ביטוח מושבים וקיבוציםמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח מושבים וקיבוציםסוג והיקף הכיסוי בפועל

פוליסת ביטוח מושבים וקיבוצים מיועד למושבים, קיבוצים, חברות חקלאיות וחקלאים בעלי משק העוסקים בעבודות חקלאיות או עבודות גננות, כולל גיזום. הפוליסה מעניקה למבוטחים הגנות נרחבות מפני מגוון רחב של מקרים אשר עלולים להסתיים בתביעת נזיקין וגם מפני סכנות אפשריות לעסק. ביטוח מושבים וקיבוצים הוא המקבילה החקלאית של ביטוח מפעלים תעשייה והנדסה.

מה זה ביטוח מושבים וקיבוצים?האם הוא נכון לי?

ביטוח מושבים וקיבוצים כולל בתוכו מגוון רחב מאוד של כיסויים שמטרתם להעניק לחקלאי, לקיבוץ או למשק ראש שקט ופנאי להתעסק בעבודתם החקלאית, מעבר לכך ניתן לכלול במסגרת הביטוח כיסויים ליחידות דיור וצימרים במסגרת פוליסת הביטוח.

בין הכיסויים שניתן לכלול במסגרת ביטוח מושבים וקיבוצים ניתן למצוא את הכיסויים הבאים:

  • ביטוח משק – ביטוח זה כולל כיסוי לרכוש של החקלאי, כיסוי לענפי חקלאות, לעסקים אחרים המנוהלים תחת המטרייה של המשק החקלאי וכוללת גם כיסוי מפני נזקים שעלולים להיגרם לגורמי צד ג', מעבידים ביטוח מבנה למבנים השייכים למשק, ביטוח ציוד עבודה וציוד אלקטרוני של המשק ואף ביטוח דירה וביטוח תכולה במקרים בהם הבית של החקלאי נמצא בתוך המשק.
  • ביטוח מושבים ואגודות חקלאיות – במסגרת ביטוח זה מוענק למושב, לקיבוץ או לאגודה החקלאית כיסוי נרחב בכל הנוגע לנזקי רכוש השייכים לגוף המבוטח, לענפים חקלאיים בהם המבוטח עוסק ובנוסף סעיפי ביטוח עסק סטנדרטיים כמו ביטוח חבות מעבידים, ביטוח צד ג' ביטוח כספים ועוד.
  • ביטוח חיות משק – ניתן לבטח חיות משק הנמצאות בתחומי המשק, גולל אירועי גניבה שהפכו למכת מדינה ומסבות לחקלאי המדינה נזקים כבדים וגם כיסוי בנוגע לנזק לחיות המשק.
  • הרחבה לנזקי טבע ורעידות אדמה – ניתן לרכוש הרחבה שתכלול כיסוי לנזקי טבע אשר עלולים להיגרם למשק כולל רעידות אדמה ושריפות.

כמה עולה ביטוח מושבים וקיבוצים?כיסוי איכותי תואם לצרכים

העלות של ביטוח מושבים וקיבוצים משתנה מאוד בהתאם לאופי המבוטח, גובה הביטוח והיקף הנכסים המבוטחים. באופן כללי ככל שהיקף הפעילות של המבוטח משמעותית יותר, כך העלות של פוליסת הביטוח תהיה גבוהה יותר.

בנוסף, חברת הביטוח תקח בחשבון גורמים נוספים לפני שהיא תקבע את העלות של פוליסת הביטוח, למשל משקים שמחזיקים בחיות משק צפויים לשלם יותר עבור הביטוח ביחס למשקים העוסקים בגידול של ירקות ופירות, לאור העובדה שהיקף הנזק הפוטנציאלי וחומרתו קטנים יותר במקרים אלה.

בנוסף, ככל שהציוד של המבוטח יקר ורגיש יותר כך העלות של הפרמיה צפוייה לעלות, חקלאים שמחזיקים במכונות יקרות ועדינות יצטרכו לשלם תוספת על פוליסת הביטוח.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחבר מושב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ לוק

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח מושבים וקיבוציםאל תפעילו מפעל בלעדיו

החשיבות של פוליסת ביטוח מושבים וקיבוצים היא אדירה, היא מאפשרת לחקלאי להבטיח את העתיד שלו בכל הקשור ללא נודע, חברת הביטוח תעניק הגנה לחקלאי מפני מגוון רחב של מקרים שעלולים לפגוע ביכולת שלו להתפרנס.

ענף החקלאות, כידוע לכולם הוא ענף בו שולי הרווח נמוכים באופן יחסי, לכן ברוב המקרים עדיף להחזיק בביטוח שהעלות השנתית שלו קבועה וידועה מראש על פני הסתכנות ותקווה כי לא יהיה צורך בביטוח, סיכון שעלול לעלות לחקלאי בהוצאות בלתי צפויות שיכולות לגרום להפסדים כבדים.

איך לקנות ביטוח מושבים וקיבוצים?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח מושבים וקיבוצים לאחר בחינה מעמיקה ושיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח שיוכל לכוון את לעבר הפוליסה שהכי מתאימה לעסק החקלאי שלכם. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לפני רכישת פוליסת ביטוח. מומחי הביטוח שלנו יוכלו להתאים עבורכם תוכנית ביטוח אישית שתעמוד בכל הדרישות והצרכים שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק