ביטוח השכרת ציוד לאירועים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח השכרת ציוד לאירועים

ביטוח השכרת ציוד לאירועים הוא ביטוח חשוב במסגרת ביטוח אחריות וחבות לעסק, עסקים רבים מתבססים על השכרת ציוד לחברות כאפיק ההכנסה הראשי שלהן או כאפיק הכנסה צדדי, לכן חשוב מאוד לבטח את הציוד המושכר ללקוחות לאור העובדה שהוא מהווה חלק משמעותי ממקורות ההכנסה של העסק.

מה זה ביטוח השכרת ציוד לאירועים?

ביטוח השכרת ציוד לאירועים הוא סוג של ביטוח עסק אשר אמור להעניק הגנה לחברת ההשכרה מפני פציעה נזק או חבלה שעלולים להיגרם על ידי הציוד שהושכר, רכישת הביטוח חשובה מאוד והיא מהווה מרכיב משמעותי בביטוח העסק של כל חברה העוסקת בהשכרת ציוד.

הבעיה הטמונה בהשכרת ציוד היא האחריות שנופלת על כתפי החברה שמשכירה את הציוד, ציוד המיועד להשכרה סובל מבלאי גבוהה יותר, הוא בשימוש בתדירות גבוהה ובהרבה מקרים הגורמים השוכרים לא משקיעים מספיק בשמירה והגנה עליו.

גם חברת השכרת הציוד הכי קפדנית יכולה לפספס תקלות ופגיעות שנגרמו לציוד שלה, ציוד שעלול בתורו לפגוע בלקוחות של השוכר הבא, למשל כיסא שהוחזר עם רגל מתנדנדת ונשבר במהלך אירוע עלול להוביל לפגיעה חמורה או תביעה, השוכר של הציוד ינסה להאשים את חברת ההשכרה בכך שהעבירה לו ציוד פגום מה שיוביל למאבק משפטי ארוך ויקר.

ביטוח השכרת ציוד יסייע מאוד לחברות השכרת ציוד לאירועים להתמודד עם האפשרות לתביעות מסוג זה, חברת הביטוח מחויבת להעניק לכם ייצוג משפטי, ובמקרה הצורך לשלם עבור הפיצוי שיועבר לתובעים.

כמה עולה ביטוח השכרת ציוד לאירועים?

העלות של ביטוח השכרת ציוד לאירועים משתנה מאוד מחברת לחברה, חברות הביטוח מתעניינות בראש ובראשונה בכמות הציוד המושכר ובהיקף ההשכרות החודשי, ככל שחברת הציוד משכירה ציוד יותר פעמים העלות של הביטוח תגדל לאור בלאי גדול יותר וסבירות גבוהה יותר של פציעה או תקלה אחרת.

בנוסף חברת הביטוח תתייחס לסוג הציוד המושכר, חברה שמשכירה כסאות ושולחנות משקפת ברוב המקרים סיכון גבוה יותר מהחברה שמשכירה ציוד הגברה, שם עיקר הסכנה נובע מהתחשמלות, אך הסיכוי שתתרחש תקלה מסוג זה נמוכה בהרבה ביחס לחברה שמשכירה מאות כסאות ושולחנות מדי ערב ולכן רוב הסיכויים שתשלם מחיר נמוך יותר.

גורם שלישי שמשפיע על המחיר של הביטוח הוא העבר הביטוחי של החברה, חברה שמספר התביעות שהוגשו נגדה בשני האחרונות נמוך, תשלם פחות מחברה שהוגשו נגדה מספר רב של תביעות בשנים האחרונות.

לסיכום, קשה לקבוע מחיר לביטוח השכרת ציוד לאירועים מבלי לדעת מה אופי החברה, מה הציוד שהיא משכירה ומה היקפי העבודה שלה, לצורך קבלת הצעת מחיר תוכלו לפנות ליועצי הביטוח שלנו שישמחו להציע לכם פוליסת ביטוח משתלמת.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
EXTRA לבתי מלאכה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ גן

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למשרד

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח השכרת ציוד לאירועים

יש חשיבות אדירה לרכישה של ביטוח השכרת ציוד לאירועים, הביטוח מגן על החברה מפני תביעות שיכולות לפגוע באיתנות הכלכלית של החברה. האם בתום כל אירוע אתם בודקים את המצב של כל אחד מפריטי הציוד ששלחתם? מה הסיכוי שתפספסו נזק או פגיעה לציוד ששלחתם?

לעולם אי אפשר להיות בטוחים במאה אחוז, רכישת ביטוח תעלה את רמת הוודאות העסקית ותבטיח שתביעה שתוגש כנגד העסק לא תסכן את היציבות הכלכלית שלו.

איך לקנות ביטוח השכרת ציוד לאירועים?

אנו ממליצים לקנות ביטוח להשכרת ציוד לאירועים לאחר קבלת ייעוץ ממומחים בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר פוליסת ביטוח מתאימה שתעזור לכם להגן על העסק שלכם מפני תביעות עתידיות, במחיר הוגן ומשתלם.

ביטוח השכרת ציוד לאירועים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק