ביטוח מעילות (Crime)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח מעילות (Crime)סוג והיקף הכיסוי בפועל

ביטוח מעילות הוא ביטוח חשוב שיש לרכוש במסגרת ביטוח אחריות וחבות לעסק, פשעים בתחומים העסקיים הופכים למתוחכמים יותר ויותר בשנים האחרונות כאשר מספר גדול של חברות בישראל ובעולם צריכות להתמודד עם סכנות שונות ומגוונות של פשעים כנגדן, פשעים שאם יצליחו יובילו להפסדים כספיים אדירים ולפגיעה משמעותית בשמה הטוב של החברה ובמוניטין שלה.

אחת הסכנות הגדולות ביותר היא מעילה בחברה, יש לא מעט חברות שלא מצליחות להתמודד עם המעילה ואף פושטות רגל בעקבות הנזקים האדירים שהמעילה גרמה.

מה זה ביטוח מעילות (Crime)?האם הוא נכון לי?

ביטוח מעילות Crime נקרא גם לעיתים ביטוח נאמנות עובדים מהווה רכיב של ביטוח עסק , אשר משמש ביטוח כנגד נזקים כלכליים שעלולים להיגרם במסגרת מעילה מצדו של אחד העובדים בחברה ובחלק מהמקרים גם על ידי צדדים שלישיים.

אחת מנקודות התורפה הכי חזקות של חברות מבחינת אבטחה, גם כאלה גדולות וחזקות הוא העובדים שלה, להם יש גישה בלתי אמצעית למערכות החברה ופוטנציאל הנזק שנשקף מעובד שסרח נחשב לגבוהה במיוחד, רק לאחרונה עובדים בטוויטר הובילו לפריצות לחשבונות מרכזיים ברשת החברתית.

ביטוח מעילות Crime היא פוליסה שמעניקה לחברה שרכשה אותה כיסוי משמעותי כנגד הנזקים הפיננסיים, הפיצוי יינתן כנגד מעילה של כספים מהחברה, גניבה של ציוד ונזקים אחרים שנגרמו על ידי עובדים של החברה בזדון.

ניתן להרחיב את הפוליסה כך שתכלול גם גורמים שלישיים שיכולים למעול בכספי החברה, למשל ספקים או נותני שירות עם גישה לחשבונות או ציוד של החברה.

לרוב הפיצוי מוענק רק בפרק הזמן שיש פוליסה פעילה, המשמעות היא שאיתור של מעילה בדיעבד, בתקופה שבה החברה החזיקה בפוליסה לא תזכה את החברה בפיצוי אם היא חדלה מלהחזיק בפוליסת ביטוח שכזאת.

כמה עולה ביטוח מעילות (Crime)?כיסוי איכותי תואם לצרכים

קשה מאוד להגיד מה תהיה עלות ביטוח מעילות מבלי לדעת את פרטי החברה שרוצה לרכוש את הביטוח, יש הבדלים גדולים מאוד בין חברות בתחומים שונים, בחברות בהם לעובדים יש גישה יחסית בלתי אמצעית לכספים שלא שייכים להם, כמו במוסדות פיננסיים, הסכנה למעילה נחשבת לגדולה באופן יחסי, כאשר המקרה של הבנק למסחר עדיין צרוב בזיכרון הציבורי.

חברות בהן קשה יותר לבצע מעילה לרוב ייהנו ממחירים נמוכים יותר של ביטוח מעילות, מעבר לכך חברת הביטוח גם תיקח בחשבון גורמים פשוטים יותר, מה היקף העסקים של החברה, מה גובה הכיסוי שהיא רוצה לרכוש ועוד.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

הכל בה למוסך

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבונה ולמשפץ

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח מעילות (Crime)אל תפעילו עסק בלעדיו

עבירות מצדן של עובדים ועובדות בחברות רבות קורות לעיתים קרובות יותר משאתם חושבים, הן יכולות להתקיים בכל חברה ועל ידי כל עובד ולכן חשוב כל כך להחזיק בביטוח מעילות Crime.

הנזק שיכול להיגרם לחברה שבוצעה במעילה הוא גדול במיוחד, מעבר לפן הכלכלי יש את הפן הנוגע ליחסי הציבור של החברה, ביטוח מעילות יסייע לחברה לרכך את הפגיעה הכלכלית שנגרמה כתוצאה מהמעילה באופן שיאפשר לחברה לפצות את הלקוחות שנפגעו, אם היו כאלה ולהשקיע כספים בשיקום המוניטין של החברה.

איך לקנות ביטוח מעילות (Crime)?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח מעילות לאחר שבחנתם את החברה שלכם ובדקתם מה היקף הפיצוי שתרצו לקבל במקרה של פגיעה כזאת או אחרת, לאחר מכן כדאי לפנות למומחים בתחום הביטוח לטובת קבלת ייעוץ והתאמת הפוליסה לצרכי החברה שלכם.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח שהכי מתאימה עבורכם, הם יציגו בפניכם מספר הצעות ממספר חברות ביטוח ויעזרו לכם לבחור את פוליסת הביטוח שתאזן בצורה הטובה ביותר בין מחיר ואיכות.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק