ביטוח הנדסימגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח הנדסיסוג והיקף הכיסוי בפועל

חברות המבצעות עבודות הנדסיות מורכבות בתחומי הבניין והתשתיות נמצאות בסיכון גבוהה במגוון תחומים, לכן, חברות אלה חייבות לרכוש ביטוחים שונים שיעניקו להם הגנה מול הקשת הרחבה של הסיכונים שעומדים למולן, בין היתר חשוב לרכוש ביטוח הנדסי שדומה לביטוח אחריות וחבות בחברות גדולות, במסגרת הביטוח ניתן כיסוי לנזקים שנגרמים לעובדים ולגורמי צד ג' בנוסף נכלל כיסוי על ציוד הנדסי כזה ואחר השייך לחברה.

מה זה ביטוח הנדסי?האם הוא נכון לי?

ביטוח הנדסי מהווה ביטוח עסק עבור חברות בתחום ההנדסה כולל בתוכו מגוון רחב של כיסויים אותם ניתן להוסיף או להשמיט מהפוליסה בהתאם לצרכי החברה המבוטחת:

ביטוח עבודת קבלנות –  במסגרת הביטוח הזה ניתנת הגנה למגוון הפרויקטים של החברה שרכשה את פוליסת הביטוח אשר כולל כיסוי עבור הרכוש של החברה בכל פרויקט, כך כל ציוד קל השייך לחברה ונמצא במתחם מכוסה, כמו כן נכלל כיסוי אחריות וחבות כלפי עובדים וצדדים שלישיים, במידה ועובד או גורם צד ג' כלשהו יפגע במהלך העבודה, ביטוח הנדסי יכסה את הנזקים הללו.

ביטוח ציוד מכני הנדסי – ביטוח עבודות קבלנות לא כולל כיסוי עבור ציוד מכני כבד, דחפורים, טרקטורים ומנופים לא מכוסים בביטוח עבודות קבלנות ולכן חשוב מאוד לרכוש ביטוח ציוד מכני הנדסי עבור המכונות היקרות שלא אחת מהוות חלק משמעותי מהשווי של החברה.

ביטוח שבר מכני – ביטוח שבר מכני נועד להגן על מספר גדול של מערכות מכניות שנמצאות באתר בנייה למשל מעליות, משאבות, מערכות מיזוג אוויר ואחרות ששווין יכול להגיע למאות אלפי שקלים.
במסגרת הביטוח הזה לא רק שניתן פיצוי עבור השווי של המעלית גם ניתן פיצוי על אובדן רווחים, כלומר במידה ואובדן הציוד הביא לפגיעה בתפקוד החברה, חברת הביטוח תעניק פיצוי גם בגין פגיעה זאת.

כמה עולה ביטוח הנדסי?כיסוי איכותי תואם לצרכים

העלות של ביטוח הנדסי משתנה מאוד מחברה לחברה דבר המקשה על מתן הערכת עלויות מדויקת, אולם ניתן לתת קווים כלליים שמשפיעים על העלות של הביטוח.

בראש ובראשונה חברת הביטוח לוקחת בחשבון את היקף העסקים של החברה, ככל שהחברה מבצעת יותר פרויקטים וככל שהגודל של כל פרויקט משמעותי יותר, העלות של פוליסת הביטוח תטפס.

באופן דומה, חברת הביטוח גם תיקח בחשבון את סוג הציוד שהחברה מחזיקה, את כמות הציוד ואת איכותו, ככל שמדובר בציוד שנמצא בסכנה גדולה יותר להיהרס כך חברת הביטוח תגבה סכומים גבוהים יותר עבור הביטוח, אם החברה מחזיקה בכמויות גדולות של ציוד הדבר בחשבון בעלות הפרמיה החודשית ולבסוף, ככל שהשווי של הציוד יהיה יקר יותר כך העלות של הביטוח תעלה.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

מומלץ!
מגדל לעסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA למשרדים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למשרד

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח הנדסיאל תפעילו עסק בלעדיו

לרכישת ביטוח הנדסי יש חשיבות אדירה, היא ממש חובה בחלק מהמקרים, בעיקר בתחום ביטוח עבודות קבלנות שהוא ביטוח הכרחי. מעבר לכך חשוב לרכוש גם את סעיפי הביטוח האחרים שהוזכרו לעיל ולאור העובדה שרכשתם תסייע לעסק לתכנן את ההכנסות וההוצאות שלו קדימה, דבר שקשה לעשות ללא ביטוח.

מנוף או טרקטור שנהרס יכול לגרום לנזק ועיכובים משמעותיים בפרויקטים של החברה, מעבר לכך יש לכלול גם את עלות ההחלפה או התיקון שלהם, כאשר סוכמים את הנזקים הפוטנציאלים מגיעים לנזק כלכלי שעלול להגיע גם למאות אלפי שקלים.

פוליסת ביטוח הנדסי תסייע לכם לתכנן קדימה ובמקרה של תאונה בלתי צפויה, חברת הביטוח היא זאת שתישא בעלויות הכרוכות בתיקון הנזק.

איך לקנות ביטוח הנדסי?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח הנדסי לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח, היועצים שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר פוליסת ביטוח משתלמת שתספק את הצרכים שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק