ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק

בעולם העסקים המתקדם והמודרני של ימינו גם חברות הביטוח מנסות לעמוד בקצב של הקדמה ולספק פתרונות ביטוח שמתאימים לכל הסיכונים העומדים בפני חברות ועסקים בימינו. אם בעבר עסק היה יכול להסתפק בביטוח עסק וביטוח אחריות וחבות לעסק, כיום המצב שונה בתכלית, בלא מעט מקרים פוליסות הביטוח הללו לא מעניקות את כל ההגנות הדרושות לעסק ולשם כך יוצרה פוליסת ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק.

מה זה ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק?

ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק הוא למעשה ביטוח משלים לביטוח עסק רגיל, הוא כולל במסגרתו כמות גדולה יחסית של סעיפי ביטוח פוטנציאלים שכל חברה צריכה להבין האם הם רלוונטיים אליה או לא ובהתאם לבנות לעצמה פוליסת ביטוח מקיפה ואיכותית.

נציג כמה מסעיפי הביטוח אותם ניתן לרכוש במסגרת ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק:

  • כיסוי לנזקי סייבר – סעיף הביטוח הזה מנסה להתמודד עם הכמות הגדולה של הפריצות למחשבים שראינו בשנים האחרונות השרתים של חברות רבות נתונים מדי יום לניסיונות תקיפה, בין אם מדובר במתקפה למטרת כופר או לטובת ריגול עסקי החזקה בכיסוי למתקפות סייבר יסייע מאוד בהתמודדות עם הנזק כתוצאה ממתקפה כזאת או אחרת.
  • כיסוי עבור ניסויים קליניים – ביטוח זה מיועד לחברות העוסקות בניסויים בבני אדם ומטרתו להעניק הגנה לחברות הללו מפני תביעות של מי שהשתתף בניסוי או מתביעות של גורמים אחרים שהסתמכו על הניסוי ותוצאותיו. חשוב לציין שניתן לרכוש את הביטוח רק כאשר החברה שמבצעת את הניסויים עומדת בכל התנאים והדרישות של משרד הבריאות הקשורות בביצוע ניסויים.
  • כיסוי עבור עבודות קבלניות – הפוליסה הזאת מיועדת לקבלנים, יזמים וחברות אחרות בתחום הבניין שמבצעות עבודות קבלניות, פוליסה זאת מעניקה להם הגנה מקיפה מפני הנזקים שעלולים להתרחש במהלך פרויקט בנייה כזה או אחר, כולל הגנה לציוד לעובדים ועוד.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

טופ קייטנות

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל לעסק

פוליסת ביטוח עסק מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

איילון סייבר

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

הכל בה למרפאה ולמרפאת שיניים

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק?

כפי שבוודאי ראיתם לעיל, מדובר בפוליסת ביטוח שלמעשה מהווה שכבת הגנה עודפת, חלק גדול מסעיפי  הכיסוי שמוצאים בה לא מתאימים לעסקים רבים, לצורך העניין קשה לדמיין חברה שתרכוש במקביל ביטוח עבור ניסויים קליניים וביטוח עבור עבודות קבלניות.

האופי האקלקטי של פוליסת הביטוח הזאת מקשה מאוד על קביעת העלות שלה מבלי שיודעים מהם הצרכים הספציפיים של החברה מעוניינת לרכוש את פוליסת הביטוח הזאת. המחיר של הפוליסה הושפע בעיקר מכמות הסעיפים שיוכנסו לפוליסה אך גם מגורמים יותר סטנדרטיים, למשל תקרת האחריות של חברת הביטוח, הגודל של החברה ועוד.

החשיבות של ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק

החשיבות של ביטוח סיכונים מיוחדים היא גבוהה במיוחד, ביטוח זה מהווה למעשה את שכבת המגן ההיקפית לעסק שלכם, הוא מאפשר לעסקים רבים לבטח את עצמם מפני מקרים שקשה לחשוב עליהם ושביטוחים סטנדרטיים לא מכסים.

על מנת להבטיח את מהלך החיים התקין של העסק שלכם נסו לבחון מה הם סעיפי הכיסוי הקיימים בפוליסות הביטוח שלכם ואיזה אזורים של העסק לא מוגנים מספיק תחת פוליסת הביטוח הקיימת שלכם. לאחר מכן תוכלו להבין איזה סכנות עדיין נשקפות לעסק ותוכלו להגן על עצמכם באמצעות סעיפי הביטוח השונים הכלולים בביטוח סיכונים מיוחדים לעסק.

איך לקנות ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק?

אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק לאחר שתאפיינו באופן טוב את העסק שלכם, לאחר שתבינו מה הצרכים הביטוחיים שלכם מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח שיכול לתפור לכם חליפה ביטוחית איכותית ומקיפה שתשמור על האינטרסים שלכם.

יועצי הביטוח שלנו מומחים בתחומי הסיכונים המיוחדים לעסק ויוכלו לסייע לכם לרכוש פוליסת ביטוח איכותית במיוחד במחיר משתלם והוגן.

ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק בהנחה בלעדית