ביטוח לחברות קנאביס

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח לחברות קנאביס

חברות קנאביס רבות נכנסו בשנים האחרונות לשוק, ההסדרה של התחום על ידי הממשלה הובילה לעלייה משמעותית בפעילות של החברות האלה גם בשוק הישראלי, לאור היקף הפעילות הרחב עלה הצורך לרכוש ביטוח חברות קנאביס המשמש כמעין ביטוח אחריות וחבות לעסק.

מה זה ביטוח לחברות קנאביס?

ביטוח לחברות קנאביס הוא למעשה סוג של ביטוח עסק, מדובר בביטוח שמגן על החברה בשני מקומות מרכזיים שביטוח עסק רגיל לא מספק הגנה מספק, הראשון הוא ביטוח דירקטורים ונושאי משרה אשר מעניק למנהלים של החברה, לדירקטורים החברים בדירקטוריון, החברה סיוע בהגנה משפטית והגנה פיננסית מפני האחריות שלה כלפי ניהול החברה, יישום האסטרטגיה שלה והתוויתה ועוד.

ביטוח דירקטורים הוא חשוב במיוחד בחברות הקנאביס לאור העובדה שחלק לא קטן מהן נחשבות לחברות בסיכון גבוהה יחסית, לכן בביטוח לחברות קנאביס שמים דגש מיוחד על סעיף ביטוח דירקטורים ונושאי המשרה.

ביטוח נוסף שקיים במסגרת ביטוח לחברות קנאביס הוא ביטוח אחריות מקצועית וביטוח אחריות המוצר, שני הביטוחים האלה מעניקים מעטפת ביטוחית מקיפה שמסייעת לחברות רבות להתמודד עם תביעות המגיעות אליהן מגורמים שונים.

חברות הקנאביס, בסופו של יום, הן חברות המשווקות מוצר שברוב הגדול של המקרים מספקות מענה רפואי לבעיות של הלקוחות, לאור זאת לחברה יש אחריות מורחבת למוצר שלה, במקרה של רשלנות בייצור המוצר ומכירתו, תקלה במתן הוראות שימוש ועוד, תעמוד חברת הקנאביס בפני סיכון משמעותי לתביעה ארוכה ויקרה, סעיפי אחריות מקצועית וחבות המוצר מעניקות לחברה הגנה משמעותית שתסייע להתמודד כמעט עם כל תביע שתגיע באופן כזה או אחר.

כמה עולה ביטוח לחברות קנאביס?

העלות של ביטוח לחברות קנאביס משתנה מאוד ביחס לאופי החברה, היקף המוצרים אותם היא משווקת והמגוון שלהם. חברת הביטוח תבחן את היקף הפעילות של חברת הקנאביס, באופן טבעי, ככל שמחזור הפעילות של החברה גדל כך גובה הפרמיה החודשית מטפס.

בנוסף, חברת הביטוח תסתכל על קטלוג המוצרים של החברה, ככל שהקטלוג יהיה מגוון יותר ויתיימר לענות על מגוון רחב יותר של בעיות, כך יעלה הסיכון לחברת הביטוח, לאור העובדה שחברת הקנאביס מתעסקת במוצרים רבים יותר ולכן הפרמיה החודשית תעלה.

לבסוף, יש חשיבות לקהל הלקוחות של חברת הקנאביס, רוב חברות הקנאביס מבצעות חלק גדול ומשמעותי מהעסקים שלהן עם לקוחות מעבר לים, יש חשיבות גדולה מאוד לרכישה של ביטוח במקרים אלה ולרוב עסקים עם לקוחות וספקים זרים יביאו לעלייה במחיר של הפרמיה.

לסיכום, העלות של ביטוח לחברות קנאביס משתנה מאוד וקשה לקבוע מבלי לדעת את המאפיינים של החברה מה תהיה עלות הביטוח החודשית והשנתית.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
EXTRA לבתי כנסת

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
Professional Edge

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח לחברות קנאביס

החשיבות של ביטוח חברות קנאביס הוא אדיר, כעסקים במובנים רבים דומים לחברות סטארט אפ בשוק הטכנולוגיה, חלק לא קטן מחברות הקנאביס לא מחזיקות במאגרי מזומנים אדירים ולכן תביעות ארוכות ויקרות יכולות להביא לערעור של המצב הכלכלי של החברה ובמקרים חמורים אף לקריסתה המוחלטת.

רכישה של ביטוח לחברות קנאביס תאפשר לחברה להתמקד בפעילות העסקית שלה מבלי לחשוש מתביעות כאלה ואחרות, לאור העובדה שהחברה תזכה להגנה משפטית וכלכלית משמעותי ביחס לכל תביעה שתגיע בקשר לפעילות של החברה.

איך לקנות ביטוח לחברות קנאביס?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח לחברות קנאביס לאחר שיחה עם מומחה בתחום הביטוח, לפני שתגיעו לשיחה כזאת חשוב שתאפיינו את הצרכים של החברה שלכם, תבינו מה נקודות הסיכון בפעילות החברה וזאת על מנת למקד את הביטוח בנקודות הללו. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם, כזאת שתשלב בין מחיר לבין איכות.

ביטוח לחברות קנאביס בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק