ביטוח זיהוםמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח זיהוםסוג והיקף הכיסוי בפועל

הפעילות של חברות רבות במשק מייצרת באופן תדיר אשפה, פסולת ושאריות. לא אחת מדובר בתוצרים שיש לפנות בצורה מסודרת, מבחינה חוקית אי מילוי אחר הוראות החוק עלול לגרור קנסות מצד המדינה ואף תביעות במישור הפלילי. לאור זאת, חברות רבות עושות את מירב המאמצים כדי להימנע מזיהום מיותר המנוגד לחוק, יחד עם זאת, לא אחת מתרחשות תקלות שיכולות למשוך את תשומת הלב של גורמי האכיפה, ביטוח זיהום הנכלל במסגרת ביטוח סיכונים מיוחדים מסייע לחברות להתמודד עם השלכות הזיהום

מה זה ביטוח זיהום?האם הוא נכון לי?

ביטוח זיהום או ביטוח זיהום נזקי איכות הסביבה / ביטוח זיהום סביבתי היא פוליסת ביטוח שמספקת לעסקים במגוון תחומי מסחר ותעשייה, ביניהם מפעלים, תחנות דלק ועסקים בתחום האנרגיה, אתרי פינוי אשפה, רשתות מסחריות גדולות, חברות בנייה ועוד הגנה משמעותית במקרה של תביעה משפטית קשורה לזיהום.

פוליסת הביטוח מספק למבוטח הגנה במקרה של זיהום שנגרם במהלך עבודה ייצור כזאת או אחרת, הפוליסה מספקת כיסוי מפני נזקי גוף ונזקי רכוש שנגרמו לצדדים שלישיים כתוצאה מהזיהום ובכלל זאת יש מימון לניקוי הזיהום בין אם נגרם בתוך שטח השייך לגוף המזהם ובין אם מחוצה לו.

חשוב לציין שלא אחת, במסגרת חוקי מניעת הזיהום מוטלת אחריות אישית לבכירים בחברה שגרמה לזיהום, רכישת פוליסת ביטוח זיהום תסייע גם לבכירי החברה בהתמודדות המשפטית.

ניתן לרכוש את פוליסת הביטוח לתקופה ארוכה, בניגוד לפוליסות אחרות שלרוב מוגבלות לשנה אחת בלבד, כמו כן, ברוב המקרים פוליסת הביטוח כוללת כיסוי אחר לאירועי זיהום שהתרחשו במהלך תוקפה של הפוליסה, כלומר אם התגלה זיהום לאחר שהפוליסה הסתיימה, אך הוכח כי הזיהום התרחש בזמן שהפוליסה הייתה תקפה, החברה תהיה זכאית לפיצוי בכל מקרה.

כמה עולה ביטוח זיהום?כיסוי איכותי תואם לצרכים

עלות ביטוח זיהום משתנה מאוד מחברה לחברה, בהתאם לאופייה, מידת הסכנה הנשקפת ממנה, המוניטין שלה בשוק ועוד. חברת הביטוח צפויה לבחון את אופי הפעילות העסקית של החברה, מדובר באלמנט המשמעותי ביותר בקביעת עלות הפוליסה.

אחת התעשיות שנחשבת לתעשייה בסיכון גבוהה מבחינת זיהומים היא תעשיית הדלק ולכן, לעיתים קרובות גובה הפוליסה שחברות בתחום הדלק יידרשו לשלם יהיה גבוהה ביחס לחברות בענפים אחרים.

לאחר מכן, חברת הביטוח תנסה להעריך את הנזק שנשקף מהחברה המעוניינת לרכוש את פוליסת הביטוח, כלומר היא תבחן את איכות הציוד שהחברה מחזיקה, את הליכי הבקרה של החברה בכל הנוגע לזיהומים ופרטים אחרים שיסייעו לקבוע מה גובה הפוליסה הראוי לחברה הפונה.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA למשרדים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קליניק

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח זיהוםאל תפעילו עסק בלעדיו

רכישת ביטוח זיהום יש חשיבות אדירה לכל חברה העוסקת בתחומים הנוגעים לכך, חשוב לזכור כי תאגיד או חברה שמורשעים בגרימת נזק סביבתי, עלולים לאבד את רישיון העסק שלהם, לרוב הם ישלמו קנסות גבוהים ואף יהיו חשופים לתביעות מצד גורמים שלישיים כמו תושבים באיזור או גופים סביבתיים.

העלויות הכרוכות בהתמודדות עם ההוצאות הנדרשות לאחר מקרה של נזק סביבתי יכולים להיות גבוהים בהרבה ממה שחלק מהחברות יכולות לשלם, כלומר ללא ביטוח סביבתי העלויות הגבוהות עלולות להוביל לסגירת החברה ופשיטת רגל.

איך לקנות ביטוח זיהום?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח זיהום לאחר שיחה עם מומחה בתחום הביטוח ובפרט עם מי שמכיר את ביטוחי הזיהום באופן טוב ומקיף. יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם.

מומחי הביטוח שלנו יוכלו לענות לכם על כל שאלה שתעלה במהלך החיפוש אחר פוליסת ביטוח ואף יוכלו להתאים באופן אישי פוליסת ביטוח שתתאים לצרכים שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק