כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח מחלות קשות מומלצות
מרפא

ביטוח מחלות קשות

בשביל החוסן (סרטן)

ביטוח מחלות קשות

מגדל מזור לסרטן

ביטוח מחלות קשות

עוד בנושא ביטוח מחלות קשות
בלוג ביטוח מחלות קשות

כמה נקודות שאולי לא ידעתם על ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות נשמע בהחלט חשוב והאמת שקצת מלחיץ, לכן בחרנו כמה נקודות שאולי לא ידעתם על ביטוח מחלות קשות ולדעתנו חשוב שתדעו
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

ביטוח מחלות קשות

כולנו שואפים להיות בריאים, כאשר אנו מקווים כי בעת מחלה, יהיה לנו את המשאבים הכספיים להתמודד איתה באופן היעיל והטוב ביותר. ביטוח מחלות קשות נועד בדיוק לשם כך, כאשר הוא מספק הגנה אשר מאפשרת קבלת מענה מתאים בעת מחלה קשה, באמצעות מענק כספי.

מהו ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות משתייך למשפחת ביטוחי בריאות, כאשר הוא נחשב לאח הקטן והפחות מוכר ביחס לביטוחי בריאות פרטיים. עם זאת, גם לביטוח מסוג זה חשיבות גדולה ותכלית, אשר חשוב ומומלץ להכיר. מדובר בביטוח אשר בו המבוטח מקבל סכום כסף בעת רכישת הביטוח, במידה וחלה באחת המחלות הכוללת בפוליסה.

כמו כן, אחד היתרונות המרכזיים של ביטוח מחלות קשות הוא כי מדובר בביטוח אשר עובד באופן כזה בו המבוטח מחליט מה יהיה סכום הכסף אשר יקבל, כאשר ככל שהסכום יהיה גבוה יותר, כך הפרמיה של הביטוח תהיה גבוהה יותר.

מה מכסה ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות מכסה מגוון מחלות המוגדרות כקשות כגון התקף לב, טרשת נפוצה, סרטן, ניתוחי מסתמי לב, שבץ מוחי, ניתוח אבי העורקים, ניתוחי מעקפי לב ועוד. למעשה, מרבית הביטוחים כיום כוללים למעלה מעשרים מחלות קשות שונות.

במה שונה ביטוח מחלות קשות מביטוח בריאות אחר?

השוני הייחודי, המרכזי והמהותי ביותר של ביטוח מחלות קשות הוא העובדה כי הוא מציג רק תנאי אחד למבוטח והוא כי עליו להוכיח שאכן חלה במחלה קשה במהלך תקופת הביטוח לאחר שהסתיימה תקופת האכשרה. לאחר שהמבוטח אכן אובחן כחולה, הוא יהיה זכאי לקבל את מלוא הפיצוי שרכש, בתשלום אחד.

כמו כן, ביטוח מחלות קשות אינו כולל אחוזי נכות, הוכחת שינויים במצב רפואי, קצבאות, התקזזות מול ביטוחים או תשלומים אחרים. בנוסף, המבוטח אינו מוגבל בבחירת הטיפול אותו הוא רוצה לקבל, הרופא או המנתח אותו הוא רוצה. במילים אחרות, המבוטח מקבל את כספו, איתו הוא יכול להשתמש ביד חופשית, ללא השתתפות.

האם כדאי לעשות ביטוח מחלות קשות?

ניתן לראות כי בשנים האחרונות המודעות סביב ביטוח מחלות קשות עולה, כאשר יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות האדירה שבביטוח זה. הפופולריות סביב ביטוח זה גוברת בעקבות הרפורמה בביטוח בריאות אשר הגדילה באופן משמעותי את הצורך בביטוחים פרטיים.

ביטוח מחלות קשות – נקודות חשובות שצריך לדעת

בראש ובראשונה, אחת הנקודות המהותיות ביותר בביטוח מחלות קשות היא העובדה כי מדובר בביטוח אשר מכסה מגוון רחב של שירותים אשר קופות החולים אינן מכסות כגון ניתוחים, מומחים, תרופות מאריכות חיים, בדיקות שונות ועוד.

ביטוח מחלות קשות: שקט נפשי

כמה פעמים נתקלתם במקרים של בקשות תרומה לחולה? מדובר על מאות מקרים, בהם למשפחות פשוט אוזל הכסף ואין להם איך לממן את הטיפול הרפואי. בדיוק לשם כך נועד ביטוח מחלות קשות, כאשר המטרה העיקרית של ביטוח זה היא להעניק למבוטח זמן החלמה רגוע, ללא דאגות כלכליות.

למי מיועד ביטוח מחלות קשות?

למעשה, לכל מי שסבור כי בעת מחלה קשה כזו או אחרת, לא תהיה לו אפשרות להתפרנס ולעבוד. כמו כן, מדובר על ביטוח אידיאלי עבור מי שאין ברשותו סכום כסף גדול בצד, או תוכנית חיסכון שמנה, כזו שיכולה להעניק אפשרות לממן את התרופות והטיפולים .

ביטוח מחלות קשות: רק אצל חברה אמינה ומקצועית

כמו כל ביטוח בריאות, חשוב לערוך סקר שוק, ולבחור אך ורק בחברה אמינה, מקצועית, בעלת ניסיון, אשר מתמחה בתחום. כך תוכלו להבטיח פוליסה הוגנת ושירות אדיב.

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק