ביטוח נסיעות לארצות הברית

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. על כן, טיולים מלאים באפשרויות. והיכן שיש אפשרויות, יש מסעות והרפתקאות. וגם כשיוצאים להרפתקה, אפשר לצאת עם רשת ביטחון, עם ביטוח נסיעות לארצות הברית. ועל כן, נעסוק בנושא זה בכתבה זו.

ביטוח נסיעות לארצות הברית

עקב כך שיש כל כך הרבה הזדמנויות לטיולים וחוויות, כל טיול לארצות הברית יכול להיות שונה בתכלית. יש טיולים שכוללים מסעדות, מוזיאונים, שופינג – וכיוצא בזה. ויש טיולים שכוללים טרקים, מדבריות, הרים מושלגים, סקי – ושלל סוגי מזג אוויר שונה.

על כן, באם רוצים לעשות ביטוח נסיעות לארצות הברית, איך נדע מה וכיצד לבטח? נדע כמובן את אופי הטיול, את אופי האתגרים הצפויים, ואת סיכוי הכיסויים הרלוונטיים לתמיכה בטיול זה או אחר.

כמה עולה ביטוח נסיעות לארצות הברית?

כאמור, כל טיול לארצות הברית, ובכלל – טומן בחובו אתגרים אחרים. הסיבה לכך, טמונה בנסיבות וכוונות הטיול. אם מישהו יוצא לעשות ספורט אתגרי, הוא יכול לדרוש סוגים אחרים של כיסויים, ממישהו אחר שיוצא לבקר במוזיאונים. על כן, גם המחירים לפוליסות הביטוחיות יכולים להיות שונים בתכלית.

באופן כללי, עלויות הטיפול הרפואי בארצות הברית יכולות להיות גבוהות, על כן ברמת העיקרון כיסויים על טיפולים רפואיים יכולים להיות רלוונטיים עבור כלל הפרמיות המתבקשות במסגרת ביטוח נסיעות לארצות הברית. בהינתן שיח עם סוכן ביטוח, או פלטפורמה כזו או אחרת שתאפשר רכישת ביטוח שכזה – יהיה מדויק לשוחח בדיוק על הצרכים הביטוחיים, או האפשרויות הביטוחיות הרלוונטיות לכל מקרה.

ביטוח נסיעות לארצות הברית השוואת מחירים

כשאנחנו עושים השוואת ביטוחים, אנחנו עושים יותר מאשר השוואת מחירים. מצד אחד אנחנו יכולים לבקש את המחיר הזול ביותר, ומצד שני – חשוב כנראה לכלול בביטוח את הסעיפים והכיסויים הרלוונטיים לנו ביותר, ולדעת על כל סייג והסתייגות בהסכם, באופן מודע וברור.
על כן, גם אם עושים שופינג ביטוחי של השוואת מחירים, ייתכן שזה חשוב עד מאוד לבדוק אם הכיסויים הנכונים נמצאים בכיסוי הביטוחי, של ביטוח הנסיעות לארצות הברית. מעבר לכך, פלטפורמה ביטוחית, או סוכן ביטוח יכולים בהחלט לעזור כדי להשוות בין ביטוחים (שיש להם כיסויים נכונים עבורך, ומתאימים בהחלט), ולשדך את אלו במחיר הרצוי ביותר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Smart Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח תרמילאים

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי פלטינום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

איך לבחור ביטוח נסיעות לארצות הברית?

איך באמת לבחור ביטוח נסיעות לארצות הברית? ובכן, לאור כך שציינו שבביטוח נסיעות שכזה, אמור להיות הכיסוי המתבקש, עבור האתגרים או ההזדמנויות שנראה ונמצא לנכון לנצל בטיול שלנו – כמו ספורט אתגרי, כיסויים רפואיים, וכיוצא בזה – הרי שהדרך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל, לדעתנו – היא דרך מודעות, צלילות ודיוק החלטה לגבי מה אנחנו מבקשים לכסות. שיחה עם סוכן ביטוח, או פלטפורמה ביטוחית כזו או אחרת, יכולה להניב את הייעוץ המתאים כדי לבנות את הכיסוי הביטוחי ההולם לצרכי המטייל.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לארצות הברית?

ישנם דברים ופריטים שונים שניתן לכלול בפוליסת ביטוח נסיעות לארצות הברית. זה מאוד נתון להתאמה אישית ולגמישות. באופן עקרוני, נוכל לכלול את הפרטים הבאים (בהינתן התאמה).
• הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה
• הוצאות טיפול נמרץ
• הוצאות אשפוז
• פינוי חזרה לישראל באמצעות Air Ambulance במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה אתם שוהים עלויות רכישת תרופות
• ייעוץ רפואי
• טיפולי חירום בשיניים
• הוצאות הריון שנתגלה לראשונה בחו"ל (עד שבוע 12)
• הוצאות עבור איתור וחילוץ
• הוצאות עבור חבות כלפי צד ג'
• החזר הוצאות עקב שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח בעקבות אירוע רפואי
• הוצאות הטסת מלווה למקום האשפוז בחו"ל
• הוצאות עבור העברת גופה ועוד.

איך לקנות ביטוח נסיעות לארצות הברית?

אם כי, חשוב לציין כי יכול להיות שלא כולם יהיו רלוונטיים, ואולי יש כאלו שהם רלוונטיים ולא מופיעים פה. כך או כך – כדי לקבל ייעוץ, ועזרה בלמצוא ולאתר את "חבילת הביטוח" המתאימה ביותר. כך בעצם, ניתן יהיה לקבל את עזרתנו ואת הסיוע שלנו, כדי לרכוש ביטוח נסיעות לארצות הברית, המותאם לצרכיך, לפי המלצתנו. כך או כך, ניתן לרכוש אותו גם בלעדינו, אלא שהעזרה שלנו יכולה להכווין לתצורה של כיסויים, שאנחנו מוצאים אותם אופטימאליים עבורך.

ביטוח נסיעות לארצות הברית בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק