ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה

חברות בתחום התוכנה והחומרה עוסקות לא אחת בתחומים החדשניים והמתקדמים ביותר בחזית הטכנולוגיה, לא אחת במהלך העבודה מתרחשות תקלות שעלולות להוביל לפגיעה בלקוח כזה או אחר, הנזק יכול להיגרם כתוצאה מבעיה במוצר או בבעיה נקודתית יותר בשירות שניתן על ידי עובד החברה, ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה מסייע לחברות להתמודד עם הנזקים הללו ומהווה חלק חשוב בביטוח סיכונים מיוחדים לעסק.

מה זה ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה?

ביטוח חברות משולב לחברות תוכנה וחומרה הוא למעשה סוג של ביטוח עסק, במסגרת פוליסת הביטוח הזאת נהנה המבוטח משני סוגים של פוליסות ביטוח.

פוליסת הביטוח הראשונה היא פוליסת ביטוח אחריות מקצועית – פוליסת ביטוח אחריות מקצועית היא פוליסה שמעניקה לחברה המבוטחת הגנה מפני מקרים בהם עובד של החברה ביצע טעות, התרשל וגרם למחדל שהביא לפגיעה בלקוח.

פוליסת הביטוח השנייה היא פוליסת ביטוח אחריות המוצר – פוליסת ביטוח אחריות המוצר היא פוליסה שמעניקה לחברה שמוכרת, משווקת או מייצרת מוצרים הגנה במקרה שהמוצר של נכשל, לא ממלא את תפקידו או שגרם לנזק ללקוח.

אופי העסקים של חברות תוכנה וחומרה לרוב כולל עסקאות גדול במיליוני שקלים ולכן כאשר מתרחשת טעות חמורה לא תמיד אפשר לתקן את הנזק בשיחה או בפיצוי קטן. לא אחת, טעויות מן הסוג הזה מגיעות לבתי המשפט במסגרת תביעות ארוכות ויקרות.

ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה מסייע למבוטחים להתמודד עם מקרים שמגיעים לבית המשפט בכמה אופנים, ראשית חברת הביטוח מממנת למבוטחים סיוע משפטי וייצוג משפטי לכל אורך המשפט ושנית חברת הביטוח מפצה את המבוטחים בסכום אותו הם נדרשים לשלם כפיצוי, עד לתקרת האחריות הקבועה בפוליסת הביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

EXTRA לבתי כנסת

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ שופ

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל לעסק

פוליסת ביטוח עסק מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

איילון סייבר

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה?

העלות של ביטוח משולב לחברות תוכנה וחומרה איננו קבוע והוא יכול לעלות או לרדת בהתאם לאופי החברה שרוכשת את פוליסת הביטוח. באופן טבעי, חברות גדולות עם כמות משמעותית של לקוחות צפויות לשלם מחיר גבוה יותר עבור פוליסת הביטוח, רק ההיקף של העסקים של החברות הללו מגדיל את הסכנה לתקלה כלשהי.

עוד גורמים שחברות הביטוח מתייחסות אליהם הוא ההיסטוריה הביטוחית של החברה, חברה שיש לה עבר ביטוחי נקי תשלם פרמיה חודשית נמוכה ביחס לחברה שיש לה עבר ביטוחי בעייתי והייתה מעורבת במספר תביעות בבית המשפט.

החשיבות של ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה

ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה יש חשיבות אדירה, הוא מאפשר לחברות לתכנן את התקציב שלהן מבלי להיות מופתעות, ברוב הגדול של המקרים תביעות בלתי צפויות לא יפגעו בשורת הרווח של החברה בגלל חברת הביטוח תישא בעלויות הליטיגציה והפיצוי במקרה הצורך.

בנוסף, במקרים חמורים יותר ביטוח חבות משולב יכול להיות ההבדל בין חברה שלא מצליחה להתמודד עם תביעה ומגיעה לפשיטת רגל לבין חברה שהצליחה להתגבר על המשבר שנגרם לה כתוצאה מתביעה גדולה ומכאן נובעת החשיבות של הביטוח.

איך לקנות ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה?

אנו ממליצים לקנות ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח שמכיר את שוק ההייטק ואת פוליסות הביטוח המוצעות לחברות תוכנה וחומרה.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם בנוגע לפוליסות ביטוח חבות משולבות כאלה ואחרות ואף ישמחו לסייע לכם לרכוש ביטוח חבות משולב איכותי ומקיף במחיר נמוך.

ביטוח חבות משולב לחברות תוכנה וחומרה בהנחה בלעדית