ביטוח סיעודי בקופת חולים מכביייתכן שמגיע לכם פיצוי

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח סיעודי בקופת חולים מכביכיסוי פיננסי למקרה חירום

ביטוח סיעודי הוא בין הביטוחים הכי חשובים בתחום הביטוח ונחשב לכזה שרוב המומחים בתחום ממליצים בחום לרכוש, גם על פני ביטוחים אחרים. לאור הצמיחה בתוחלת החיים והעובדה שאנשים רבים מגיעים לגילאים מבוגרים כמו 80 ו-90 אנו עדים לכך שיש כמות גבוהה יותר, באופן יחסי, של חולים סיעודיים ביחס לעבר.

הטיפול הדרוש לחולה סיעודי הוא יקר ודורש הוצאות רבות, לכן ביטוח סיעודי בקופת חולים מכבי יכול לסייע בצורה יעילה להתמודד עם ההוצאות האלה ולקבל את הטיפול הכי טוב שיש בשוק. 

מה זה ביטוח סיעודי בקופת חולים מכבי?סוגי הכיסויים הכלולים

ביטוח סיעודי מעניק סיוע משמעותי ביותר למבוטח אם הוא מגיע למצב סיעודי, בעת הגעה למצב זה קופת החולים מעבירה מדי חודש סכום כסף משמעותי למבוטח וזאת כדי לסייע לו לשאת בעלויות של הטיפולים אותם הוא צריך לעבור כדי להתמודד עם מצבו הרפואי.

הביטוח הסיעודי שמוצע על ידי קופות החולים נחשב למשתלם ביותר בשוק הביטוחים הסיעודיים הודות לשינויים חוקיים שבוצעו בישראל לפני מספר שנים. במסגרת השינויים בחוק נקבע שקופות החולים צריכות להציע למבוטחים שלהן ביטוח סיעודי, החוק מגדיר איזה שירותים צריכים להיות כלולים בביטוח הזה ומהם המחירים המקסימליים שניתן לדרוש עבורו. 

הביטוח הסיעודי שמוצע על ידי קופת חולים מכבי נחשב לאיכותי ומשתלם מאוד, בטח אם משווים אותו למוצר שנמכר על ידי חברות הביטוח הפרטיות בתקופה שלפני החלת הרפורמה. בכל הנוגע לקופות החולים האחרות, ההבדלים אינם משמעותיים לאור העובדה שרוב הפוליסה נקבעה מראש על ידי המדינה. 

לא הכל ורוד בפוליסות הביטוח של קופות החולים, הבעיה העיקרית שהן כוללות היא הסעיף שקובע כי לאחר חמש שנים קופות החולים לא תהיינה מחויבות להמשיך לשלם פיצויים למבוטח. באופן זה לאחר חמש שנים המבוטח למעשה אמור להתמודד לבד עם המצב אליו הוא נקבע. הבעיה הזאת הובילה לכך שחברות הביטוח הפרטיות מציעות פתרונות משלימים שהופכים את הביטוח הסיעודי למלא וארוך טווח. 

כמה מהיתרונות היותר משמעותיים של פוליסות הביטוח המוצעות על ידי קופות החולים ובכללן מכבי כוללים אחוז אישור גבוהה של פניות לרכישת ביטוח, זאת בניגוד לעבר, כאשר חברות הביטוח הפרטיות היו מסרבות לבטח או דורשות סכומים גבוהים מאוד בעבור הביטוח הסיעודי. 

יתרון נוסף של רכישת ביטוח סיעודי דרך קופת חולים מכבי הוא אחוז תשלום גבוה, רוב הפניות של מבוטחים דרך הקופה שתובעים תשלום פיצויים מקבלים תשובה חיובית, מה שהופך את התהליך להרבה יותר משתלם עבור המבוטחים. 

כמה עולה ביטוח סיעודי בקופת חולים מכבי?האם הפרמייה גבוהה?

המחיר שנהוג לשלם עבור פוליסות הביטוח המוצעות על ידי קופות החולים קבוע מראש, לרוב העלות היא עלות המקסימום שקובע משרד הבריאות. בפועל העלות של ביטוח בריאות שנרכש דרך קופת החולים נע בין 15 ל-150 ₪ וזאת בהתאם לגיל של המבוטח. 

החשיבות של ביטוח סיעודי בקופת חולים מכבי כיצד הביטוח יסייע לכם?

רכישת ביטוח סיעודי על ידי קופת חולים מכבי תסייע למבוטח להתמודד עם המצב הסיעודי אליו הוא עלול להגיע, הגעה למצב כזה גוררת הוצאות כספיות משמעותיות ביותר שעלולות להגיע לאלפי שקלים נוספים בחודש, רכישת הביטוח הסיעודי תמנע מהמבוטח ומשפחתו להידרדר מבחינה כלכלית. 

איך לקנות ביטוח סיעודי בקופת חולים מכבי?התהליך פשוט וקל

רכישת ביטוח סיעודי צריכה להיעשות דרך האתר של קופת חולים מכבי או באמצעות שיחה למוקד של הקופה, לרוב קופת החולים תבקש מהמבוטח למלא מספר טפסים ולאחריהם היא תמכור לו את הביטוח. לאחר מכן, המבוטח יכוסה על ידי חברת הביטוח שאיתה עובדת הקופה. 

זה לא מכובד להעתיק