ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית קיימת

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

בהינתן הרצון והאפשרות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, יוערך המצב הבריאותי, או יותר נכון -הרפואי של המטייל. הערכת מצב זו, מאפשרת הן לדעת באם חברת הביטוח מתכוונת "לקחת את הסיכון", ולבטח – ובאם כן, באיזה סכום היא מוכנה. במקרים מסוימים, יכול להיות שהיא לא תרצה, באם לדוגמה – יש "בעיה רפואית קיימת", ובמקרים אחרים – גם אם ישנה, היא בהחלט תסכים. על כן, נסקר זאת בכתבה זו.

ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית קיימת

כדי ליהנות מביטוח נסיעות לחו"ל, אפשר "להגיע" למעמד ההסכם גם אם יש "בעיה רפואית קיימת", כמו סרטן, סוכרת, מחלת לב, אסטמה וכיוצא בזה. יתרה מכך, עקב ההצטיידות בביטוח נסיעות ייעודי "לבעלי בעיה רפואית קיימת", ייתכן מאוד שתינתן אפשרות לקבל אקסטרה תשומת לב, או אקסטרה שירות – בהתאם.

כלומר, חברת הביטוח לא רק מזהה שכדי לבטח, היא צריכה לעשות התאמות מסוימות בתעריף הביטוחי שלה – אלא גם להציע שירותים מסוימים, שיינעמו למי שרוצה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, ומביא עימו "אתגר רפואי קודם".

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית קיימת

אנחנו יכולים להניח שהעלות של ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אלו עם "בעיה רפואית קיימת", עולה יותר מאשר ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אלו שאין להם אותה. אם כי, זה לא מרמז כלל על העלות הסופית של הביטוח. זאת כיוון, שכל ביטוח יכול לעלות אחרת.

חברה אחת תציע מחיר שונה, מחברה אחרת – בהרבה מהמקרים. למעשה, אותה החברה יכולה להציע תעריפים שונים, עבור אותו אדם. מדוע כך? ובכן, קיימת אפשרות לעשות "התאמה אישית" לביטוח הנסיעות לחו"ל, לכלול כיסויים מסוימים, ולהסיר או להוציא כיסויים אחרים.

מה שרצוי ייכנס, מה שלא ייצא – לפחות ברמת הגמישות המתאפשרת, בהסכם הביטוחי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח תרמילאים

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
דרכון פרימיום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי Low Cost

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית קיימת השוואת מחירים

באם עלות הביטוח תלויה במאפייני הכיסויים הקיימים, הרי שאם נוכל לקבץ מספר חברות יחדיו – ולבקש מכולן הצעה עבור אותה חבילת ביטוח נסיעות לחו"ל, נוכל להתבונן בהבדל היחיד שיישאר (או אחד היחידים): המחיר.

במקרה זה, נוכל לבצע השוואת מחירים. אם כי, הצעד הראשון, הוא כנראה, לבדוק ולאתר אילו מן החברות מציעות מה שאנחנו באמת רוצים בנושא.

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית קיימת?

רמת השירות הכבירה ביותר, כמו גם תנאי הפוליסה הביטוחית המתאימה ביותר – יכולים להיות סממן נהדר שיאפשרו בחירה מודעת בביטוח נסיעות לחו"ל. אם המחיר מתאים כמו נעל לרגל של סינדרלה, והשירות המתקבל מחברת הביטוח נאה כמו הנסיך, הרי זו דרך מצוינת לשקול אותה כרלוונטית.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית קיימת?

באופן כללי, אנחנו בוחרים מה יהיה כלול. יש כמובן את פוליסת הבסיס, אשר לא בהכרח יהיה ניתן להוציא ולהסיר את כל הכיסויים, כולם, מההסכם הביטוחי. אך לפחות את חלקם, אכן כן. נוסף על כך, יהיה ניתן להוסיף כיסויים אחרים, כרצוננו ובהתאם למה שנדמה לנו מתאים. בין הכיסויים, ניתן למנות:
• הוצאות אשפוז בחו"ל.
• שכר מנתח
• טיפול נמרץ
• הוצאות בדיקות הדמיה ומעבדה
• הוצאות רפואיות שלא במהלך אשפוז בהתאם לתנאי הפוליסה.
• הוצאות שלא בעת אשפוז: שנגרמו עקב אירוע המכוסה על פי פוליסה: תרופות, טיפול חירום לשיניים, התייעצות עם רופאים מומחים, וכיוצא בזה..
• המשך אשפוז בבית חולים ציבורי בישראל.
• החזר הוצאות במקרה של קיצור נסיעה או ביטולה לפני היציאה לחו"ל, מסיבות שנכללו בהסכם הביטוחי.
• שהייה נוספת של המבוטח בבתי מלון בחו"ל
• פיצוי במקרה של מוות או נכות מתאונה.
• צד ג'
• הוצאות העברת גופה

אם כי, כמובן, כל הנזכר לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וכיוצא בזה.
כדי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שכזה, ניתן באופן טבעי לדבר עם חברות הביטוח, ולראות מה הן חושבות. ניתן לעשות יותר מזה, ולקבל עזרה מקצועית, לדוגמה – מצד הצוות שלנו, כדי לבדוק מה הם הכיסויים שכדאי להסיר, או להוסיף – כמו גם לקבל עזרה בהשוואת מחירים, כמיטב יכולתנו. לדעתנו, זה יכול לעזור לך למצוא את הכיסוי הביטוחי המומלץ ביותר, כמידת יכולתנו לסייע בכך. תודה על קריאתך.

ביטוח נסיעות לחו"ל בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק