ביטוח בלוקצ’יין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בלוקצ’יין

תחום הבלוקצ'יין פרץ לתודעה הציבורית בשנים האחרונות עם עלייתו של המטבע הקריפטוגרפי ביטקוין, בפועל מדובר בטכנולוגיה שנמצאת איתנו כבר מספר שנים לא מועט והמהווה לדעת מומחים רבים את השלב הבא בהתפתחות הטכנולוגיה הבנקאית מכיוון שהיא מציעה דרך מהירה ושקופה להעברת כסף מגורם אחד לגורם שני. כל החדשנות לא מגיעה בחינם, יש סכנות משמעותיות בתחום הבלוקצ'יין וביטוח בלוקצ'יין שנמכר במסגרת ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק מהווה ההגנה לחלק לא קטן מהם.

מה זה ביטוח בלוקצ’יין?

ביטוח בלוקצ'יין מהווה ביטוח עסק לכל עסק ששואף להיכנס לתחום הבלוקצ'יין וכן עבור עסקים שזה משלח ידם העיקרי. ביטוח בלוקצ'יין מכיל בתוכו סעיפי ביטוח וכיסויים רבים, חלק מוכרים יותר ופחות שמשמשים ביחד כשכבת הגנה משמעותית על העוסקים בתחום.

ביטוח בלוקצ'יין מתייחס לכמה אזורי סיכון אליהם חשופים מי שעוסקים בתחום הבלוקצ'יין ומטבעות וירטואליים, מן הצד האחד הוא מספק כיסוי והגנה מפני תקיפות סייבר כאלה ואחרות ומצד שני מספק כיסוי לאחריות של נושאי המשרה בחברות בתחום הבלוקצ'יין וביתר הרחבה:

ביטוח דירקטורים – ביטוח זה מעניק הגנה לדירקטורים ונושאי משרה בחברה אשר נתבעים באופן אישי לאור החלטות שקיבלו ביושבם כדירקטורים בחברה, התביעות הללו יכולות להגיע לסכומים גבוהים של מיליוני שקלים ולכן יש חשיבות אדירה לכל דירקטור לספק לעצמו הגנה.

ביטוח אחריות מקצועית – ביטוח זה  מעניק הגנה לחברה מפני רשלנות מקצועית שהובילה לפגיעה בצד ג' שעובד עם החברה או שמקבל ממנה שירותים.

ביטוח סייבר – ביטוח זה יכול להירכש בנפרד כ-ביטוח סיכוני סייבר או כסעיף בפוליסת ביטוח הבלוקצ'יין, הוא מספק למבוטח הגנה משמעותית מפני מתקפות סייבר שיכולות לפגוע בחברה ובתפקוד שלה והן הגנה מפני תביעות שיגישו גורמים שלישיים שנפגעו כתוצאה מהמתקפה על החברה, בין אם בעקבות פגיעה בפרטיות ובין אם מסיבות אחרות.

ביטוח נכסים דיגיטליים – ביטוח נכסים דיגיטליים אשר מאוחסנים בארנקים וירטואליים נחשב לאחד התחומים המשמעותיים ביותר בזירת הבלוקצ'יין ומעניק הגנה לחברות המחזיקות בנכסים משמעותיים בארנקים דיגיטליים או לחברות המספקות שירותי ארנק דיגיטליים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
מגדל לעסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
אלומה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
מגדל סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קייטנות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח בלוקצ’יין?

בתחום הבלוקצ'יין קשה מאוד לומר מה תהיה עלות הביטוח מבלי להכיר את הפרטים הספציפיים של המקרה, העלות יכולה להשתנות באופן דרמטי בהתאם לאופי החברה, היקף המעורבות שלה בשוק הבלוקצ'יין, אופן הפעולה של בתחום זה ועוד.

ניתן לחלק את שוק ביטוחי הבלוקצ'יין לשני חלקים עיקריים שבקרוב ועם התפתחות השוק בוודאי יתפתחו לשני ענפים נפרדים, החלק הראשון נוגע לחברות ועסקים שמשתמשים בשירותי בלוקצ'יין למטרות מצומצמות ומוגדרות כמו ביצוע תשלומים ספציפיים והחזקה בכמות מוגבלת של נכסים דיגיטליים, עלות הביטוח עבור חברות מהסוג הזה לרוב נמוך באופן יחסי.

החלק השני נוגע לחברות המספקות שירותים בשוק הבלוקצ'יין המחזיקות בנכסים דיגיטליים משמעותיים ביותר, הסיכונים הנשקפים לחברות מהסוג הזה רציניים יותר ולכן החברות מהסוג השני צפויות לשלם יותר עבור פוליסת הביטוח שלהן.

החשיבות של ביטוח בלוקצ’יין

החשיבות של ביטוח בלוקצ'יין עבור חברות שעוסקות בתחום הזה הוא גבוהה במיוחד, מדובר בשוק פורץ דרך שיש בו סיכונים גבוהים ביחס לשווקים מבוססים וותיקים יותר ולכן אחת הדרכים הטובות ביותר לגדר את ההשקעה היא באמצעות ביטוח בלוקצ'יין.

ביטוח בלוקצ'יין בדגש על ביטוח נכסים דיגיטליים הוא אחד מהדרכים היחידות לשמור על עצמכם מפני מתקפות סייבר, קריסה של נותני שירותים בתחום ועוד.

איך לקנות ביטוח בלוקצ’יין?

אנו ממליצים לקנות בלוקצ'יין לאחר התייעצות עם מומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לספק לכם את כל המידע הדרוש לטובת רכישת ביטוח בלוקצ"ין וישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבור הצרכים שלכם.

ביטוח בלוקצ’יין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק