ביטוח בתי מלאכהמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח בתי מלאכהסוג והיקף הכיסוי בפועל

בתי מלאכה עוסקים פעמים רבות בעבודות רגישות ומיוחדות, לצד העבודה שמתרחשת בבית המלאכה יש לא מעט סיכונים שבאים לפתח בית המלאכה ובעליו אשר יכולים לפגוע בבית המלאכה ובעבודה המתבצעת, נזקים שעלולים להיגרם לבית המלאכה עצמו במהלך העבודה השוטפת ועד תביעות של עובדים, ספקים ולקוחות, ביטוח בתי מלאכה יעניק לכם שקט גם בגזרה זאת.

מה זה ביטוח בתי מלאכה?האם הוא נכון לי?

ביטוח בתי מלאכה הוא ביטוח עסק הכולל הגנה מקיפה ואיכותית לבית המלאכה ובעליו, הוא מורכב מלא מעט ביטוחים שונים שביחד מהווים מעטפת ביטוחית כוללת מפני תביעות ונזקים שעלולים להיגרם לבית מלאכה.

פוליסת ביטוח בתי מלאכה כוללת לרוב ביטוח מבנה אשר מעניק הגנה כוללת מפני נזק שריפה, רעידת אדמה, נזקי מזג אוויר קיצוני, פריצה ועוד. הביטוח כולל כיסוי על הנזק שנגרם למבנה בית המלאכה, נזקים הנגרמים לשמשות בית המלאכה, כיסוי של עלויות שיפוץ ועוד.

עוד סעיף ביטוח שמופיע בפוליסת ביטוח בתי מלאכה הוא ביטוח התכולה, הביטוח כולל כיסוי בגין כל נזק שנגרם לסחורה או לציוד שקיים בבית המלאכה שלכם, כל נזק שייגרם כתוצאה משריפה, תאונה, נזק בזדון פריצה וגניבה יכוסה בהתאם לתנאי פוליסת הביטוח שתרכשו.

מעבר לכך ניתן לרכוש ביטוחים נוספים כמו ביטוח סחורה, המכסה נזקים שנגרמו לסחורה בדרכה ללקוח, ביטוח חבות המכסה נזקים אשר נגרמים לעובדים, לצד ג' כזה או אחר ואף ביטוח מוצר שנותן מענה במצב בו סיפקתם סחורה פגומה.

כמה עולה ביטוח בתי מלאכה?כיסוי איכותי תואם לצרכים

העלות של ביטוח בתי מלאכה משתנה מאוד בהתאם לאופי המבנה בו שוכן בית המלאכה, אופי העבודה המתרחשת בו, גודלו וכמות הסחורה שנמצאת בו. ככל שבית המלאכה גדול יותר, מכיל יותר סחורה ואופי העבודה יותר מסוכן מבחינת חברת הביטוח העלות של פוליסת הביטוח תזנק.

מהסיבות שפורטו קשה לומר מראש מה תהיה העלות של פוליסת ביטוח מבנה ותכולה לפני ששומעים את כל הפרטים. לצד זאת יש סעיפים די דומים בין בתי מלאכה שונים, למשל העלות השנתית הכרוכה בביטוח העובדים שלכם נעה סביה ה-900 ₪ בשנה.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ לוק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ שופ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA למשרדים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
Professional Edge

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח בתי מלאכהאל תפעילו עסק בלעדיו

לביטוח בתי מלאכה יש חשיבות גדולה להגנה מפני נזקים בלתי צפויים, שריפה או אסון טבע כזה או אחר שעלולים לפגוע בבית המלאכה יכולים להביא לפגיעה משמעותית ולהוריד לטמיון שנים של עבודה. בלי תמיכה משמעותית יהיה צורך לקבל הלוואות לטובת השבת המצב לקדמותו שיובילו להוצאות כבדות על החזר ההלוואה.

ביטוח בתי מלאכה יעניק לכם את הכסף הדרוש לטובת השבת המצב לקדמותו ואף יפצה אתכם בגין אובדן ההכנסות שנגרם לכם במהלך התקופה הזאת (מדובר בסעיף אותו יש לרכוש בנפרד), הביטוח יסייע לכם לעבור את התקופה הזאת מבלי לספוג נזק כלכלי משמעותי.

איך לקנות ביטוח בתי מלאכה?פנו לחברות הגדולות

כדי לקנות ביטוח בתי מלאכה יש צורך לפנות ללא מעט חברות ביטוח וסוכנים כדי לקבל הצעות מחיר כיוון שאין אתרי השוואות מחירים שיכולים לתת כיוון כללי, מי שלא מבין בתחום הביטוח עלול למצוא את עצמו משלם סכומים גבוהים על מוצר לא מספיק טוב.

לכן, אנו ממליצים לכל מי שמעוניין לרכוש ביטוח בתי מלאכה לפנות למומחה בתחום הביטוח שיוכל לסייע לו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורו, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להציג בפניכם מספר אפשרויות מהם תוכלו לבחור את ביטוח בתי המלאכה הכי טוב עבורכם, הם יסבירו על היתרונות והחסרונות ויסייעו לכם לרכוש פוליסה איכותית במחיר הוגן.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק