מוזילים חופשה

סגרתם חופשה? הגיע הזמן לחסוך בביטוח

למצוא דילים משתלמים לחופשה בארץ ובחו"ל כנראה שכולנו יודעים, אבל האם אתם יודעים למצוא את הביטוח המשתלם ביותר לחופשה הבאה שלכם?

מה תמצאו בכתבה שלנו?

מתכננים כבר זמן רב לצאת לחופשה? שריינתם חופש מראש בעבודה, דאגתם למצוא טיסה זולה ובזמן הנכון, כבר סגרתם מקום לינה, אך ההוצאות קצת כבר כבדות בכיסכם?

יש דבר אחד שחשוב לא לשכוח והוא ביטוח חול ! כדי לחסוך בעלויות שלו, קראו את הקטע שלפניכם וגלו כיצד ניתן להוזיל עלויות בביטוח.

ביטוח חול מאפשר ביטחון

כדאי לרכוש ביטוח חול מכמה סיבות חשובות: במידה ואתם חולים במחלות כרוניות או שיש לכם בעיות בריאותיות קלות יש לכלול את כל הסעיפים הבריאותיים הרלוונטיים בתכנית הביטוח שאתם רוכשים. לעיתים צריך להשיג אישורים רפואיים עבור חברת הביטוח וכדאי לקחת מרווח זמן מספיק לפני הנסיעה על מנת שתוכלו לדווח באופן מסודר את כל הפרטים לחברת הביטוח.

במידה ויהיו החמרות במצבכם, כדאי שחברת הביטוח תהיה מעודכנת בכל הפרטים כך שתהיו בטוחים שהיא תיקח אחריות ותגבה אתכם בהתאם לתכנית הביטוח שרכשתם. פעמים רבות כאשר נתקלים בחול במצב חירום, אין זמן מיותר לבזבז במציאת מענה רפואי מיידי, במידה וכבר נמצא מענה ההוצאות יכולות להגיע למחירים גבוהים למדי. לכן, רצוי להצטייד מראש בביטוח בריאות לחול, ולבחור את התוכנית המשתלמת ביותר. למשל, לבעלי לאומי קארד ביטוח חול מוצע בדיל זול ומשתלם!

דיוק הצרכים

כפי שציינו קודם, ישנם כל מיני סעיפים שרצוי לדאוג להם ברכישת ביטוח חול, ישנם כל מיני מצבים שבהם תדרשו להפעיל את הביטוח ולעיתים הם אינם צפויים. אך אם אתם שואלים אותנו על עצה בחיסכון, טיפ דיוק הצרכים יהיה אחד מהם.

בחנו מה אופי הטיול שלכם, אילו פעילויות מתוכננות בו, אלו סיכונים עלולים להופיע? הרחבות מסוימות של ביטוח חול מיקרות את עלות הביטוח לכן בחרו פוליסה מותאמת למה שאתם צריכים, מבלי תוספות שאינן רלוונטיות לחופשה שלכם.

מה הכרחי לבטח?

עשו חושבים לפני רכישת הביטוח, מה מהציוד שברשותכם תצטרכו לקחת לחופשה, מה הכרחי ועל מה אפשר לוותר. אם תיקחו חפצים ומכשירים יקרים, כמו מחשב ומצלמה תאלצו לקחת בחשבון שעלול להיגרם להם נזק, ועל כן יהיה רצוי לבטח אותם. ציוד כזה עלול ליקר מאוד את הביטוח, ושווה לשקול האם יש בו צורך למהלך החופשה או האם ניתן להחליפו במשהו פחות ערך שלא צריך לחשוש עליו.

השוואות מחירים

כל חברת ביטוח מציעה מחירים אחרים, והם משתנים בהתאם לתכנית שתבקשו לרכוש. נוסף על כך, יכולים להיות פערים גדולים במחירים בין חברות שונות על אותו סוג פוליסה. ערכו סקר שוק, באינטרנט או דרך בעלי מקצוע או חברים.. בדקו אם יש דילים שמתחברים למנויים שכבר יש ברשותכם, כמו חברת אשראי או קופת חולים בה אתם חברים.( לדוגמא כפי שציינו מעלה, לחברי לאומי קארד ביטוח חול מוצע בדיל מיוחד וזול ביותר.)

תבחרו את החברה שמציעה לכם תכנית זולה ומשתלמת שנותנת שירות מלא ואיכותי בהתאם לצרכים שלכם.

מערכת אתר ביטוח

מערכת אתר ביטוח מורכבת מאנשי מקצוע רבים בתחום הביטוח , כתיבה ושיווק ופועלים יחד על מנת לסקור את כל מה שחשוב לדעת על ענף הביטוח בצורה נוחה וקלה להבנה. במידה ואתם חולקים את החזון שלנו, נשמח לשמוע ממכם ולצרף אתכם למערכת אתר ביטוח.
כל הזכויות שמורות לאתר ביטוח
רוכשים ביטוח אחריות מקצועית של מגדל בהנחה בלעדית
migdalbox