ביטוח אחריות וחבות לעסקמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח אחריות וחבות לעסקסוג והיקף הכיסוי בפועל

כל בעל עסק המספק ללקוחותיו מוצרים ושירותים מתקדמים יכול וחייב לרכוש ביטוח עסק – אחריות וחבות, המוצרים שהעסק משווק והשירות אותו הוא נותן עלול לגרום לנזק אצל הלקוח, כאשר מדובר במוצרים רגישים שפועלים במסגרת מערכות מורכבות ויקרות הנזק שיכול להיגרם כתוצאה ממוצר לקוי או כתוצאה מטעות אנוש כלשהי יכולים להגיע למאות אלפי שקלים.

מה זה ביטוח אחריות וחבות לעסק?האם הוא נכון לי?

ביטוח אחריות וחבות לעסק למעשה נוטל את האחריות לכל נזק שנגרם כתוצאה במהלך העבודה היום יומית של בעל העסק או מי מעובדיו עם לקוחות או ספקים, נזקים יכולים להיות מגוונים ולהיגרם מסיבות רבות הקשורות לא אחת ברשלנות, טעויות הנובעות כתוצאה מהשמטה של פרטים חשובים או כתוצאה מהתקנה לקויה של מוצר כולם נכנסים לביטוח.

ביטוח החבות מעניק לבעל העסק הגנה מפני נזקים שגרם מוצר אותו שיווק או מכר ללקוחות ולסיטונאים, הנזקים הכוללים בביטוח הם נזקי גוף ונזקים לרכוש. במידה ומתגלה שהמוצר אותו סיפקתם היה לקוי, בין אם כתוצאה מתקלה במהלך הייצור ובין אם כתוצאה של תכנון שגוי של המוצר, חברת הביטוח תעניק לכם הגנה מפני תביעות שעלולים להגיש נגדכם אלו שהשתמשו במוצר שלכם.

ביטוח אחריות וחבות לעסק מתאים למגוון רחב של עסקים ועצמאים, גם לעסקים בתחומים מתקדמים כמו חברות הייטק וגם לעצמאים בתחומים יותר מסורתיים כמו שרברבים וחשמלאים. הביטוח מעניק להם הגנה מפני הנזק שעלול להיגרם כתוצאה משירותים או המוצרים שסיפקו.

כמה עולה ביטוח אחריות וחבות לעסק?כיסוי איכותי תואם לצרכים

העלות של ביטוח אחריות וחבות לעסק משתנה מאוד מעסק לעסק ותלויה במגוון רחב של גורמים שיכולים להעלות ולהוריד את גובה הפרמיה החודשית. הדבר הראשון שעליו תסתכל חברת הביטוח הוא גובה הסיכון שעלול להיגרם כתוצאה מתקלת חבות או אחריות, ככל שהעלות המשוערת של הנזק תעלה כך גם עלות הפרמיה החודשית תאמיר.

עוד פקטור שחברות הביטוח לוקחות בחשבון הוא את רמת ההיכרות שלה עם המוצר או השירות שמסופק, ככל שמדובר במוצרים או שירותים שחברת הביטוח יודעת להגיד מה הסכנה מהם ומה הסיכוי לתקלה היא תוכל להעריך את הפרמיה החודשית בצורה טובה יותר, מוצרים ושירותים בטוחים יחסית יגררו עלות נמוכה יותר.

הבעיה בתחום זה, בעיקר בשוק ההייטק הוא שבחלק לא קטן מהמקרים קשה לחברות הביטוח לשער מה הסיכוי לתקלה באחד המוצרים, לכן פקטור הסיכון שחברות הביטוח יעניקו לחברה שרוכשת את הביטוח יכול להיות גבוה יותר מהנדרש.

לכן, מומלץ לרכוש את הביטוח מחברת ביטוח שתוכל להעריך כהלכה את הסיכון מהמוצר או השירות שהחברה מספקת כדי לחסוך עלויות מיותרות.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבתי כנסת

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח אחריות וחבות לעסקאל תפעילו עסק בלעדיו

לרכישת ביטוח אחריות וחבות לעסק יש חשיבות גדולה מאוד למחזור העסקים התקין של עסק שרכש אותו, עלות חודשית של ביטוח הוא דבר שניתן למדוד אותו בצורה מאוד ברורה, ההפתעות יחסית מעטות וגם כשהן קורות העלות הכרוכה בהן קטנה יחסית. מאפיינים אלה מאפשרים לעסק לתכנן את ההוצאות באופן יחסית פשוט וקל.

לעומת זאת, אי רכישה של ביטוח אחריות וחבות עלול להוביל לחיסכון מסוים בגובה ההוצאה החודשית אך מגדיל באופן משמעותית את אי הוודאות שטמון לעסק בהמשך הדרך, במקרה של תקלה כלשהי במוצר או שירות שסופק על ידי החברה סך ההוצאות של החברה צפוי לעלות באופן משמעותי, יהיה צורך במתן פיצוי ללקוח או לספק שנפגע ובחלק מהמקרים גם יהיה צורך בהעסקת צוות משפטי שיטפל בתביעה.

ההוצאות הכרוכות בתשלום פיצויים והעסקת צוות משפטי יכולים להגיע למאות אלפי שקלים ובחברות גדולות המספקות מוצרים יקרים ומתוחכמים גם למיליוני שקלים, הוצאות לא צפויות בגובה משמעותי יכולות להביא גם חברות בריאות ויציבות יחסית לפשיטת רגל ומכאן נובעת החשיבות הגדולה של ביטוח אחריות וחבות.

איך לקנות ביטוח אחריות וחבות לעסק?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח אחריות וחבות לעסק רק לאחר שווידאתם כי חברת הביטוח מסוגלת להעריך באופן אמין את החברה שלכם ואת רמת הסיכון שנשקפת לה כדי להימנע מפרמיות יקרות מדי.

יועצי הביטוח שלנו מכירים את תחום ביטוח לעסקים בצורה מצויינת יוכלו לסייע לכם לאתר פוליסות ביטוח נמכרות על ידי חברות ביטוח איכותיות שמכירות את התחום שבו העסק שלכם עובד, הם יוכלו לסייע לכם להכריע בין פוליסות שונות ולענות על שאלה שתעלה לכם לאורך תהליך רכישת הביטוח.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק