ביטוח בתי מרקחת

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בתי מרקחת

בתי מרקחת זקוקים לביטוח ממש כמו כל בית עסק אחר, אולם הם שונים מכל בית עסק אחר לאור העובדה שהם מעניקים שירותים רפואיים ותרופות לאנשים, אופי השירות חושף את בעלי בית המרקחת לסכנות שונות למדי מהסכנות אליהן נחשפים בעלי העסקים ומכאן החשיבות הרבה והצורך בביטוח בתי מרקחת ייעודי.

מה זה ביטוח בתי מרקחת?

ביטוח בתי מרקחת למעשה מפוצל לשני סוגי כיסויים, הסוג הראשון הוא סוג שדומה לסעיפי הביטוח שכל בית עסק צריך לרכוש, הסוג השני מתייחס לסעיפי ביטוח ייחודיים לבתי מרקחת ושנועדו לשקף את האופי המיוחד של העסק הזה.

מבין הכיסויים הכלולים בביטוח בתי מרקחת ניתן לכלול את הכיסויים הבאים:

  • ביטוח מבנה ותכולהביטוח המבנה הוא ביטוח דומה לכלל ביטוחי המבנה הקיימים בשוק והוא מעניק הגנה לבעל בית המרקחת במקרה של שריפה, פריצה וכמעט כל נזק אחר שעלול להיגרם למבנה בית המרקחת. ביטוח התכולה גם הוא דומה במהותו לביטוח תכולה של בית עסק רגיל אך הוא כולל התייחסות מפורשת לתרופות ולציוד המקצועי שנמצא בבית המרקחת, לצערנו בתי מרקחת מוצאים את עצמם לא אחת יעד לגניבות ופריצות לאור סוג הסחורה המאוחסנת בהם.
  • ביטוח אחריות מקצועית – ביטוח זה הוא ביטוח שרוב בתי העסק האחרים לא כוללים, הביטוח הזה מספק הכנה לבעלי בית המרקחת ולעובדים בו במקרה של רשלנות מקצועית שפגעה או שיכולה לפגוע בלקוחות, למשל מתן תרופה לא נכונה, מתן תרופה פגת תוקף, שגיאה במינון שניתן ללקוח ועוד.
  • ביטוח צד ג' וחבות מעביד – ביטוח זה מגן על הבעלים של בית המרקחת מפני נזקים שעלולים להיגרם לעובדים ללקוחות ולספקים בזמן השהות שלהם בבית המרקחת, בעיקר מפני פציעות או פגיעה בחפצים של עובדים ולקוחות.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הכל בה לעסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA למשרדים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבונה ולמשפץ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבתי כנסת

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח בתי מרקחת?

המחיר של ביטוח בתי מרקחת משתנה ביחס לגודלו של בית המרקחת, העבר הביטוחי שלו והניסיון של העובדים בבית המרקחת. כאשר בית מרקחת גדול יותר שמשרת כמות גבוהה יותר של אנשים יצטרך לשלם יותר בכל חודש עבור הביטוח.

לעומת זאת, בית מרקחת עם עבר ביטוחי נקי יחסית שעובדיו בעלי ניסיון יצטרך לשלם מחיר נמוך יותר עבור פוליסת הביטוח לבית המרקחת.

החשיבות של ביטוח בתי מרקחת

העובדים בבית מרקחת מקבלים לא אחת החלטות שיכולות להשפיע על החיים של הלקוחות, הם מתעסקים בחיי אדם ולכן, ממש כמו בית חולים חשוב שתהיה לבית המרחקת הגנה ביטוחית מקיפה ואיכותית שתיקח בחשבון את כל הסכנות שבית מרקחת חשוף אליהן מבחינת תביעות.

מעבר לכך, בתי המרקחת נחשבים ליעדים מועדפים לפריצה לאור העובדה שהם מאחסנים חומרים שלא ניתן לקבל ללא מרשם, יש בישראל תעשייה שלמה של מכירת תרופות הדורשות מרשם באופן פיראטי ולא מעט פעמים הסחורה הנמכרת היא סחורה שנגנבה מבתי מרקחת בישראל.

לכן, הצורה הטובה ביותר להפחית את הסיכון שתאלצו לספוג נזקים כלכליים משמעותיים כתוצאה מרשלנות או מפריצה לבית המרקחת היא על ידי רכישת ביטוח בתי מרקחת איכותי שיפצה אתכם על כל נזק שיגרם לכם במהלך תקופת הביטוח.

איך לקנות ביטוח בתי מרקחת?

לפני שרוכשים ביטוח בתי מרקחת אנחנו ממליצים להבין מה הן הסכנות העומדות בפני בית מרקחת ולהעריך מה מידת הסיכון שעומדת בפני בית המרקחת שלכם, לאחר שתבצעו את ההערכה הזאת תוכלו להבין מה גובה הפיצוי שתרצו לקבל ואילו סעיפים הם סעיפים קריטיים עבורכם.

לאחר שתבצעו את ההערכה הזאת אנו ממליצים לפנות למומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לרכוש פוליסת ביטוח בתי מרקחת.

ביטוח בתי מרקחת בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק