ביטוח מפעלים תעשייה והנדסהמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח מפעלים תעשייה והנדסהסוג והיקף הכיסוי בפועל

מפעלי תעשייה מהווים חלק משמעותי מהפעילות הכלכלית של המשק, במקרים רבים הפעילות שמבוצעת בהם היא פעילות ייצור הדורשת ציוד כבד, אנרגיה רבה ועובדים מקצועיים. במהלך העבודה במפעל יכולים להתרחש אירועים רבים שיכולים לגרור תביעות כאלה ואחרות כנגד המפעל ובעליו או כאלה שיכולים להביא לנזק משמעותי למפעל, לשם כך חשוב להחזיק בביטוח עסק ובביטוח מפעלים תעשייה והנדסה בפרט.

מה זה ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה?האם הוא נכון לי?

ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה כולל בתוכו כמה סעיפים משמעותיים שמהווים מעטפת הגנה כוללת למפעל, הוא משלב בין כמה פוליסות שבהיעדר ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה היה צריך לרכוש בנפרד:

  • ביטוח מבני תעשייה – ביטוח זה מהווה ביטוח מבנה למפעל, מפעלים כמקומות שיש בהם פעילות יצור נחשבים לעסקים בסיכון גבוהה בכל הקשור לנזקי מבני, אירועי שריפה, פיצוצים ותאונות שעלולות לגרום נזק משמעותי למבנה מתרחשות לעיתים קרובות יותר במפעלים ביחס לעסקים אחרים ולכן חשוב מאוד להחזיק בביטוח מבנה.
  • ביטוח תכולה – ביטוח זה מכסה כל נזק שעלול להיגרם לסחורה, לציוד או לחומרי גלם הנמצאים במפעל ומכל סיבה שהיא, שריפה, נזקי טבע, שוד או פריצה.
  • ביטוח אחריות המוצר – ביטוח זה מעניק למפעל הגנה משמעותית מפני נזקים שנגרמו על ידי מוצרים שיצאו מהמפעל כתוצאה מתכנון לקוי, בעיה נקודתית בייצור ועוד. אם מוצר שיצא מהמפעל גורם לנזק לאחד הלקוחות, בגוף או ברכוש, הלקוח יכול לתבוע את המפעל וחברת הביטוח תסייע למבוטח להתמודד עם ההוצאות הכרוכות בהתמודדות עם תביעה.
  • ביטוח חבות מעביד – ביטוח זה מספק כיסוי למפעל במצב בו אחד העובדים נפצע או נפגע או סובל ממחלה הקשורה לעבודתו במפעל, הכיסוי כולל מימון להתמודדות המשפטית וכן לפיצויים שהמפעל יידרש לשלם.

מעבר לכך, יש הרחבות רבות שיכולות לסייע לכם לספק למפעל הגנה נוספת, אחד מסעיפי ההרחבה הפופולאריים ביותר הוא סעיף ביטוח אובדן רווחים, סעיף זה מאפשר למפעלים שנקלעו לתקופה קשה, כתוצאה מנזק למפעל, נזק למוניטין או גורם סובייקטיבי אחר לקבל סיוע מחברת הביטוח בשיעור הדומה לרווחים שאבדו.

ביטוח מפעלים בתעשייה הוא ביטוח חשוב מאוד שמסייע לבעלי המפעלים להתכונן כמעט לכל תביעה אפשרית.

כמה עולה ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה?כיסוי איכותי תואם לצרכים

העלות של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה משתנה מאוד ממפעל למפעל, חברות הביטוח בודקות מספר הקריטריונים שבאמצעותם נקבעת הפרמיה החודשית והשנתית שהמפעל יידרש לשלם.

בין היתר, חברת הביטוח תבחן את גודל המפעל, כמות העובדים וכמות האנשים שמספקים למפעל שירות, באופן כללי ככל שהמפעל גדול יותר ומעסיק יותר עובדים העלות של הביטוח תעלה, לרוב במפעלים גדולים יש סיכוי גבוהה יותר שמישהו יפגע או שתיגרם תאונה כלשהי.

כמו כן, חברת הביטוח תבחן את אופי העבודה במפעל, כאשר מפעלים של תעשייה כבדה או מפעלים שמתעסקים בחומרים מסוכנים לרוב יידרשו לשלם סכומים גבוהים יותר עבור פוליסת הביטוח, שכן העבודה במפעל משקפת רמת סכנה גבוהה יחסית לעובדים.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ לוק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למוסך

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסהאל תפעילו מפעל בלעדיו

החשיבות של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה לניהול התקין של כל מפעל גבוהה בהחלט, ראשית חשוב לזכור שגם במפעלים הבטוחים ביותר מתרחשות תקלות ותאונות, מוצר שיוצא את שערי המפעל תקול יכול להביא לנזקים גדולים ללקוחות ולתביעות ענק שלא כל מפעל יכול ויודע להתמודד איתם.

בחלק מהמקרים מפעלים שנסגרו כתוצאה מתביעות של לקוחות או עובדים, חברת ביטוח שעומדת מאחורי המפעל במסגרת פוליסת ביטוח איכותית, תסייע למפעל להתגבר על הקשיים הכרוכים בניהול הליך משפטי ותאפשר למפעל להתגבר על השלב הקשה הזה.

איך לקנות ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח שתספק לכם את ההגנה הנרחבת ביותר במחיר משתלם והוגן.

לפני שרוכשים ביטוח מפעלים ותעשייה חשוב מאוד לבחון את הצרכים של המפעל ולהבין מהן נקודות הסיכון שעומדות בפני המפעל ועובדיו, ככל שתגיעו מגובשים יותר למועד רכישת הביטוח תוכלו לסיים את התהליך בקלות ובמהירות.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק