ביטוח אחריות המוצרמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח אחריות המוצרסוג והיקף הכיסוי בפועל

ביטוח אחריות המוצר הוא גרסה של ביטוח אחריות וחבות לעסק, המטרה של הביטוח היא להעניק לבעל עסק שמוכר מוצרים הגנה מורחבת ומשמעותית מפני נזק שעלול לקרות לצד שלילי בעקבות שימוש במוצר אותם הם משווקים או מייצרים, יצרנים ומשווקים בארץ זקוקים לביטוח זה לפי חוק האחריות למוצרים פגומים, יצרנים ומשווקים שעיקר עבודתם בחו"ל זקוקים לו בגלל החבות המיוחסת להם על ידי פלטפורמות שיווק אלקטרוניות כמו אמזון ואיביי.

מה זה ביטוח אחריות המוצר?האם הוא נכון לי?

ביטוח אחריות המוצר הוא חלק ממוצרי הביטוח אותם ניתן לרכוש במסגרת ביטוח עסק, בביטוח אחריות המוצר, חברת הביטוח מחייבת לשפות את המבוטח עבור סכומים אשר המבוטח יידרש לשלם לצד שנפגע כתוצאה ממוצר שהמבוטח שיווק או ייצר.

מעבר לכך, חברת הביטוח מבטיחה להעמיד בפני המבוטח ייצוג משפטי לאורך הליך התביעה, במידה ויתרחש כזה, אשר ינהל את כלל ההליכים המשפטיים מטעמו של המבוטח אל מול התובעים.

חשוב לציין כי ביטוח אחריות מוצר יכול לכלול הרחבה למוצרים שנמכרים בחו"ל, הפוליסה הבסיסית מעניקה כיסוי רק עבור מוצרים שגרמו נזק בארץ, רכישת ההרחבה הזאת מיועדת בעיקר לסוחרים ויצרנים שמשווקים את הסחורה שלהם מחוץ לגבולות המדינה, בעיקר לאלה המחויבים על ידי פלטפורמת המסחר האלקטרונית דרכה הם מוכרים להעניק ביטוח ללקוחות שלהם.

כמה עולה ביטוח אחריות המוצר?כיסוי איכותי תואם לצרכים

העלות של ביטוח אחריות המוצר משתנה מאוד בהתאם לאופי המוצרים שהמבוטח מוכר, ככל שהמוצרים אותם הוא מוכר בעלי סיכון מסוים לצרכן, עלות הביטוח צומחת, למשל, חברה המשווקת תמונות וציורים צפויה לשלם סכומים נמוכים בהרבה על ביטוח אחריות המוצר ביחס לחברה המשווקת מוצרי חשמל, מוצרים שפוטנציאל הנזק הנשקף מהם גבוהה בהרבה.

מעבר לכך, חברת הביטוח לוקחת בחשבון את מחזור ההכנסות של העסק שרכש את הביטוח, ככל שהמחזור גבוהה יותר הפוטנציאל לפגיעה כזאת או אחרת בלקוח גדלה ולכן הסיכון הנשקף לחברת הביטוח גדל גם כן.

לבסוף, יש עלות עודפת שיהיה צורך לשלם במידה והחברה או עסק שרוכש את הביטוח פועלים מחוץ לגבולות המדינה, חברת הביטוח צריכה לקחת אחריות על נזקים שעלולים להתרחש במדינות אחרות, שם המערכת המשפטית לא בהכרח מסודרת והגונה ולכן לא אחת הסיכון הנשקף לה גדל.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ לוק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבונה ולמשפץ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
Professional Edge

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח אחריות המוצראל תפעילו עסק בלעדיו

ביטוח אחריות מוצר הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר לכל חברה העוסקת בשיווק וייצור של מוצרים, במקרה של נזק או תקלה שהתרחשה במהלך ייצור הסחורה או במהלך האחסון שלה, נשקפת לחברה סכנה גדולה מבחינת אחריות נזיקית, אחת הדוגמאות הכי מפורסמות לחברה בישראל שהגיעה למצב בו היא מפצה לקוחות רבים שלה היא חברת רמדיה.

חברת רמדיה נאלצה לשלם מיליוני שקלים כפיצוי בגלל הנזק שהפורמולה שלה גרמה לתינוקות, פוליסת ביטוח טובה הייתה מפחיתה לא מעט מגובה הפיצוי שהיה מושת על החברה וחלק ניכר ממנו היה ממומן על ידי חברת הביטוח.

מעבר לכך, ביטוח אחריות המוצר הוא ממש ביטוח חובה עבור חברות שפועלות באמצעות אתרי מסחר אלקטרוניים, כמו אמזון ואיביי, החברות הללו מפעילות פותרי סכסוכים משל עצמם והן פוסקות לטובת הלקוח בלא מעט מקרים מה שמחייב את החברה לפצות את הלקוח.

איך לקנות ביטוח אחריות המוצר?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח אחריות המוצר לאחר שתבינו היטב מה צרכי הביטוח שלכם, לאחר שתעשו זאת תוכלו לבחון את מספר הצעות באמצעות יועצי הביטוח המנוסים שלנו שיוכלו להתאים לצרכים שלכם פוליסות ביטוח מגוונות שיענו בדיוק על הצרכים שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק