ביטוח זיהום

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח זיהום

הפעילות של חברות רבות במשק מייצרת באופן תדיר אשפה, פסולת ושאריות. לא אחת מדובר בתוצרים שיש לפנות בצורה מסודרת, מבחינה חוקית אי מילוי אחר הוראות החוק עלול לגרור קנסות מצד המדינה ואף תביעות במישור הפלילי. לאור זאת, חברות רבות עושות את מירב המאמצים כדי להימנע מזיהום מיותר המנוגד לחוק, יחד עם זאת, לא אחת מתרחשות תקלות שיכולות למשוך את תשומת הלב של גורמי האכיפה, ביטוח זיהום הנכלל במסגרת ביטוח סיכונים מיוחדים מסייע לחברות להתמודד עם השלכות הזיהום

מה זה ביטוח זיהום?

ביטוח זיהום או ביטוח זיהום נזקי איכות הסביבה / ביטוח זיהום סביבתי היא פוליסת ביטוח שמספקת לעסקים במגוון תחומי מסחר ותעשייה, ביניהם מפעלים, תחנות דלק ועסקים בתחום האנרגיה, אתרי פינוי אשפה, רשתות מסחריות גדולות, חברות בנייה ועוד הגנה משמעותית במקרה של תביעה משפטית קשורה לזיהום.

פוליסת הביטוח מספק למבוטח הגנה במקרה של זיהום שנגרם במהלך עבודה ייצור כזאת או אחרת, הפוליסה מספקת כיסוי מפני נזקי גוף ונזקי רכוש שנגרמו לצדדים שלישיים כתוצאה מהזיהום ובכלל זאת יש מימון לניקוי הזיהום בין אם נגרם בתוך שטח השייך לגוף המזהם ובין אם מחוצה לו.

חשוב לציין שלא אחת, במסגרת חוקי מניעת הזיהום מוטלת אחריות אישית לבכירים בחברה שגרמה לזיהום, רכישת פוליסת ביטוח זיהום תסייע גם לבכירי החברה בהתמודדות המשפטית.

ניתן לרכוש את פוליסת הביטוח לתקופה ארוכה, בניגוד לפוליסות אחרות שלרוב מוגבלות לשנה אחת בלבד, כמו כן, ברוב המקרים פוליסת הביטוח כוללת כיסוי אחר לאירועי זיהום שהתרחשו במהלך תוקפה של הפוליסה, כלומר אם התגלה זיהום לאחר שהפוליסה הסתיימה, אך הוכח כי הזיהום התרחש בזמן שהפוליסה הייתה תקפה, החברה תהיה זכאית לפיצוי בכל מקרה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון

איילון סייבר

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ שופ

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA לבונה ולמשפץ

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ גן

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח זיהום?

עלות ביטוח זיהום משתנה מאוד מחברה לחברה, בהתאם לאופייה, מידת הסכנה הנשקפת ממנה, המוניטין שלה בשוק ועוד. חברת הביטוח צפויה לבחון את אופי הפעילות העסקית של החברה, מדובר באלמנט המשמעותי ביותר בקביעת עלות הפוליסה.

אחת התעשיות שנחשבת לתעשייה בסיכון גבוהה מבחינת זיהומים היא תעשיית הדלק ולכן, לעיתים קרובות גובה הפוליסה שחברות בתחום הדלק יידרשו לשלם יהיה גבוהה ביחס לחברות בענפים אחרים.

לאחר מכן, חברת הביטוח תנסה להעריך את הנזק שנשקף מהחברה המעוניינת לרכוש את פוליסת הביטוח, כלומר היא תבחן את איכות הציוד שהחברה מחזיקה, את הליכי הבקרה של החברה בכל הנוגע לזיהומים ופרטים אחרים שיסייעו לקבוע מה גובה הפוליסה הראוי לחברה הפונה.

החשיבות של ביטוח זיהום

רכישת ביטוח זיהום יש חשיבות אדירה לכל חברה העוסקת בתחומים הנוגעים לכך, חשוב לזכור כי תאגיד או חברה שמורשעים בגרימת נזק סביבתי, עלולים לאבד את רישיון העסק שלהם, לרוב הם ישלמו קנסות גבוהים ואף יהיו חשופים לתביעות מצד גורמים שלישיים כמו תושבים באיזור או גופים סביבתיים.

העלויות הכרוכות בהתמודדות עם ההוצאות הנדרשות לאחר מקרה של נזק סביבתי יכולים להיות גבוהים בהרבה ממה שחלק מהחברות יכולות לשלם, כלומר ללא ביטוח סביבתי העלויות הגבוהות עלולות להוביל לסגירת החברה ופשיטת רגל.

איך לקנות ביטוח זיהום?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח זיהום לאחר שיחה עם מומחה בתחום הביטוח ובפרט עם מי שמכיר את ביטוחי הזיהום באופן טוב ומקיף. יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם.

מומחי הביטוח שלנו יוכלו לענות לכם על כל שאלה שתעלה במהלך החיפוש אחר פוליסת ביטוח ואף יוכלו להתאים באופן אישי פוליסת ביטוח שתתאים לצרכים שלכם.

ביטוח זיהום בהנחה בלעדית