ביטוח סיעודי האם קופות החולים ידאגו לאזרחי ישראל

ביטוח סיעודי: האם קופות החולים ידאגו לאזרחי ישראל?

החשש הגדול ביותר במחשבה על עת זקנה הוא : האם יהיה מי שידאג לי? , בין קופת החולים לחברות הביטוח חשוב להבין איזה ביטוח סיעודי נכון יותר והאם קופות החולים באמת ידאגו לנו

מה תמצאו בכתבה שלנו?

כולנו אוהבים את חיי היום יום שלנו שמלאים בשגרה טובה, חוויות נעימות, פעילויות כיפיות ועם המון כוח בגוף. אולם לאט לאט כולנו מתבגרים ומגיעים לגילאים מתקדמים, שמביאים איתם באופן טבעי גם מחלות והתמודדויות פיזיות ונפשיות לא פשוטות.

לא רק הגיל עושה את שלו – גם אנשים שמגלים מחלה קשה עלולים לאבד כושר פעילות ולהיות זקוקים לסיוע מיידי וזמין, דבר הקוטע את כל אותה שגרת חיים נעימה שדיברנו עליה קודם. במקרים שכאלו, ביטוח סיעודי הוא הדרך להבטיח שאותה עזרה תהיה זמינה לכם בכל רגע ובכל סיטואציה, מבלי שתצטרכו לרוקן את הכיס. אז איך זה עובד? אל דאגה, ריכזנו לכם כאן את כל הפרטים.

אבל אני לא סיעודי!

חלק מהאנשים חושבים שהמצב שלהם היום מעיד גם על המחר, אולם מדובר כאן על טעות חמורה שעלולה להביא אתכם למצבים קשים והתמודדויות מורכבות. ולמה? היות והחיים מלאים במקרים לא צפויים, אנחנו יכולים לקום יום אחד כשאנחנו בריאים ומסוגלים לתפקד, אך ביום שאחרי זה עלולים למצוא את עצמנו חסרי יכולת לעשות את הפעולות הפשוטות ביותר. לכן, ביטוח סיעודי הוא חשוב גם למי שלא נראה לו כרגע שזקוק לו.

למה אי אפשר להסתפק בביטוח הבריאות הבסיסי?

אזרחי ישראל זכאים כל אחד לקבלת שירותים של ביטוח בריאות ממלכתי. סל הבריאות מגדיר כמה וכמה טיפולים ותרופות שכל אזרח ישראל המבוטח בקופות החולים זכאי להם ללא תוספת תשלום, אולם עבור שירותי הבריאות הנרחבים יותר תצטרכו להוציא כסף מהכיס הפרטי שלכם, והרבה ממנו.

ביטוח סיעודי: האם קופות החולים ידאגו לאזרחי ישראל?

בשביל למנוע מצב שבו אתם עלולים להתמודד עם מחלה אשר תצריך מכם קבלת שירותי רפואה מתקדמים יותר בתשלומים אין סופיים, ביטוח סיעודי מוצע לרכישה על ידי קופות החולים השונות. קופות חולים בשיתוף עם חברות הביטוח במדינת ישראל מציעות מגוון פוליסות של ביטוח סיעודי, שמציע פיצויים בגין קבלת שירותי רפואה מתקדמים כמו במצבים של אשפוז, טיפולים מורכבים, ניתוחים ועוד.

יש הבדלים גדולים במחיר בין ביטוח סיעודי לבין ביטוח בריאות בסיסי?

היות וביטוח סיעודי כולל בתוכו כיסוי עבור שירותי רפואה מקיפים יותר, בהתאם גם התשלום עליו יהיה גבוה יותר. אולם, חשוב לדעת שמדובר כאן על הבדלים של עשרות שקלים בחודש בלבד בין ביטוח הבריאות הבסיסי לבין ביטוח סיעודי. לכן, חשוב לא לשים את נושא המחיר כמכשול, אלא לדעת שביום מן הימים התשלום הזה עשוי בהחלט לבוא לטובתכם ובגדול.

כמה עולה ביטוח סיעודי?

מחיר של ביטוח סיעודי יעמוד בדרך כלל על בין 50 ש"ח ל-120 ש"ח בחודש, בהתאם לחברת הביטוח שאצלה תרכשו את הפוליסה וכן בהתאם להיקף הפוליסה שתבחרו.

ביטוח סיעודי – עדיף להקדים עם העניין הזה

חשוב לדעת שחברות הביטוח לא מתחייבות לקבל את כל המבקשים להיות מבוטחים אצלן. חברות הביטוח בוחרות את המבוטחים לפי מצב בריאותי, גיל, סוג העבודה שבו המבקש ביטוח עובד ועוד. לכן, חשוב להצטרף לביטוח סיעודי כמה שיותר מוקדם, ולהבטיח פיצויים וכיסויים במקרה הצורך ובהתאם להתפתחויות.

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח סיעודי?

קופת החולים שבה אתם מבוטחים עובדת בשיתוף פעולה עם חברת ביטוח ספציפית שאיתה היא נמצאת בהתקשרות בעניין הזה, ולכן חברת הביטוח הספציפית היא זו שתבטח אתכם. אולם, אם תנאי הפוליסה של חברת הביטוח לא נראים לכם – אתם בהחלט יכולים לעבור קופת חולים ולהבטיח לעצמכם ביטוח סיעודי עם חברת ביטוח אחרת. רק בריאות!

מערכת אתר ביטוח

מערכת אתר ביטוח מורכבת מאנשי מקצוע רבים בתחום הביטוח , כתיבה ושיווק ופועלים יחד על מנת לסקור את כל מה שחשוב לדעת על ענף הביטוח בצורה נוחה וקלה להבנה. במידה ואתם חולקים את החזון שלנו, נשמח לשמוע ממכם ולצרף אתכם למערכת אתר ביטוח.
כל הזכויות שמורות לאתר ביטוח
רוכשים ביטוח אחריות מקצועית של מגדל בהנחה בלעדית
migdalbox