כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח חיים מומלצות
משפחה בטוחה פלוס

ביטוח חיים

ספיר

ביטוח חיים

שוהם

ביטוח חיים

בלוג ביטוח חיים

מה זה ביטוח חיים וכמה הוא עולה?

מבינים שהגיע הזמן לרכוש ביטוח חיים אבל לא בטוחים שאתם מבינים במה בדיוק מדובר? ריכזנו בשבילכם הסבר קל פשוט ונוח.
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

מה זה ביטוח חיים וכמה הוא עולה?

כולנו חיים היום בעולם שאי אפשר להתחמק בו מהפרסומים השונים. שלטי חוצות ענקיים על כביש איילון, פרסומות בטלוויזיה, תשדירים ברדיו ובאנרים שקופצים לנו במהלך הגלילה בפייסבוק מודיעים לנו כולם על כל מיני מוצרים שאנחנו יכולים לקנות במחירים משתלמים במיוחד, ותמיד יצטרף לכולם גם סלוגן מוחץ כמו "רכשו עכשיו ולא תתחרטו".

גם עולם הביטוחים לא חף מפרסומות, וסוכני הביטוח אף מגדילים ומתקשרים אלינו באופן אישי כדי להציע לנו מגוון הטבות להצטרפות לביטוחים השונים. אבל בשביל שלא תהיו תלויים במידע המהיר שסוכן הביטוח שולף לכם, החלטנו לעשות סדר ולכתוב אחת ולתמיד את כל מה שצריך לדעת בנושא: מה זה ביטוח חיים וכמה הוא עולה?

אתם לא יודעים מה זה ביטוח חיים? זאת לא בושה לשאול

ביטוח חיים הוא אחד המושגים האלו שלא רק שכדאי לדעת מה הם אומרים, אלא ממש חובה לדעת מה הם אומרים. ולמה? פשוט מאוד – כי יש מושגים שאי אפשר לחיות חיים שלמים ומלאי וודאות בלעדיהם. ביטוח חיים הוא אחד מהם – ואם אתם לא יודעים מהו, טוב שהגעתם.

מה זה ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא סוג ביטוח שמבטיח שבכל מקרה שבו תאבדו חס וחלילה את כושר העבודה שלכם, ולא תוכלו לצאת כל יום לעבודה ולפרנס את עצמכם ואת בני המשפחה שלכם – הכיסוי של ביטוח חיים מתפקד בתור ההכנסה החדשה שלכם.

סוגים של ביטוח חיים

ביטוח חיים מתחלק לכמה וכמה חלקים, ניתן לרכוש פוליסה המתאימה לכם בהתאם למצב האישי שלכם – גיל, סוג העבודה שבה אתם עובדים ועוד.

סוג אחד של ביטוח חיים מתייחס לאובדן כושר עבודה מטעמים של נכות, גיל ועוד.

סוג שני של ביטוח חיים מתייחס למקרים של מוות – במקרה כזה, השארים יכולים להמשיך ולקבל את הקצבה מביטוח חיים של המבוטח.

והסוג השלישי והנפוץ ביותר של ביטוח חיים מתייחס לכל סוגי המקרים – גם מוות וגם אובדן כושר עבודה מהסיבות השונות.

איך בוחרים ביטוח חיים?

ביטוח חיים ניתן לבחור בהתאם למצב האישי שלכם. אם אתם עובדים בעבודה פיזית שמעמידה אתכם בפני סיכונים ברמה היומיומית, כדאי לרכוש ביטוח חיים נרחב הכולל גם כיסוי בגובה יחסית גדול, ואילו אם אתם עובדים בעבודה משרדית שפחות מסכנת אתכם – תוכלו לרכוש ביטוח חיים בגובה קטן יותר ועם תנאים מצומצמים יותר.

החיים מלאים בהפתעות – ואתם רוצים להיות מוכנים אליהן

בכל מקרה, ביטוח חיים הוא חשוב עבור כל אחד ואחת מאיתנו, שכן הסיכון שלנו נמצא לא רק בזמן העבודה אלא גם במקומות נוספים. את כושר העבודה אנחנו עלולים לאבד גם כאשר אנחנו נוהגים וחס וחלילה מעורבים בתאונת דרכים, נופלים במדרגות בבניין המגורים שלנו ועוד. ביטוח חיים הוא היחיד שיכול להבטיח המשך הכנסה על אף כל המקרים הללו.

כמה עולה ביטוח חיים?

המחירים של ביטוח חיים משתנים בהתאם לסוג הפוליסה שתבחרו, בהתאם לגובה הכיסוי שתבחרו, ומשתנים נוספים כמו גיל, מין, האם אתם מעשנים ועוד. באופן כללי מדובר כאן על טווח תשלומים שנע בין כ-10-20 ש"ח בחודש ויכול להגיע עד ל-100 ש"ח בחודש – ככל שהפוליסה מקיפה יותר ונרחבת יותר, כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר.

אצל מי כדאי לרכוש ביטוח חיים?

רכישה של ביטוח אישי היא אישית לחלוטין, ולכן כל חברת ביטוח תוכל להתאים לכם פוליסה באופן אישי שמחירה יהיה אחר. כדאי להשוות בין כל ההצעות שהתקבלו ולהחליט על פי מדדים של היקף הפוליסה, מחיר הפוליסה וטיב השירות של חברת הביטוח.

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק