ביטוח נסיעות לאנגליה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

אנגליה, שטח בו מבקרים מיליוני תיירים, בימים בהם אפשר לתייר, על כל פנים. לונדון, ביג בן, הייד פארק, כיכר פיקדילי, מוזיאונים, גשרים, ארמונות, כיכרות, גני חיות וכיוצא בזה – כל כך הרבה לראות, להכיר ולחוות. בהחלט, נשמע כמו טיול מופלא. בהינתן כך, ובהינתן כך שמעוניינים לעשות ביטוח נסיעות לאנגליה, מה יהיה נכון להגיד בנושא? כתבה זו תסקר קמעא את המגמות העדכניות בנושא הביטוח.

ביטוח נסיעות לאנגליה

בפסקה הקודמת שיחקנו קצת עם המקומות שאפשר לבקר בהם. אמנם לא רשמנו ספורט ימי, כמו אופנועי ים, גלישת רוח, סקי מים, בננות, מצנחי גלישה, צלילה, יאכטה וכיוצא בזה – אך ייתכן שאלו הן בהחלט פעילויות שאפשר לגלות באנגליה, ואם נכון הדבר ורוצים לקחת בהן חלק, הרי שאנחנו מדברים על טיול שהוא נרחב יותר מאשר הגיחה הארעית למוזיאון. אנחנו מדברים על טיול שמערב קצת יותר חשיפה פיזית לעולם.

וזה נהדר. אלא מה הן המשמעויות הביטוחיות, בנושא ביטוח הנסיעות לאנגליה?

ובכן, בין אם מודבר על ספורט ימי, או גבהים (גלישה וקפיצה מצוקים, סנפלינג, טיפוס הרים וצוקים, טיפוס קירות), או אפילו ספורט יבשתי כמו רכישת שטח ו/או אופנוע, רכישה על סוסים ו/או גמלים (למה לא בעצם), מוטוקרוס, נסיעה בדרכי עפר על 4X4, וכיוצא בזה – סביר להניח שיש כיסויים מתאימים שניתן לבחור, כדי לכלול גם את הפעילויות הללו בתוך זה. לא רק זה, אפשר לכלול גם פעילויות אחרות במסגרת הביטוחית, כמו שלל הדברים המוצעים בפוליסה הבסיסית, שנסקור בהמשך.

כמה עולה ביטוח נסיעות לאנגליה?

בפסקאות הקודמות, רמזנו ואמרנו כי יש כיסויים שניתן לכלול באופן מודע ומכוון בפוליסה הביטוחית, כדי להתאים אותה באופן אישי. נוסיף כעת גם, כי ישנם כיסויים שניתן שלא לכלול בפוליסה הביטוח. ובכך למעשה להשפיע על עלות הביטוח. בין אם כוללים כיסוי ובכך מעלים את מחיר ביטוח הנסיעות לאנגליה, ובין אם מחסירים כיסוי, ובכך מורידים אותו.

כך או כך, ניתן לגלות עלויות שונות, במסגרת השוואת מחירים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Top Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Smart Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי Low Cost

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לאנגליה השוואת מחירים

כפי שציינו בפסקה הקודמת, בהינתן האפשרות לבצע השוואת מחירים לביטוחי נסיעות לחו"ל, ניתן יהיה לגלות מחירים שונים עבור כל פוליסת ביטוח. אם כי, כדי להשוות באמת – על כל חבילה להיות זהה, או לפחות פחות או יותר זהה, כדי שניתן יהיה לתמחר את הערך שלה בהשוואה לחבילות אחרות.

אם חברה א' נותנת בדיוק כמו חברה ב', כל שנשאר להשוות זה כמובן המחיר, האמינות, המוניטין והשירות (וכיוצא בזה).

איך לבחור ביטוח נסיעות לאנגליה?

כדי לבחור נאמנה ביטוח נסיעות לאנגליה, נציע ללכת על החברה שמעניקה את השירות הטוב ביותר. כדי לדעת זאת, ניתן להיעזר בהמלצות – הן של חברים ומכרים, והן של סוכני ביטוח שיודעים איך זה לעבוד איתה. יתרה מכך, ניתן כמובן להרכיב ולבנות חבילת ביטוח הכוללת כיסויים לפי בחירה – ולראות מה המחיר. ובכך גם להשוות אותו מול כיסויים דומים או זהים, מטעם חברות ביטוח אחרות.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לאנגליה?

ניתן לכלול את פוליסת הבסיס, במסגרת ביטוח נסיעות לאנגליה, שכוללת כיסויים רפואיים, כיסויים לכבודה, איתור וחילוץ, וכיוצא בזה. וניתן לכלול הרחבות – כמו לדוגמא הרחבות רפואיות עבור מצב רפואי קיים, ואפילו עבור הריון קיים.

איך לקנות ביטוח נסיעות לאנגליה?

בוודאי, רבים מאיתנו יודעים כיצד לרכוש ביטוח נסיעות לאנגליה. הרי, שבמסגרת פסקה זו, נרצה להציע גם את האפשרות להיוועץ עימנו, כדי שנוכל לשבת ביחד ולהתאים את מערך הכיסויים המדויק לצרכיך ורצונותיך. להסיר מה שאפשר ולא נחוץ, ולהוסיף מה שנראה לך לנכון. ניתן ליצור עימנו קשר כעת כדי לוודא את עזרתנו ברכישת הפוליסה, משלל חברות הביטוח שעובדות עם הסוכנות שלנו, מה שיאפשר לך גם לבצע השוואת מחירים בהתאם.

ביטוח נסיעות לאנגליה בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק