• ביטוח תאונות אישיות

   פוליסות ביטוח תאונות אישיות מעניקות למבוטח פיצוי כספי מוסכם מראש במקרה של פציעה או חבלה כתוצאה מתאונה

   ביטוח בריאות

   פוליסות ביטוח בריאות מקיפה ונועדה להעניק למבוטח כיסויים נרחבים לקבלת טיפול רפואי בעת הצורך

   ביטוח מחלות קשות

   פוליסות ביטוח מחלות קשות מעניקות למבוטח פיצוי כספי במקרה של מחלה קשה וזאת על מנת לממן טיפולים.

   ביטוח חיים

   פוליסות ביטוח חיים מעניקות ליורשיו של המבוטח סכום פיצוי כספי מוסכם מראש במקרה של מוות.

   ביטוח סיעודי

   פוליסות ביטוח סיעודי מעניק שיפוי כספי מתמשך למבוטח אשר נמצא במצב סיעודי זמני או קבוע

   ביטוח אובדן כושר עבודה

   פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה יעניק למבוטח פיצוי כספי חודשי במקרה שבו איבד את יכולת הפרנסה

   הזמינו ללא עלות
   חוברת ניתוח תיק ביטוח
  • ביטוח אחריות מקצועית

   פוליסות ביטוח אחריות מקצועית מיועדות להגן על אנשי מקצוע בכל תחום מפני תביעות אשר נובעות מרשלנות

   ביטוח דירה

   פוליסות ביטוח דירה מכילה מספר כיסויים אשר נועדו להגן על תשתית הדירה, תכולתה וסביבה

   ביטוח משכנתא

   פוליסות ביטוח משכנתא נועדה להבטיח את יכולת תשלום המשכנתא של המבוטח במקרה של מוות בטרם עת

   ביטוח רכב

   פוליסות ביטוח רכב מכילות מספר רב של כיסויים לכל כלי רכב מוטורי אשר נועד להעניק פיצוי במקרה של תאונה

   ביטוח נסיעות לחו"ל

   פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל תעניק שיפוי כספי במקרה של אובדן כבודה או טיפול רפואי במסגרת נסיעה לחו"ל

   ביטוח עסק

   פוליסות ביטוח עסק מגוונות וגמישות מיועדות להגן על כל בית עסק בהתאם לדרישתו ופועלו.

   הזמינו ללא עלות
 • הר ביטוח
 • מי אנחנו

האם שיפוצניק צריך ביטוח חיים?

אין ספק שעבודות שיפוץ יכולות להיות מסוכנות, במידה ואתם עוסקים במקצוע בתחום השיפוצים, וודאו שאתם מכוסים בביטוח חיים!
ביטוח חיים בהנחה בלעדית
נקודות אפורות
נקודות אפורות
מה תלמדו בכתבה שלנו?
Newsletter3
הירשמו לניוזלטר
אל תפספסו את הטיפ הבא שלנו בנושא ביטוח

פעמים רבות אנו מקבלים שיחות טלפון מכל מיני סוכני ביטוח. אותם סוכני ביטוח מציגים את עצמם באדיבות ובנחמדות, ומספרים לנו על מגוון פוליסות ביטוח שונות המוצעות לנו במחירים מעולים. היות ואף אחד מאיתנו לא באמת יושב במהלך השגרה שלו וממתין הקוצר רוח לשיחה מסוכן הביטוח שיצלצל, לרוב שיחות הטלפון האלו תופסים אותנו כאשר אנחנו מאוד עסוקים ואין לנו זמן אמיתי פנוי להקשיב להם ולמצוא, אולי, משהו שעשוי לעניין אותנו.

למשל, שיפוצניקים בדרך כלל עסוקים ביום יום שלהם בעבודות ידיים, ואין להם לא רגע פנוי ולא יד פנויה כדי להרים את הטלפון ולהקשיב לכמה דקות. אז כדי שלא תסננו את שיחת הטלפון הבאה של סוכני הביטוח ותהיו עלולים להפסיד משהו שיכול להועיל לכם, החלטנו להרים את הכפפה ולהבין האם שיפוצניק צריך ביטוח חיים?

ביטוח חיים – מה הוא נותן?

ביטוח חיים הוא סוג ביטוח המוצע לרכישה על ידי חברות הביטוח השונות הפועלות במדינת ישראל. ביטוח חיים בא במטרה לסייע למשפחתם לשמור על רמת חיים כלכלית הגונה גם בהיעדרו של המבוטח במקרה של מוות.

ביטוח חיים ריסק הינו מוכר כ-ביטוח "בינארי" כלומר אחד-אפס, אין מקום לפרשנות בדומה לביטוח אובדן כושר עבודה, אלה הביטוח מכסה מקרה אחד בלבד, מוות בטרם עת.

חברות הביטוח השונות החלו לשווק פוליסות ביטוח חיים אשר כוללות כיסויים במקרה של נכות קשה, אובדן כושר עבודה וכו' על מנת לכסות גם מקרים בהם התרחשה תאונה קשה אך למזלו של המבוטח, היא אינה הסתיימה באסון.

מי זקוק לביטוח חיים?

היות ופוליסות ביטוח חיים המורחבות מכסות מקרים נוספים מלבד פטירה של המבוטח, עולה השאלה מי הם בעלי המקצוע אשר נמצאים בסכנה גדולה יותר במהלך עבודתם?

אין עוררין שבכל עבודה יש אפשרות לתאונה קלה או קשה, אך תסכימו איתנו ששיפוצניק אשר עובד על הגג עם חומרים רותחים לאיטום גגות, נמצא במעט יותר בסכנה מאשר עובד משרד?

בנוסף לשיפוצניקים ישנם בעלי מקצוע רבים נוספים ואנו ננסה לסקר גם אותם בהמשך.

האם שיפוצניק צריך ביטוח חיים?

ראשית, אנו טוענים ראשית שכל אדם שיש לו נתמכים, כלומר ילדים ומשפחה , צריך לשקול בחיוב לרכוש ביטוח חיים ריסק טהור, כלומר פיצוי כספי בסכום קבוע מראש במקרה של פטירת המבוטח.

יחד עם זאת, כאשר מדברים על ביטוח חיים, מרבית הקוראים חושבים על תאונות מטוס או רכב, אך אנחנו נמצאים מרבית מחיינו בסביבת העבודה שלנו ובעלי המקצוע בתחום הבנייה והשיפוץ נמצאים בסיכון במהלך יום העבודה.

שיפוצניקים הם אנשים שעובדים לא רק עם הידיים, אלא גם עם חומרים ששאיפה שלהם עלולה להיות לא בריאה לגוף, עולים על סולמות, משתמשים בכלים חדים ואלקטרוניים ובשורה התחתונה – פשוט נמצאים בסיכון גבוה יותר ביחס לבעלי מקצוע אחרים…

מה בדיוק מסוכן בזה?

שיפוצניקים עומדים בכל יום במצב שבו הם עלולים להיפגע מחיתוך, שאיפה, נפילה ומקרים נוספים שעלולים לגרום להם לפגיעות קלות יותר או קשות וחמורות יותר. בכל אחד מהמקרים, עלול לאבד השיפוצניק את היכולת שלו להמשיך לעבוד, בין אם לתקופה קצרה יותר ובין אם לתקופה ארוכה יותר.

פציעה במהלך עבודה של שיפוצניק באתר בנייה יכולה לשתק אותו לתקופה ארוכה ולפגוע בפרנסתו, חישבו על זה כך, עובד משרדי אשר שבר את ידו, יוכל להמשיך לתפקד, באופן איטי יותר ואולי בעבודה מהבית אך מאידך, שיפוצניק עם פציעה דומה, יאלץ להיעדר מאתר הבנייה ולהפסיד את הפרויקט.

ביטוח חיים לשיפוצניקים – שומרים על מי שבונה לנו את הבית

היות והשיפוצניק נמצא בסיכון ברמה הכמעט יומיומית, ביטוח חיים הוא רלוונטי מאוד עבורו. מדוע? פשוט מאוד – במקום לבוא לעבודה בחשש ולהעסיק את הראש כל הזמן במחשבות על "מה עלול לקרות?", ביטוח חיים יכול לאפשר לשיפוצניק עבודה רגועה ושקטה.

איפה כדאי לעשות ביטוח חיים?

לצערנו לא ניתן להצביע על חברת ביטוח אחת שמומלץ לרכוש אצלה ביטוח חיים, זאת מכיוון שיש פערים גדולים בין סוגי בעלי המקצוע גם בקטגוריה של שיפוץ ובנייה, היקף העבודה, תחום התמחות, חומרים מסוכנים, מספר עובדים וכדומה. אולם השוואה קצרה בין הפוליסות של חברות הביטוח השונות תוכל להבטיח בחירה של ביטוח חיים מקיף ומתאים לכם.

טיפים לבחירת ביטוח חיים

לפני שתבחרו איפה לעשות ביטוח חיים, כדאי למדוד את הפוליסות לפי מדדים של מחיר, היקף הפוליסה, גבולות האחריות ואת הסיטואציות שבגינן תהיו זכאים לקבלת קצבה. ככל שהפוליסה תהיה מקיפה יותר ובמחיר הולם יותר – כך תוכלו להבטיח שביצעתם את הבחירה הנכונה. אז בחרו נכון ושמרו על עצמכם!

סמל לוגו אתר ביטוח
מערכת אתר ביטוח

הצוות שלנו במערכת אתר ביטוח עם ניסיון מצטבר של מעל 40 שנה בתחום, עובד סביב השעון בניסיון להנגיש לכם את תחום הביטוח בצורה הטובה ביותר. 

ביטוח חיים
כמה עולה ביטוח חיים ריסק?
ביטוח חיים
איך לבחור את סכום הכיסוי ביטוח חיים המדוייק?
ביטוח חיים
10 דברים שחשוב לדעת על ביטוח חיים
ביטוח חיים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק
הזמינו דוח ביטוח בחינם
לא בטוחים איזה ביטוחים יש לכם? אל דאגה, אנחנו פה!

אנחנו מתמחים בבדיקה והוזלה של כיסוי ביטוח, בין אם נצליח להוזיל את התיק ובין אם לא, אתם תישארו עם חוברת מפורטת אודות כל הביטוחים שיש ברשותכם.