ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה

מפעלי תעשייה מהווים חלק משמעותי מהפעילות הכלכלית של המשק, במקרים רבים הפעילות שמבוצעת בהם היא פעילות ייצור הדורשת ציוד כבד, אנרגיה רבה ועובדים מקצועיים. במהלך העבודה במפעל יכולים להתרחש אירועים רבים שיכולים לגרור תביעות כאלה ואחרות כנגד המפעל ובעליו או כאלה שיכולים להביא לנזק משמעותי למפעל, לשם כך חשוב להחזיק בביטוח עסק ובביטוח מפעלים תעשייה והנדסה בפרט.

מה זה ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה?

ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה כולל בתוכו כמה סעיפים משמעותיים שמהווים מעטפת הגנה כוללת למפעל, הוא משלב בין כמה פוליסות שבהיעדר ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה היה צריך לרכוש בנפרד:

  • ביטוח מבני תעשייה – ביטוח זה מהווה ביטוח מבנה למפעל, מפעלים כמקומות שיש בהם פעילות יצור נחשבים לעסקים בסיכון גבוהה בכל הקשור לנזקי מבני, אירועי שריפה, פיצוצים ותאונות שעלולות לגרום נזק משמעותי למבנה מתרחשות לעיתים קרובות יותר במפעלים ביחס לעסקים אחרים ולכן חשוב מאוד להחזיק בביטוח מבנה.
  • ביטוח תכולה – ביטוח זה מכסה כל נזק שעלול להיגרם לסחורה, לציוד או לחומרי גלם הנמצאים במפעל ומכל סיבה שהיא, שריפה, נזקי טבע, שוד או פריצה.
  • ביטוח אחריות המוצר – ביטוח זה מעניק למפעל הגנה משמעותית מפני נזקים שנגרמו על ידי מוצרים שיצאו מהמפעל כתוצאה מתכנון לקוי, בעיה נקודתית בייצור ועוד. אם מוצר שיצא מהמפעל גורם לנזק לאחד הלקוחות, בגוף או ברכוש, הלקוח יכול לתבוע את המפעל וחברת הביטוח תסייע למבוטח להתמודד עם ההוצאות הכרוכות בהתמודדות עם תביעה.
  • ביטוח חבות מעביד – ביטוח זה מספק כיסוי למפעל במצב בו אחד העובדים נפצע או נפגע או סובל ממחלה הקשורה לעבודתו במפעל, הכיסוי כולל מימון להתמודדות המשפטית וכן לפיצויים שהמפעל יידרש לשלם.

מעבר לכך, יש הרחבות רבות שיכולות לסייע לכם לספק למפעל הגנה נוספת, אחד מסעיפי ההרחבה הפופולאריים ביותר הוא סעיף ביטוח אובדן רווחים, סעיף זה מאפשר למפעלים שנקלעו לתקופה קשה, כתוצאה מנזק למפעל, נזק למוניטין או גורם סובייקטיבי אחר לקבל סיוע מחברת הביטוח בשיעור הדומה לרווחים שאבדו.

ביטוח מפעלים בתעשייה הוא ביטוח חשוב מאוד שמסייע לבעלי המפעלים להתכונן כמעט לכל תביעה אפשרית.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

טופ קייטנות

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ אופיס

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

הכל בה למשרד

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

אלומה

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה?

העלות של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה משתנה מאוד ממפעל למפעל, חברות הביטוח בודקות מספר הקריטריונים שבאמצעותם נקבעת הפרמיה החודשית והשנתית שהמפעל יידרש לשלם.

בין היתר, חברת הביטוח תבחן את גודל המפעל, כמות העובדים וכמות האנשים שמספקים למפעל שירות, באופן כללי ככל שהמפעל גדול יותר ומעסיק יותר עובדים העלות של הביטוח תעלה, לרוב במפעלים גדולים יש סיכוי גבוהה יותר שמישהו יפגע או שתיגרם תאונה כלשהי.

כמו כן, חברת הביטוח תבחן את אופי העבודה במפעל, כאשר מפעלים של תעשייה כבדה או מפעלים שמתעסקים בחומרים מסוכנים לרוב יידרשו לשלם סכומים גבוהים יותר עבור פוליסת הביטוח, שכן העבודה במפעל משקפת רמת סכנה גבוהה יחסית לעובדים.

החשיבות של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה

החשיבות של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה לניהול התקין של כל מפעל גבוהה בהחלט, ראשית חשוב לזכור שגם במפעלים הבטוחים ביותר מתרחשות תקלות ותאונות, מוצר שיוצא את שערי המפעל תקול יכול להביא לנזקים גדולים ללקוחות ולתביעות ענק שלא כל מפעל יכול ויודע להתמודד איתם.

בחלק מהמקרים מפעלים שנסגרו כתוצאה מתביעות של לקוחות או עובדים, חברת ביטוח שעומדת מאחורי המפעל במסגרת פוליסת ביטוח איכותית, תסייע למפעל להתגבר על הקשיים הכרוכים בניהול הליך משפטי ותאפשר למפעל להתגבר על השלב הקשה הזה.

איך לקנות ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח שתספק לכם את ההגנה הנרחבת ביותר במחיר משתלם והוגן.

לפני שרוכשים ביטוח מפעלים ותעשייה חשוב מאוד לבחון את הצרכים של המפעל ולהבין מהן נקודות הסיכון שעומדות בפני המפעל ועובדיו, ככל שתגיעו מגובשים יותר למועד רכישת הביטוח תוכלו לסיים את התהליך בקלות ובמהירות.

ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה בהנחה בלעדית