ביטוח מבנה לעסק

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח מבנה לעסק

ביטוח מבנה לעסק הוא הדרך של לא מעט בעלי עסקים לשמור על הלב של העסק פועם גם במקרה של נזק חמור, המבנה בו שוכן עסק הוא בלא מעט מקרים המקום המרכזי בו מתרחשות מכירות ולכן חשוב לדאוג למקור הכנסה חלופי יציב במקרה של פגיעה שתוביל להשבתה לא מתוכננת של המבנה, ביטוח מבנה לעסק הוא הדרך ליצור מקור הכנסה שכזה.

מה זה ביטוח מבנה לעסק?

ביטוח מבנה לעסק הוא ביטוח שנמכר פעמים רבות במסגרת ביטוח עסק כולל אשר מכיל בתוכו לא מעט תתי ביטוחים שיכולים לסייע לבעלי עסקים להחזיק את הראש מעל המים במקרה של נזק פתאומי כזה או אחר לעסק שלהם. אחד מעמודי התווך של כל עסק פיזי הוא ביטוח מבנה לעסק.

ביטוח מבנה לעסק מעניק לבעל העסק הגנה בסל רחב מאוד של מקרים ולמעשה יכסה כמעט כל נזק שעלול לקרות למקום הפיזי בו שוכן בית העסק שלכם. הכיסוי במסגרת ביטוח העסק כולל הגנה במקרה של שריפה, רעידת אדמה, הצפה, רטיבות ועוד.

ביטוח המבנה הבסיסי ייתן לכם כיסוי רק ביחס לנזק שנגרם למבנה אך לא ביחס לאובדן ההכנסה שתסבלו ממנו לאור השבתת העסק בזמן השיפוץ, בעלי עסקים רבים בוחרים לרכוש הרחבת כיסוי שתכלול גם מנגנון פיצוי בעבור ההכנסה שאבדה במהלך שיפוץ העסק והשבתו למצב עבודה רגיל.

מעבר לביטוח מבנה לעסק תוכלו לרכוש עוד כמה פוליסות שיעזרו לכם לשמור על העסק שלכם מפני מגוון תרחישים, את כל הביטוחים הללו ניתן לרכוש במסגרת ביטוח עסק והם כוללים ביטוח כמו ביטוח תכולה, ביטוח זה מספק לכם הגנה מפני אובדן של סחורה וציוד מכל סיבה שהיא, שוד או גניבה, אסון טבע, שריפה ולמעשה כמעט כל תרחיש שתוכלו לחשוב עליו ויוביל לפגיעה בסחורה שלכם מכוסה במסגרת ביטוח זה.

כמו כן, במסגרת ביטוח עסק ניתן לרכוש ביטוח צד ג' וביטוח מעסיק שיעניק לכם הגנה במקרה של פציעה שמתרחשת בבית העסק שלכם, לעובד או ללקוח. עולם הביטוח לעסקים רחב ולכן חשוב לבחון את תיק הביטוח שלכם אחת לכמה שנים כדי להעריך האם אתם מכוסים כראוי, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם שירות ולעזור לכם להחזיק בתיק ביטוח איכותי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

EXTRA לחבר מושב

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ גן

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

איילון סייבר

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ קליניק

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח מבנה לעסק?

העלות של ביטוח מבנה לעסק יכולה להשתנות באופן משמעותי מבית עסק אחד למשנהו, הוא תלוי במגוון רחב מאוד של גורמים, סוג העסק, המיקום שלו, הבניין בו הוא שוכן ועוד.

עסקים שנמצאים בסכנה גבוהה יותר לנזק מבני הם כאלה שנמצאים בבניינים ישנים ללא אמצעי אבטחה טובים, כאלה הנמצאים באזורים מרוחקים נמצאים בסיכון גבוהה יותר לנזקים משמעותיים עקב המרחק היחסי שלהם משירותי הצלה.

מעבר לכך, הגודל של העסק ועלות השיפוץ שלו במקרה של נזק משמעותי גם כן משפיעה מאוד על העלות של הפוליסה, מכולת קטנה שמתפרשת על פני כמה עשרות מטרים מרובעים תשלם סכום נמוך בהרבה מסופרמרקט שפרוש על פני אלפי מטרים רבועים.

יש עוד גורמים שיכולים להשפיע על העלות של הפוליסה ולכן קשה לומר מה המחיר הראוי מבלי לשמוע על סוג העסק, הגודל והמיקום שלו.

החשיבות של ביטוח מבנה לעסק?

החשיבות של ביטוח מבנה לעסק היא אדירה, בלא מעט מקרים עלות של שיפוץ מבנה יכולה להגיע למאות אלפי שקלים, חלק לא קטן מהעסקים בישראל לא יכול לעמוד בהוצאות כבדות שכאלה מבלי לקחת הלוואה, ביטוח מבנה זול בהרבה בטווח הרחוק ביחס להלוואה מהבנק ולכן כדאי מאוד לרכוש אותו.

מעבר לכך, ביטוח מבנה הוא אולי כיסוי הביטוח הכי חשוב מבין כל ביטוחי העסקים לאור העובדה שברוב המקרים המבנה הוא הנכס הכי יקר ששייך לעסק, גם אם אתם שוכרים חשוב לבחון את תנאי הסכם השכירות שכן בחלק לא קטן מהמקרים לפחות חלק מעלות השיפוץ מוטלת על כתפי השוכר ולא רק על כתפי המשכיר.

איך לקנות ביטוח מבנה עסק?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח עסק בסיוע של מומחה בתחום שיוכל להדריך אתכם בנוגע לדברים שחשוב לכלול בכל ביטוח מבנה לעסק ובנוגע לסעיפים שאפשר לוותר עליהם ובכך לצמצם את הפרמיה החודשית. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם סיוע על ידי איתור פוליסת ביטוח שתתאים בדיוק לצרכים שלכם במחיר הוגן ומשתלם.

ביטוח מבנה לעסק בהנחה בלעדית