ביטוח עסק מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח עסק

בעלי עסק? אתם בוודאי מבינים כמה חשוב להגן על העסק שלכם מפני נזקים אפשריים, נזק לעסק, בניגוד לעסק לבית או לרכב הוא נזק שקשה מאוד להתמודד מולו בלי ביטוח עסק איכותי, פגיעה בהכנסות מצד אחד והגדלה של ההוצאות מצד שני היא לא מתכון טוב לאיתנות כלכלית וכאן טמונה חשיבותו של ביטוח העסק.

מה זה ביטוח עסק?

ביטוח עסק למעשה הוא ביטוח שכולל בתוכו מגוון רחב יחסית של ביטוחים קטנים יותר שהמכנה המשותף שלהם הוא העובדה שהם מעניקים הגנות לעסקים מפני נזקים אפשריים והסכנות העומדות בפני לא מעט בעלי עסקים. ננסה להציג כמה מן הכיסויים שנהוג לכלול בביטוח עסק סטנדרטי:

ביטוח מבנה – העסק שלכם הוא המקום שמייצר לכם הכנסה, לכן חשוב מאוד לשמור עליו בפן הפיזי, ביטוח מבנה שדומה מאוד לביטוח מבנה לדירה למעשה מגן עליכם מפני נזקים אפשריים למיקום הפיזי של העסק. תהיו זכאים לפיצוי במקרה של שריפה, הצפה או בעיות אחרות.
חשוב לציין, ביטוח מבנה חשוב לא רק למי שמחזיק בבעלותו את הנכס שבו יושב העסק אלא גם לשוכרים היות ובחלק לא קטן מחוזי השכירות הקשורים לעסקים האחריות על שיקום המקום לאחר נזק למבנה מוטלת על השוכר.

ביטוח תכולה – ברוב העסקים מחזיקים מלאים, בחלק מהם השווי של המלאי יכול להגיע למאות אלפי שקלים ואף צפונה משם. ביטוח התכולה יעניק לכם הגנה במצב בו נגרם נזק לתכולה של המבנה כתוצאה מאסון או כתוצאה מגניבה בעסק.
כמו כן, בחלק מהעסקים הביטוח יכול להיות מוחל גם על מוצרים מתכלים, למשל מסעדות יכולות לבטח את עצמן מפני קלקולים שיכולים להיגרם למזון שהן מחזיקות.

ביטוח צד שלישי – ביטוח זה למעשה שומר עליכם מפני פגיעה של לקוח בעסק שלכם, לצערנו בשנים האחרונות אנו עדים לתביעות רבות יותר של לקוחות הקשורות לפציעות שהתרחשו בבית העסק. למשל כאשר לקוח החליק כתוצאה מרצפה רטובה. ביטוח צד שלישי למעשה ישלם על כל פיצוי שתאלצו לשלם.

ביטוח חבות מעביד – ביטוח זה משלים את ביטוח צד שלישי היות והוא מכסה את העובדים שלכם, אם עובד שלכם נפצע במהלך העבודה הוא יוכל לתבוע מכם פיצויים. בחלק לא קטן מהמקרים, בעיקר כאשר עולה חשש לרשלנות של בעל העסק גובה הפיצויים יכולה להיות גבוה במיוחד ולכן חשוב מאוד לרכוש ביטוח חבות מעביד שיסיר מעליכם את הדאגה הזאת.

יש עוד מגוון רחב מאוד של כיסויים שניתן להוסיף בהתאם לאופי העסק: ביטוח הנדסי כולל ביטוח על עבודות קבלניות שאתם מבצעים וביטוח על ציוד הנדסי, ביטוח סייבר שמעניק לכם הגנה במקרה של פריצה לשרתים או למאגרי המידע של החברה כולל הגנה הן מפני תביעות של לקוחות וספקים הן מפני נזקים ממשיים למערכות המחשוב של החברה והן מפני אובדן הכנסות הנובעות מהפריצה ועד ביטוח כספים המספק הגנה במקרה של אובדן כספים במהלך העברתם.

כמה עולה ביטוח עסק?

העלות של ביטוח עסק משתנה מאוד בהתאם לעסק, חברות הביטוח מתחשבות באופי העסק, בסיכון הפוטנציאלי, במחזור שלו ובעוד פרמטרים שונים רבים אחרים. ככל שחברת הביטוח תרגיש שהסיכון העולה מביטוח העסק גדל היא תעלה את המחירים של הפוליסה.

לצורך העניין, בעל מפעל שמעסיק עובדים רבים שנוהגים לעשות שימוש בצד מכני רגיש צפוי לשלם סכומי ביטוח גבוהים בהרבה ביחס לבעל פיצוציה, היות והסכנה הנשקפת לעובדים ולציוד במפעל גדולה בהרבה מהסכנה הנשקפת לעובד בפיצוציה. מעבר לכך, סביר להניח שגובה הנזק הפוטנציאלי במפעל יהיה גבוה בהרבה מאשר הנזק הפוטנציאלי האפשרי בפיצוציה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

טופ קליניק

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ אופיס

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מגדל

מגדל סייבר

פוליסת ביטוח עסק מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל לעסק

פוליסת ביטוח עסק מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

השוואת מחירים ביטוח עסק

לאור העובדה שהמחיר של ביטוח עסק משתנה כל כך מעסק אחד למשנהו קשה מאוד לבצע השוואה אמינה של המחירים של ביטוח עסק מבלי לעבור חברה חברה ולקבל הצעת מחיר בהתאם למוצר שאתם מבקשים.

מעבר לכך, קשה לסמן מי החברה הכי זולה מבלי להחזיק בידע משמעותי בתחום הביטוח לאור העובדה שחברות הביטוח שונות התמקצעות בתחומים שונים. למשל, יכול להיות שחברת ביטוח אחת תהיה זולה יותר בכל הנוגע לביטוח עסק בתחום המסעדנות אבל יקרה יותר בתחום השיפוצים.

כמו כן, חלק מהחברות מתמקדות בעסקים קטנים ולכן ההצעות שלהן יהיו תחרותיות יותר בתחום זה, לעומתן אחרות מעדיפות להתמקד בעסקים גדולים של מאות עובדים ולכן יהיו יקרות יותר עבור בעלי עסקים קטנים.

למי שלא בקיא בתחום הביטוח ולא מכיר את החברה המומלצת בכל ענף כדאי לפנות ליועץ ביטוח מקצועי שיכול להדריך אתכם בנוגע לביטוחים הקיימים בשוק ולהמליץ על ביטוח כזה או אחר.

למה חשוב לקנות ביטוח עסק?

החשיבות של ביטוח עסק היא אדירה, אף בעל עסק לא יכול לדעת מה צופן העתיד, גם עסקים שנמצאים בסיכון נמוך יחסית עלולים לסבול מפגיעה, בין אם שריפה במקום העסק ובין פריצה לאתר של החברה. כל ההוצאות הבלתי צפויות עלולות לפגוע בעסק בצורה משמעותית.

העסק עלול להיות מושבת בגלל בעיה בלתי צפויה והעלות של השבתו לפעולה עלולה להיות גבוהה במיוחד. ביטוח עסק טוב יעניק לכם הגנות מפני כל המקרים הבלתי צפויים האלה ויסייע לכם להתגבר עליהם במהירות ובפשטות ומבלי לספוג פגיעה כלכלית משמעותית.

איך לקנות ביטוח עסק?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח עסק רק לאחר שבדקתם את הנושא לעומקו. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם. הם יסייעו לכם לאפיין את הצרכים הביטוחיים של העסק שלכם כדי שתוכלו לרכוש פוליסת ביטוח שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

מעבר לכך, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את הפוליסה המתאימה לכם ויעשו כל שביכולתם כדי שתוכלו לרכוש אותה במחיר המשתלם ביותר.

זה בסדר אם יש לכם שאלה על ביטוח עסק
אימוג'י חנון

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

ביטוח סיכוני סייבר
אירוע סייבר – מה כבר יכול לקרות?!
ביטוח עסק
ביטוח עסקי, זה לא מה שחשבתם
ביטוח עסק
מניעת שריפות בעסק
ביטוח עסק מצויין בהנחה בלעדית