ביטוח חבות מעבידים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים הוא אחד הביטוחים הכי חשובים שניתן לרכוש במסגרת ביטוח אחריות וחבות, לכל עסק שמעסיק עובדים יש אחריות כלפיהם, במקרה של פציעה או פגיעה מאחד מהעובדים הם רשאים וזכאים לדרוש פיצוי מהמעסיק שלהם, במצב בו אין למעסיק ביטוח חבות מעבידים הוא ייאלץ לשלם את הפיצוי מכיסו.

מה זה ביטוח חבות מעבידים?

ביטוח חבות מעבידים הוא ביטוח עסק שמעניק הגנה למעסיק מפני תביעות שמגישים עובדיו בגין, נזקים, פציעות וחבלות שספגו במהלך העבודה שלהם עבור המעביד במסגרת שעות העבודה שלהם אצלו. בשנים האחרונות המודעות של עובדים לזכויות שלהם עלתה בצורה משמעותית ואנו רואים כמות תביעות הולכת וגדלה כנגד מעבידים.

כמו כן, אנו עדים לכמות מאמירה של עובדים בעסקים קטנים יותר, בעבר רוב התביעות שהוגשו נגד ארגונים גדולים ומבוססים, כיום האבחנה הזאת פחות מבוססת ויש לא מעט מקרים של תביעות נגד עסקים קטנים ובינוניים.

ביטוח חבות מעבידים מספק למעביד כיסוי עבור הפיצוי אשר יועבר לעובד, בין אם במסגרת פשרה ובין אם במסגרת פסק דין בבית המשפט. מעבר לכך, לצורך הטיפול בתביעה חברת הביטוח תעמיד לרשות המבוטח צוות משפטי שייצג את המעביד ויטפל בכל הפרוצדורות המשפטיות הכרוכות בתביעה.

כמו כן, ניתן לרכוש מספר הרחבות לביטוח הבסיסי, ניתן לרכוש הרחבה לפעילות ספורטיבית או חברתית שבוצעה במסגרת העבודה, כיסוי עבור עובדים שנמצאים בחו"ל וכיסוי לעובדים במהלך ההגעה והחזרה שלהם מהעבודה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Professional Edge

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
מגדל סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה לעסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח חבות מעבידים?

העלות של ביטוח חבות מעבידים משתנה מאוד מעסק לעסק בהתאם למספר פרמטרים שונים, הפרט החשוב ביותר הוא כמובן גודל העסק, ככל שיש יותר עובדים העסק יצטרך לשלם סכום גבוהה יותר בתמורה לביטוח.

פרמטר שני וחשוב מאוד הוא אופי העסק, חלק מבתי העסק נחשבים לעסקים בסיכון גבוה, למשל מפעלי תעשייה, בתי מלאכה, נגריות ותחום הבנייה, התחומים האלה נחשבים לתחומים שנמצאים בסכנה גבוהה יחסית ואחוז העובדים הנפגעים שם גבוה ביחס לבתי עסק בתחומים אחרים ולכן הפרמיה החודשית עבור כל עובד תהיה יקרה יותר.

לבסוף, גם להיסטוריה הביטוחית של בית העסק יש השפעה על גובה הפרמיה החודשית, עסק שלא ספג תביעות מצד עובדים בשנים האחרונות ישלם סכומים נמוכים בהרבה מעסק שספק כמה תביעות במהלך השנים האחרונות.

החשיבות של ביטוח חבות מעבידים

לרכישת ביטוח חבות מעבידים יש כמה יתרונות, הראשון והמשמעותי מכולם הוא העובדה שבמקרה של תביעה בעל העסק חוסך סכומים גבוהים שהיה מבזבז על שכירה של עורכי דין ועל תשלומי פיצויים שהיה צריך להעביר לעובד. מעבר לכך בעל העסק חוסך המון זמן וכאב ראש מכיוון שחברת הביטוח היא זאת שאחראית על העסקת צוות משפטי וניהול ההליך המשפטי מול העובד התובע.

אספקט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא אספקט הוודאות בניהול העסק, כאשר אתם מחזיקים בביטוח קל לכם לתכנן את ההוצאות שלכם בשנה הקרובה, אתם יודעים שגם במקרה של תביעה חלק הארי של ההוצאות הכרוכות בה לא יפלו על כתפיכם מה שמאפשר לעסק לפעול בוודאות גבוה בהרבה.

איך לקנות ביטוח חבות מעבידים?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח חבות מעבידים רק לאחר שהתייעצתם עם מומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על כל האפשרויות וההרחבות האפשריות במסגרת רכישת ביטוחי חבות מעביד, הם יוכלו להסביר על הפרטים של כל פוליסת ביטוח, על היתרונות והחסרונות שלה, בנוסף הם יוכלו לסייע לכם לאתר את פוליסת ביטוח חבות מעבידים המושלמת בשבילכם, כזאת שתאזן בין עלות לבין איכות.

נקודות אפורות
ביטוח חבות מעבידים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק