעיות רפואיות, הסבירות של חברת הביטוח להתחמק מהתשלום נחשבת לגבוהה.

לאור זאת, יש בשוק הביטוח מוצר ביטוחי אלטרנטיבי, ביטוח חיים שלא דורש מן המבוטח למלא שאלון רפואי לפני קבלתו, הביטוח הזה נחשב לביטוח יקר יותר והתנאים שלו שונים מהתנאים של ביטוח החיים הרגיל, למשל בשלוש השנים הראשונות לביטוח חברת הביטוח לא תשלם למבוטח את הפיצוי שנקבע בפוליסה, כאשר אם המבוטח נפטר בשלוש השנים הללו חברת הביטוח תחזיר למשפחתו את הרוב התשלומים שהוא העביר לחברת הביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

שוהם

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לנכים ונכי צהל?

העלות של ביטוח החיים שמוצע לנכי צהל נע סביב ה-22 שקלים בחודש (משרד הביטחון מוסיף מכיסו סכום זהה), סכום הפיצוי המגיע למבוטח במקרה הצורך עומד על 95,160 ₪ למבוטח מתחת לגיל 70 ועל 40,260 למבוטח בין גיל 70 לגיל 75.

נכים שאינם נכי צהל צפויים לשלם סכומים גבוהים בהרבה עבור פוליסות ביטוח החיים המוצעות בשוק הפרטי, יחד עם זאת כדאי לציין שסכום הפיצוי המוענק במסגרתן לרוב גבוה בהרבה ויכול להגיע גם מעל חצי מיליון שקלים. כמו כן, נכה צפוי לשלם עשרות עד מאות אחוזים יותר עבור ביטוח חיים ביחס למבוטח בריא.

החשיבות של ביטוח חיים לנכים ונכי צהל

לביטוח חיים יש חשיבות גדולה לנכים ולנכי צהל, במיוחד לאלה שמהווים מפרנסים מרכזיים במשפחתם, הפיצוי שהועבר למשפחה מטעם חברת הביטוח יסייע לה להתמודד עם אובדן ההכנסה שהגיעה מאותו בן המשפחה ותמנע הידרדרות במצבם הכלכלי.

איך לקנות ביטוח חיים לנכים ונכי צהל?

לפני רכישת כל ביטוח מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על כלל האפשרויות הקיימות בשוק, יסייעו לכם למצוא פוליסת ביטוח שתתאים בדיוק לצרכים שלכם וישמחו לענות לכם על כל שאלה שתהיה לכם ולטפל בכל בעיה שתתקלו לאורך תהליך החיפוש אחרי פוליסת הביטוח המתאימה עבורכם.

ביטוח חיים לנכים ונכי צהל בהנחה בלעדית