ביטוח בתי מלאכה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בתי מלאכה

בתי מלאכה עוסקים פעמים רבות בעבודות רגישות ומיוחדות, לצד העבודה שמתרחשת בבית המלאכה יש לא מעט סיכונים שבאים לפתח בית המלאכה ובעליו אשר יכולים לפגוע בבית המלאכה ובעבודה המתבצעת, נזקים שעלולים להיגרם לבית המלאכה עצמו במהלך העבודה השוטפת ועד תביעות של עובדים, ספקים ולקוחות, ביטוח בתי מלאכה יעניק לכם שקט גם בגזרה זאת.

מה זה ביטוח בתי מלאכה?

ביטוח בתי מלאכה הוא ביטוח עסק הכולל הגנה מקיפה ואיכותית לבית המלאכה ובעליו, הוא מורכב מלא מעט ביטוחים שונים שביחד מהווים מעטפת ביטוחית כוללת מפני תביעות ונזקים שעלולים להיגרם לבית מלאכה.

פוליסת ביטוח בתי מלאכה כוללת לרוב ביטוח מבנה אשר מעניק הגנה כוללת מפני נזק שריפה, רעידת אדמה, נזקי מזג אוויר קיצוני, פריצה ועוד. הביטוח כולל כיסוי על הנזק שנגרם למבנה בית המלאכה, נזקים הנגרמים לשמשות בית המלאכה, כיסוי של עלויות שיפוץ ועוד.

עוד סעיף ביטוח שמופיע בפוליסת ביטוח בתי מלאכה הוא ביטוח התכולה, הביטוח כולל כיסוי בגין כל נזק שנגרם לסחורה או לציוד שקיים בבית המלאכה שלכם, כל נזק שייגרם כתוצאה משריפה, תאונה, נזק בזדון פריצה וגניבה יכוסה בהתאם לתנאי פוליסת הביטוח שתרכשו.

מעבר לכך ניתן לרכוש ביטוחים נוספים כמו ביטוח סחורה, המכסה נזקים שנגרמו לסחורה בדרכה ללקוח, ביטוח חבות המכסה נזקים אשר נגרמים לעובדים, לצד ג' כזה או אחר ואף ביטוח מוצר שנותן מענה במצב בו סיפקתם סחורה פגומה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
EXTRA לבונה ולמשפץ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למוסך

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ לוק

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח בתי מלאכה?

העלות של ביטוח בתי מלאכה משתנה מאוד בהתאם לאופי המבנה בו שוכן בית המלאכה, אופי העבודה המתרחשת בו, גודלו וכמות הסחורה שנמצאת בו. ככל שבית המלאכה גדול יותר, מכיל יותר סחורה ואופי העבודה יותר מסוכן מבחינת חברת הביטוח העלות של פוליסת הביטוח תזנק.

מהסיבות שפורטו קשה לומר מראש מה תהיה העלות של פוליסת ביטוח מבנה ותכולה לפני ששומעים את כל הפרטים. לצד זאת יש סעיפים די דומים בין בתי מלאכה שונים, למשל העלות השנתית הכרוכה בביטוח העובדים שלכם נעה סביה ה-900 ₪ בשנה.

החשיבות של ביטוח בתי מלאכה

לביטוח בתי מלאכה יש חשיבות גדולה להגנה מפני נזקים בלתי צפויים, שריפה או אסון טבע כזה או אחר שעלולים לפגוע בבית המלאכה יכולים להביא לפגיעה משמעותית ולהוריד לטמיון שנים של עבודה. בלי תמיכה משמעותית יהיה צורך לקבל הלוואות לטובת השבת המצב לקדמותו שיובילו להוצאות כבדות על החזר ההלוואה.

ביטוח בתי מלאכה יעניק לכם את הכסף הדרוש לטובת השבת המצב לקדמותו ואף יפצה אתכם בגין אובדן ההכנסות שנגרם לכם במהלך התקופה הזאת (מדובר בסעיף אותו יש לרכוש בנפרד), הביטוח יסייע לכם לעבור את התקופה הזאת מבלי לספוג נזק כלכלי משמעותי.

איך לקנות ביטוח בתי מלאכה?

כדי לקנות ביטוח בתי מלאכה יש צורך לפנות ללא מעט חברות ביטוח וסוכנים כדי לקבל הצעות מחיר כיוון שאין אתרי השוואות מחירים שיכולים לתת כיוון כללי, מי שלא מבין בתחום הביטוח עלול למצוא את עצמו משלם סכומים גבוהים על מוצר לא מספיק טוב.

לכן, אנו ממליצים לכל מי שמעוניין לרכוש ביטוח בתי מלאכה לפנות למומחה בתחום הביטוח שיוכל לסייע לו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורו, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להציג בפניכם מספר אפשרויות מהם תוכלו לבחור את ביטוח בתי המלאכה הכי טוב עבורכם, הם יסבירו על היתרונות והחסרונות ויסייעו לכם לרכוש פוליסה איכותית במחיר הוגן.

ביטוח בתי מלאכה בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק