ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ברכות על ההיריון הקיים או המתקרב, ובאם את תוהה (או אתה), הכיצד זה ישפיע על ביטוח הנסיעות לחו"ל שביכולתך לרכוש, באם תבחרי, הרי שכתבה זו יכולה לספק מענה מסוים בנושא.

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון

באופן כללי, חברת הביטוח יכולה לכסות הוצאות רפואיות בחו"ל, באופן סטנדרטי – אם באמת הלכת על הפוליסה הבסיסית שלהם. עם זאת, לא סביר שהפוליסה הבסיסית תכסה עלויות הקשורות לטיפולי הריון. על כן, הרחבת ביטוח הנסיעה לחו"ל לנשים בהריון יכול לכלול כיסוי ביטוחי בהתאם, בין אם מדובר בבדיקות רופא, מיון, אשפוז וכיוצא בזה – שיש להם קשר להריון ולעובר.

כך או כך, ישנה המלצה להשתדל להימנע מנסיעות לחו"ל לאחר השבוע ה-32, כאשר מדובר על השליש השלישי, כביכול של תקופת ההיריון. מה גם, שאם ההיריון התגלה בחו"ל עד שבוע 12, ייתכן מאוד שיש עבורו כיסוי בביטוח הנסיעות הבסיסי. באם זהו לא המצב, הרי שההרחבה לביטוח הנסיעות לחו"ל, יכולה לתת מענה על הרובד הביטוחי.

השליש הראשון של ההיריון, יכול להיות לא משמעותי כל כך מבחינה ביטוחית, לפחות בתפישה של חברות הביטוח. באן הן תופשות את ההיריון כסטנדרטי, הן כנראה יאשרו את ההרחבה לביטוח הנסיעות, באופן סטנדרטי.  כאשר מדובר על השליש השני של ההיריון, הרי שעדיין ניתן לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, אם כי כנראה שהתחשיב הביטוחי (מבחינת עלויות), יהיה שונה. בשלישי השלישי של ההיריון, כאמור – ייתכן שיהיו חברות, שלא יהיו מעוניינות לבטח את הגברת.

כך או כך, מומלץ להקשיב לגוף ולחכמה הפנימית, כדי לדעת אם זה נכון לטייל לארצות שונות, לתוך תקופות ההיריון.

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון

כאמור, ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, כנראה יעלה יותר מאשר ביטוח נסיעות "רגיל", שכן מדובר בהרחבה. כך שבביטוח שכזה, תהא כלולה גם הפוליסה הרגילה, וגם ההרחבה.

לא רק זה, אלא שניתן יהיה גם להחליט אילו כיסויים יהיו, ואילו כיסויים לא יהיו – והדבר ישפיע עוד יותר על המחיר. יתרה מכך, כל חברה יכולה להציע עלות אחרת לאותה חבילת שירות ביטוחית, ועל כן השוואת מחירים יכולה להניב עלויות שונות.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Smart Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מומלץ!
פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Top Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי פלטינום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון השוואת מחירים

בהינתן כך שבחרנו בביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, במסגרת של כיסויים מסוימים – וביכולתנו לקבל את אותה חבילת ביטוח על ידי חברות ביטוח שונות – נוכל להתחיל ולהשוות מחירים. הדבר יכול לאפשר לנו לדעת מהו טווח המחירים בשוק, ולהיות מודעים לגבי האפשרויות שלנו.

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון ?

כדי לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל, לנשים בהריון – מתבקש פשוט לבדוק מה רוצים לקבל מהחבילה הביטוחית. ועל פי כן, לנסח שאלות מתאימות. לדוגמה, "האם התנאים מתאימים?, האם הכיסויים לטעמי? האם יש החזר מלא או חלקי, על X, Y, ו-Z?", וכיוצא בזה.

יתרה מכך, בהינתן כך שיש לנו חבילה ביטוחית מדויקת, או מתאימה ככל האפשר – עם הכיסויים שרוצים ובוחרים – כל שנשאר זה לקבל הצעה מתאימה, ולבחור את המחיר הנאה והרצוי.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון ?

כחלק מההרחבה המדוברת, אפשר שפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל, לנשים בהריון תכלול כיסוי להוצאות רפואיות, הן במקרי חירום והן במקרי "שגרה". בין אם מדובר על בדיקות רופא, הפניות למיון, אשפוז, פינוי רפואי, וכיוצא בזה – ושלל דברים הרלוונטיים לתקופת ההיריון.

באם מדובר על הריון שהתגלה בעת שהייה בחו"ל, עד שבוע 12, הרי שפוליסת הבסיס יכולה לכסות את זה, גם כן – ללא צורך בהרחבה המדוברת.

כדי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, ניתן כמובן לפנות לחבורת הביטוח השונות. כמו גם, לקבל את עזרתנו בדיוק החבילה הביטוחית. בין אם מדובר על זיהוי הכיסויים שנרצה שיהיו, ואלו שלא – ולהתאים בהתאם, ואפילו ביצוע השוואת מחירים בשוק הביטוחי. עזרתנו יכולה להניב מודעות ובחירה מודעת בחבילה הביטוחית, המתאימה ביותר שנוכל לעזור לאתר.

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהיריון בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק