ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי

פגיעה משבץ מוחי נחשבת לכזאת שמדרדרת לעיתים בצורה משמעותית את מצבם הפיזי והקוגניטיבי של הנפגעים ממנה, בהתאם לכך, מי שנפגע משבץ מוחי עלול להיתקל בקשיים משמעותיים במידה וירצה לרכוש פוליסת ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי. חברות הביטוח אינן ששות לבטח אנשים שמצבם הבריאותי רעוע, הן בוחנות את מצבו הרפואי של כל פונה לפני שהן מחליטות האם לאשר לו פוליסת ביטוח חיים ואם כן בעבור איזה מחיר.

באופן מובן, כל מי שנפגע משבץ מוחי הוא מבוטח בעייתי בקרב חברות הביטוח לאור העובדה שהוא עלול, בסבירות גבוהה ביחס לשאר האוכלוסייה, לתבוע את חברת הביטוח ולדרוש ממנה פיצויים עקב הידרדרות נוספת במצבו שעלולה להביא לפטירה או לאובדן כושר העבודה. מעבר לכך, בחלק מן המקרים חברות הביטוח יכולות לסרב לבטח אדם שפנה אליהן בנוגע לביטוח על סמך מצבו הרפואי.

מה זה ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי?

ביטוח חיים רגיל מאפשר למבוטחים שבו לקבל פיצוי מחברת הביטוח במקרה של אובדן כושר עבודה, או במקרה של פטירה, חס וחלילה, להעביר למוטבים שלהם את הסכום המופיע בפוליסה. המוטבים בפוליסת ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי הם אנשים שהמבוטח קבע אשר יקבלו את הכסף במקרה של מוות, כאשר המבוטח יכול לשנות את המוטבים גם לאחר שרכש את הפוליסה.

במקרה הצורך, עקב אובדן כושר עבודה או פטירה המבוטח או המוטבים שלו, לרוב בני המשפחה של המבוטח, יכולים לתבוע את חברת הביטוח ולבקש מהן לשלם את הסכום המופיע בפוליסה. אם התביעה מתבררת כתביעה מוצדקת חברת הביטוח תאלץ להעביר את הכסף למבוטח או למשפחתו בפעימה אחת, או כקצבה למשך שנים, לבחירת המבוטח או המוטבים.

רכישת ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי מאתגרת יותר, זאת מכיוון שפוליסות הביטוח הרגילות נוהגות להכניס סעיפים שמחריגים תשלום כתוצאה מהידרדרות רפואית הנובעת ממצב רפואי קיים, כלומר בעיה רפואית שהייתה ידועה בזמן רכישת הפוליסה. מהלך אשר למעשה הופך את פוליסת ביטוח החיים לנפגעי שבץ מוחי לחסרת תועלת עבור מבוטחים שלקו בשבץ מוחי לאור העובדה שניתן לטעון בבית המשפט שכמעט כל התדרדרות היא תוצאה של השבץ.

לכן, רוב האנשים שנפגעו משבץ מוחי שמעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח חיים יצטרכו לעשות זאת במסגרת פוליסות ביטוח שלא דורשות מהמבוטח חשיפה פרטים רפואיים לפני רכישת הפוליסה, פוליסות הביטוח הללו למעשה מונעות מחברת הביטוח לטעון שהידרדרות כלשהי במצבו הרפואי היא תוצאה של מצב רפואי קיים כיוון שהן מבקשות את המידע הרפואי מהמבוטח לפני מכירת הפוליסה.

הפוליסה מאופיינת בכך שבשלוש השנים הראשונות לרכישת הפוליסה, חברת הביטוח תהיה פטורה מתשלום הפיצוי הקבוע בפוליסה במקרה של פטירה, באופן זה חברות הביטוח מעניקות לעצמן הגנה מסוימת, לצד זאת, במקרה פטירה בשלוש השנים הראשונות לרכישת הביטוח חברת הביטוח תצטרך להשיב למוטבים של המבוטח כ-70 אחוז מסך התשלומים שעברו לחברה ובמקרים מסוימים החברה תנפיק החזר מלא.

חשוב לציין כי ברוב המקרים גובה הפיצוי המקסימלי בפוליסת ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי מוגבל בסכום של כ-חצי מיליון שקלים, סכום הנמוך מפוליסות ביטוח חיים הסטנדרטיות אשר לרוב מעניקות פיצוי מקסימלי בסכומים גבוהים יותר. בנוסף, הפרמיה החודשית גבוהה בצורה משמעותית ביחס לפרמיה החודשית הנהוגה בפוליסות הביטוח הרגילות.

בכל מקרה, אנו ממליצים לכל מי שמעוניין לרכוש פוליסת ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי לקבל ייעוץ מקצועי לפני רכישת הפוליסה, מי שמבין בתחום יכול לחשוף אתכם לאפשרויות והצעות שלא ניתן לקבל באופן עצמאי בצורה שיכולה לחסוך הוצאות מיותר או להביא לרכישת מוצר ביטוחי איכותי יותר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

מוות מתאונה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

ריסק 1

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי?

העלות של פוליסת ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי היא גבוהה באופן משמעותי מהעלות של רכישת פוליסת ביטוח לאנשים בריאים, הפער יכול להגיע גם לעשרות אחוזים ויותר. מעבר לכך המחיר של הפוליסה מושפע גם מהגיל של המבוטח, מהמין שלו ומאפיינים נוספים.

החשיבות של ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי

לרכישת ביטוח חיים יש חשיבות עצומה לבני המשפחה של המבוטח, אשר במצב בו היא נסמכת על המבוטח בפן הכלכלי עלולה להתדרדר ברמת החיים לאחר לכתו של המבוטח. פוליסת הביטוח למעשה תבטיח שבני המשפחה יקבלו סכום כספי משמעותי שיוכל לסייע להם להתמודד עם אובדן ההכנסה שיצר המבוטח.

איך לקנות ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי?

אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח לנפגעי שבץ מוחי רק לאחר שיחת ייעוץ עם מומחים בתחום. יועצי הביטוח שלנו ישמחו להתאים לכם את פוליסת הביטוח האולטימטיבית, כזאת שתאזן בצורה המיטבית בין מחיר לתמורה.

ביטוח חיים לנפגעי שבץ מוחי בהנחה בלעדית