ביטוח הפרות פטנטים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח הפרות פטנטים

כל אדם או חברה אשר עיסוקה בחדשנות והמצאות, רושמת פטנטים שאמורים להגן על המידע שהיא פיתחה ותרמה לעולם, המטרה של הפטנט היא לאפשר לחברה להפיק רווחים מההמצאה על מנת לעודד ממציאים חדשים לפתח רעיונות ולקדם את העולם, בקרב חלק מהחברות הפטנטים שהן יצרו מהווים את מקור הרווח העיקרי ובמקרה מסוג ביטוח הפרות פטנטים הוא מוצר חשוב כחלק ביטוח אחריות וחבות לעסק.

מה זה ביטוח הפרות פטנטים?

ביטוח הפרות פטנטים הוא סוג של ביטוח עסק, אשר יכול לשמש במקרים מסוימים גם אנשים פרטיים העוסקים בפיתוחים, ביטוח הפרות פטנטים הוא אחד הכלים הכי חשובים להגנה על ההשקעה שלכם לאחר שרשמתם פטנט ובמיוחד כאשר רושם הפטנט לא מגיע עם גב כלכלי משמעותי ביותר.

חשוב לציין, ההגנה המוקנית לממציא במסגרת רישום הפטנט שלו לא כוללת ברוב המקרים מנגנון הכרעה פשוט במקרה של טענה להפרת פטנט, ברוב המקרים הממציא נדרש להגיש תביעה בבית משפט, לא אחת במדינה זרה, בהליך שיכול לארוך שנים ארוכות עד שיגיע להכרעה.

ניהול הליכים משפטיים בטח כאלה הכוללים התדיינות מעבר לים כרוכה בהשקעה כספית גדולה, בלא מעט מקרים, החברות שמפרות את הפטנט שנרשם, הן חברות חזקות וגדולות שיכולות לעמוד בהתדיינות משפטיות ארוכות ויקרות, במיוחד כאשר הן מזהות שמי שעומד מולם לא יכול לשאת בעלויות הללו.

מן הצד בשני בלא מעט מקרים חברות מפרות פטנטים מבלי לדעת שהן עושות זאת, באופן תמים או שלפעמים הן מאמינות שההפרה הנטענת לא באמת מהווה הפרה של פטנט רשום, במקרים כאלה הן יכולות להיתבע ועלויות ההגנה גם כן יהיו גבוהות.

ביטוח הפרות פטנטים למעשה מספק מענה לכל הבעיות הללו, מצד אחד הוא מעניק ביטוח הוצאות תביעה כאשר המבוטח הוא מי שהפטנט שלו הופר, מצד שני הביטוח מעניק כיסוי הוצאות הכרוכות בהגנה המשפטית במקרה שנטען שהמבוטח הפר פטנט ואף את סכום הפיצוי שהוא יידרש לשלם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
קופי פלוס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ גן

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח הפרות פטנטים?

העלות של ביטוח הפרות פטנטים משתנה מאוד בהתאם לסוג הביטוח שנבחר, חלק מן הגופים בתחום הפטנטים עוסקים בעיקר בהמצאות ובמחקר, כמו אוניברסיטאות, גופים אלה לא צריכים להחזיק בביטוח שמעניק כיסוי מפני תביעות כנגד המבוטח, או שהסיכון שנשקף להם בתחום זה הוא נמוך למדי ולכן ניתן יהיה לחסוך סכומי כסף משמעותיים על הביטוח.

לעומתם, גופים העוסקים הן בהמצאה והן במימוש של המצאות עלולים להיות גם הנתבעים וגם התובעים בנושא הפרת זכויות יוצרים. ההבדלים הללו יוצרים שונות גדולה באופן יחסי בין המחיר של פוליסת ביטוח אחת לשנייה כאשר יש עוד גורמים רבים המשפיעים על גובה הפרמיה החודשית.

החשיבות של ביטוח הפרות פטנטים

ביטוח הפרות פטנטים יש חשיבות גדולה במיוחד, שוק הפרות הפטנטים הוא שוק קשה שדורש ממון רב כדי להתמודד בו בהצלחה, כמעט כל גוף או ארגון שמתעסק בהמצאות, בייצור ובמתן שירותים יכול למצוא את עצמו עומד בפני תביעת הפרת יוצרים, גוף שלא יהיו לא מספיק משאבים כדי להתמודד עם ההליך המשפטי ימצא את עצמו לא אחת עם ידו על התחתונה ומכאן נובעת החשיבות הגדולה של ביטוח הפרות פטנטים.

איך לקנות ביטוח הפרות פטנטים?

תחום הפרות הפטנטים הוא תחום שדורש מומחיות משמעותית, לכן אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח הפרות פטנטים רק מגוף מקצועי מאוד ששולט בתחום הביטוח הזה בצורה מעולה ומתמחה בו.

יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה לכם, אצל החברה שתוכל לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

ביטוח הפרות פטנטים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק