כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח נסיעות לחול מומלצות
מסע עולמי Low Cost

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח תרמילאים

ביטוח נסיעות לחו"ל

Smart Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

בלוג ביטוח נסיעות לחול

לפני ביקור בחו"ל מקפידים על כל הפרטים הקטנים

איזה כיף לצאת לחופשה! אז רגע לפני שאתם אורזים את המצלמות, מטענים ושאר האביזרים, מהם הפרטים הקטנים שחשוב לא לפספס בדרך
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

לפני ביקור בחול דאגו שיש לכם ביטוח

נסיעה לחו"ל מלהיבה ומרגשת מאוד, במיוחד כשנוסעים ליעד שאוהבים במיוחד, או לחוויה חד פעמית שטרם חוויתם, ואולי אפילו כדי לבקר קרוב שעבר למדינה זרה ולא ראיתם זמן רב.. יחד עם ההתרגשות המתגברת ישנם לא מעט סידורים, אנחנו כאן כדי לחסוך לכם את כאב הראש ולוודא שאתם לא שוכחים דבר, לפניכם דגשים על ביטוח בריאות לחו"ל שחשוב מאוד לדאוג להם לפני הביקור וכדאי עד הפרט האחרון! הם ללא ספק ישחררו אותכם ממתחים מיותרים שעלולים להפריע לחוויה

ליתר ביטחון ועבור כל מצב

עליכם לרכוש ביטוח בריאות לחו"ל, וזאת מכמה סיבות חשובות מאוד:

במידה ואתם חולים במחלות כרוניות או שיש לכם בעיות בריאותיות קלות יש לכלול את כל הסעיפים הבריאותיים הרלוונטיים בתכנית הביטוח שאתם רוכשים. לעיתים יש אף להשיג אישורים רפואיים עבור חברת הביטוח ויש לקחת מרווח זמן מספיק לפני הנסיעה על מנת לדווח באופן מסודר את כל הפרטים לחברת הביטוח.

במידה ויהיו החמרות במצבכם, כדאי שחברת הביטוח תהיה מיודעת בכל הפרטים כך שתהיו בטוחים שהיא לוקחת אחריות ומגבה אתכם בהתאם לתכנית שרכשתם. פעמים רבות כאשר נתקלים בחו"ל במצב חירום, אין זמן מיותר לבזבז במציאת מענה רפואי מיידי במידה וכבר נמצא מענה ההוצאות עלולות להגיע למחירים גבוהים למדי. לכן, רצוי להצטייד מראש בביטוח בריאות לחו"ל המקיף והמפורט ביותר שתוכלו למצוא. לשם מציאת ביטוח נסיעות לחו"ל השוואה מקיפה באינטרנט תועיל.

הכי מומלץ מבעוד מועד

משום שיש פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון ברכישת ביטוח בריאות לחו"ל מומלץ לקחת מרווח זמן, מצבכם הרפואי, אופי הטיול, ופעילויות חריגות כמו ספורט אתגרי שאתם מתכננים לעשות.

 שום דבר אינו יעיל כשעושים אותו בלחץ- כדאי להתייעץ עם חברים, סוכני נסיעות, ולעשות מחקר מעמיק באינטרנט כדי למצוא את חברת הביטוח שנותנת את התמורה הטובה ביותר לכסף, ומציעה את תכנית הביטוח המותאמת ביותר עבורכם.

היום המידע מאוד זמין, וניתן למצוא מידע העונה על ההתלבטויות הנלוות ממש בכמה הקלקות- בוודאי כבר ניסיתם להוזיל את ביטוח הנסיעות וחיפשת בגוגל ביטויים כמו "ביטוח נסיעות לחו"ל השוואה", חיפושים כאלו יעזרו לכם למצוא את כל המידע.

מידע חשוב שומרים במקום נגיש

כמובן, אף פעם לא לשכוח: קנו כרטיסי טיסה מראש כך תמצאו מחירים נוחים ותדאגו שיהיה לכם דרכון בתוקף- גם זו פעולה שיכולה לקחת זמן וחבל לשלם עליה יותר ברגע האחרון. את כל פרטי ביטוח בריאות לחו"ל שרכשת, כולל אנשי הקשר בחברת הביטוח ומספר הפוליסה, שמרו כך שיהיו זמינים ובמקום נגיש כך שתוכלו לשלוף בעת הצורך. רכזו אותם יחד עם כל המידע החשוב כולל: פרטי הטיסה, כרטיסי הטיסה והדרכונים ותדאגו כמובן לגבות את המידע על ידי יידוע קרוב משפחה בכל הפרטים שעמלתם לסדר מבעוד מועד.

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק