ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

בהינתן רצון לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, גם כאשר יש "בעיה רפואית", ניתן לרכוש הרחבה בהתאם. ההרחבה יכולה לחול גם במקרים של מחלות כמו סרטן, סוכרת, לב, אסטמה וכיוצא בזה. כתבה זו תעסוק בנושא.

ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית

כאמור, למי שיש מצב רפואי קודם, כמו מחלת מסוימת, יכול לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, באופן סטנדרטי. גם אם מדובר על מחלות אפילפסיה, קורהן, או כאלו שקיבלו השתלת איברים, או תרופות מסוימות. למעשה, כל מי שלא אושפז בשלושת החודשים הקודמים לנסיעה לחו"ל, יכול תיאורטית לקבל אישור לרכוש את החבילה הביטוחית המתאימה והרצויה. למעשה, גם מי שכן אושפז יכול לקבל אישור. ייתכן שכדי לקבל אישור במצבים כאלה, מספיק סיכום האשפוז האחרון כמו גם מכתב מרופא מומחה, בתחום "הבעיה הרפואית", ובו אישור "מהרופא", כי ניתן לצאת לדרך.

כל מקרה לגופו, הן ברמת האישורים, והן ברמת ההתנהלות מול חברות הביטוח השונות.

כמה עולה ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית

עקב כך שמדובר בהרחבה ביטוחית, הרי שאנחנו מדברים על מחיר הגבוה ממחירה של פוליסה בסיסית. יתרה מכך, המחיר עדיין לא נקוב – כיוון שהוא יכול להשתנות עם כל הרחבה וכיסוי שנרצה לכלול, או להסיר מהחבילה הביטוחית. היכולת לדעת בוודאות מהו המחיר המתאים, יכולה להתאפשר בין היתר על ידי השוואת מחירים ובחירה נכונה של הכיסויים בפוליסת ביטוח הנסיעות "לבעלי בעיה רפואית".

ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית השוואת מחירים

כאמור, בהחלט ניתן לעשות השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל, כמו היה מיקרוגל. פשוט, כאשר התפקסנו על הכיסויים שברצוננו להחזיק במסגרת הפוליסה, נוכל לבדוק אילו מן החברות מציעות אותן, ועל כן – באיזה מחיר. הדבר יאפשר לנו לבצע השוואות מחירים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
דרכון First Class

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Top Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Smart Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מומלץ!
פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

איך לבחור ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית ?

הדרך הפשוטה לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל, היא דרך איתור ודיוק הכיסויים הרצויים פר החבילה הביטוחית הרצויה. לדעת מה רצוי, לדעת מה להסיר – ובאיזה מחיר נרצה לקבל את זה. כמו גם – כמה אנחנו מעוניינים לעשות עסקים עם חברת ביטוח כזו או אחרת. או זו לפחות דעתנו בנושא.

כחלק מהעניין, נוכל להביט בבהירות ובדיוק – מה כל כיסוי מאפשר, באילו תנאים – והאם זה מוצא חן בעינינו. אם יש הגבלות, האם זה מספק – ואם לא, האם ניתן להרחיב? וכיוצא בזה.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית ?

ישנם דברים רבים שניתן לכלול בפוליסת ביטוח הנסיעות "לבעלי בעיה רפואית", כמו לדוגמה הוצאות רפואיות בעת אשפוז, אשר כוללות שיפוי בגין הוצאות אשפוז בחו"ל, שיכולות לכלול שכר מנתח יחד עם טיפול נמרץ, הוצאות בדיקות הדמיה ומעבדה כמו גם הוצאות רפואיות שונות שלא קשורות לתהליכי אשפוז ועם זאת הן כן חלק מהנכלל בפוליסה.

הוצאות רפואיות שלא במסגרת אשפוז יכולות לכלול כאלו המיועדות לתרופות, טיפולי שיניים, התייעצויות וטיפולים בידי מומחים רפואיים, וכיוצא בזה. יתרה מכך, ניתן לכלול עלויות הקשורות לאשפוז בבית חולים ציבורי בישראל, בתקופת-מה מחזרתו מחו"ל לארץ, בתנאים מסוימים.

נוסף על כך, ניתן לכלול הוצאות איתור, חילוץ והצלה – וכן הלאה דברים מעניינים.

כך או כך, בעת מעמד ההתדיינות בנושא אפשר יהיה לגלות כיסויים רלוונטיים להוסיף או להסיר מהחבילה הביטוחית. למעשה, ניתן בהחלט להיעזר בעזרתנו, כדי לקבל את ההכוונה שלנו לגבי מה מומלץ מבחינתו להוסיף לפוליסה, ומה להסיר – בהתאם לחוות דעתנו על המצב והניסיון שלנו לאפיין אותו בהתאם לרצונותייך. כדי לקבל את עזרתנו במציאת הפוליסה המתאימה ביותר שנוכל לדייק לצרכייך, ניתן ליצור עימנו קשר, תודה על קריאתך.

ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק