ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ישנן חוויות רבות שאנחנו יכולים לפגוש במהלך הטיולים שלנו ברחבי העולם, כל שכן בדרום אמריקה. אם וכאשר רוכשים ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, ישנה אפשרות להתכונן ולהצטייד לטיול גם ברובד זה. בכתבה זו, נעסוק בקצרה בנושא זה.

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

באופן כללי, ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, יכול להיות מוכוון תרמילאיות, במהות שלו. ביטוח זה כנראה מתאים יותר לאנשים שמתכננים נסיעה למקום מרוחק, תוך שהם ישהו בו זמן מה. כלומר, אין מדובר על גיחה קצרה לאמריקה, למוזיאון או שניים, אלא לטיול (אולי אפילו רגלי) לזמן מה, שאולי כולל הרפתקאות רגליות וחשיפה רבה למהות ולתרבות המקומית. על כן, ביטוח נסיעות לאמריקה, כן ייטב להתאים לתנאים של אלו שיוצאים לטיול שטח, או טיול-דרך מהותי בעולם.

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה יכלול כיסויים שנועדו לשהייה ארוכה יותר בחו"ל, מאשר אלו שנועדו כביטוח נסיעות "רגיל". כמו גם, כיסוי לשירותי חילוץ והצלחה, כיסוי לשירותי סיוע רפואי (במרכזים רפואיים מערביים), וכיוצא בזה. כיסוי של ציוד הנסיעות שלוקחים לדרך. כיסוי של הטסת גופה לארץ וכו'.

ושלל התאמות. שאולי קשורות לחברת הביטוח המציעה את הכיסוי, או לאדם שמבקש את הביטוח. אם אדם אחד יוצא למטרות של ספורט אתגרי, ואדם אחר יוצא למטרות של טקס שמאני – אפשר שהכיסויים שהם עצמם יבקשו יהיו שונים בתכלית.

כמה עולה ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

כאמור, ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, ניתן להתאמה אישית על פי הכיסויים המתבקשים. אי לכך ובהתאם לזאת, כל ביטוח אמור להגיע עם עלות ומחיר אחר. בהינתן רצון לקבל את העלות האופטימלית, ניתן לבצע השוואת מחירים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
דרכון First Class

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי Low Cost

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי פלטינום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מומלץ!
פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה השוואת מחירים

כדי לבצע השוואת מחירים עבור ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, ניתן לגשת לאילו מן הפלטפורמות הביטוח הזמינות ברשת, או פשוט לדבר עם סוכן ביטוח. סוכן ביטוח יכול להיות בקשר עם כמה וכמה חברות, ולקבל גישה לכמה וכמה מן האפשרויות "המוזלות", או התכניות המוזלות, ולשדך אותן ללקוח.

כמובן, המחיר הוא לא הדגש – אך בהינתן כך שסוכן ביטוח יודע מה הם הכיסויים הנחוצים או הרצויים ללקוח, כמו גם מודע לכל הסייגים – ומתקשר אותם בבהירות ללקוח  – כל שיכול להישאר זה הדסקוס על המחיר. במקרה כזה, ניתן להשוות חבילות ביטוח זהות בין חברות ביטוח שונות, ולבדוק מה המחיר הרצוי.

איך לבחור ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

כאמור, אם אנחנו יודעים מה המסלול, מה הם היעדים ועל כן במה צפוי שנתעסק, אולי יהיה קל יותר לדעת אילו סעיפים וכיסויים לבחור, ועל כן יהיה קל יותר לדעת מה אנחנו רוצים. בהינתן כך שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, אנחנו יכולים פשוט לברר איזו חברת ביטוח מציעה את זה, ואפילו לעשות השוואת מחירים בין חברות ביטוח שונות, על מנת לבחור ביטוח נסיעות לדרום אמריקה בעלות האופטימלית והרצויה ביותר.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

גם אם ישנם כיסויים שונים שיכולים להיכלל במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, אפשר שכיסויים פונקציונליים הם כמובן אלו שיכללו ספורט אתגרי (במיוחד למי שנהנה מקפיצות בנג'י, טיפוסי הרים, טרקים וכיוצא בזה), כיסויים על שירותים רפואיים, על הריון שהתגלה בחו"ל, על הטסת גופה, על איתור וחילוץ – וכיוצא בזה.

איך לקנות ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

כדי לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל, ניתן פשוט לחפש בגוגל את הביטוי ולגשת למי מהחברות שנדמה שהן מציעות – להשאיר פרטים ולסיים עניין. אם כי, לא בהכרח יהיה ברור מה הן מציעות, מה הן לא מציעות, ואם זה המחיר הטוב ביותר. אם לדוגמה הן מציעות כיסויים כפולים, או כיסויים חסרים, או סייגים – כדאי לגשת להסכם הביטוח עם מודעות מספקת. סוכן ביטוח מטעמנו יכול להיות לעזר בנושא זה, כדי לגשר על פערי הידע, ולהאיר יותר אור על ההסכם הביטוח – ולוודא שיש בו מה שצריך, שיוחסר מה שמיותר, ושכל הסייגים מובנים מראש, אם ישנם.

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק