ביטוח נסיעות לתאילנד

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

כאשר נוסעים למדינה אחרת, ניתן בהחלט לארוז את כל מה שאנחנו חושבים שכדאי – בין אם מדובר בביגוד מסוים, אוכל, תוספי מזון, וכיוצא בזה. כחלק מהדברים שניתן להכיל כצידה לדרך, אפשר גם לקחת איזה ביטוח נסיעות טוב לתאילנד, שיהיה. כתבה זו, תסקור את הנושא, בקצרה.

ביטוח נסיעות לתאילנד

בתאילנד אנחנו יכולים להיתקל במראות ייחודיים. אנשים מחייכים, מקומות נהדרים לטיול, מחירים נעימים – וכמובן, תיירות משגשגת. בימים רגילים, תאילנד יכולה למשוך כמה מאות אלפים תיירים ישראלים בשנה, אם לא יותר. אולי זה בגלל הג'ונגלים, או החופיים והאיים הייחודיים.

על כן, אפשר לבסס שחווית הטיול בתאילנד, היא ייחודית לתאילנד. יתרה מכך, אפשר שהיא ייחודית לכל אדם, בפני עצמו. ועם זאת, כל אחד מאיתנו מכיר את עצמו באופן הייחודי ביותר, ומבין או רואה לנכון, מה כדאי להכין או להיערך אליו טרם היציאה להרפתקה. אם לדוגמה נדמה שישנה אפשרות להיחשף למחלות מסוימות, או לגלות הריונות מסוימים, או פשוט לעשות קצת ספורט אתגרי – ייתכן שזה יהיה נבון להרכיב כיסוי ביטוחי לכך מבעוד מועד, שכן הכיסוי הביטוחי הסטנדרטי שבארץ – לא אמור להיות תקף בחו"ל, ברבים מן המקרים.

טיול משפחתי רגוע בטבע, הוא שונה מטיול אתגרי ביעדים מבודדים – ועל כן הכיסוי בביטוח הנסיעות לתאילנד – יהיה בהתאם, באם בוחרים בכך.

כמה עולה ביטוח נסיעות לתאילנד?

עקב כך שלכל מטייל יש רצון וצורך שונה בהתנהלות הטיולית שלו, סביר שהכיסויים הביטוחיים שהוא ימצא כרלוונטיים בעבורו – יהיו שונים בתכליתם. אי לכך ובהתאם לזאת, העלות תהא שונה בהתאם. נוסיף על כך את האפשרות, שאותה חבילת כיסויים בחברה אחת, תהא במחיר שונה בחברה אחרת. על כן, העלות יכולה להתבסס הן על רמת הכיסויים המתבקשים, והן על רמת החברה המציעה אותם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח תרמילאים

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
דרכון פרימיום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מומלץ!
דרכון First Class

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי פלטינום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לתאילנד השוואת מחירים

עקב כך שאנחנו יודעים או מניחים, על כל פנים, שכל חברה יכולה להציע מחיר אחר אפילו עבור חבילה ביטוחית זהה – ובמידה שבאמת כך הדבר, נוכל לבצע השוואת מחירים בביטוחי נסיעות לחו"ל – כדי לראות היכן מוצעת החבילה האידיאלית, במחיר האופטימלי.

איך לבחור ביטוח נסיעות לתאילנד?

כאמור, כיסויים ביטוחיים מסוימים יכולים להיות רלוונטיים, בעוד כאלה אחרים יכולים שלא. אם מדברים על הוצאות רפואיות, על חילוץ ופינוי, על הטסה רפואית לישראל, רעידת אדמה, ייעוץ מרופאים ישראלים, פטור מדמי השתתפות וכיוצא בזה – אפשר שלפחות חלק מהם יכולים להיות רלוונטיים לחבילה הביטוחית האידיאלית, ואפשר שחלק מהם לא. אפשר שישנם כיסויים שלא ציינו כאן, שהם יכולים להתאים באופן נהדר. בהמשך, נציין מה ניתן לעשות כדי לקבל בהירות על אילו כיסויים לכלול, ואילו לא.

מה כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד?

אז מה בכל זאת כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד? ובכן, יש את הבסיס, שיכול להספיק גם למי שקופץ לגיחה קצרה במדינה מערבית, ויש את האקסטרה – שיכולה להיות זמינה למי שמבקש לעצמו כיסויים נרחבים יותר, מסיבותיו.

פוליסה בסיסית, שיכולה להיות הבסיס עליו בונים את ביטוח הנסיעות לתאילנד, יכולה לכלול הוצאות רפואיות כמו טיפולים, תרופות, אשפוז, פינוי וכיוצא בזה. מתוך הפוליסה הבסיסית, ניתן להסיר שני כיסויים לבקשת הלקוח – צד ג' וחילוץ. אם זה מדויק להסיר (ולקזז עלויות), זה בהחלטת הלקוח.

הרחבות מסוימות לביטוח יכולות להיות קשורות למצב רפואי קיים, הריון, ספורט אתגרי, וכיוצא בזה.

איך לקנות ביטוח נסיעות לתאילנד?

 באופן עקרוני, זה פשוט במיוחד, אלא שבסעיף זה נרצה לציין שבהינתן רצון לקבל תמיכה וסיוע בבירור החבילה הביטוחית המתאימה ביותר – ניתן להתקשר אלינו ולקבל את עזרתנו. היכולת שלנו לכוון, לברור, לדייק – יכולה להיות בעלת ערך בהינתן הרצון להסיר כיסויים מסוימים, ולהוסיף אחרים – בהתאם לאופי החופשה.

ביטוח נסיעות לתאילנד בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק