ביטוח ניסויים קליניים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח ניסויים קליניים

חברות וארגונים רבים מנהלים ניסויים במסגרת העבודה השוטפת שלהם, במהלך ניסוי יכולים להתרחש אירועים רבים אשר עלולים להביא לפגיעה במשתתפי הניסוי, גם כאשר נלקחים כל האמצעים הדרושים להבטחת שלומם וביטחונם, במקרה של פגיעה באחד ממשתתפי הניסוי, הגוף שארגן את הניסוי עלול להתמודד עם תביעת נזיקין, אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודדות עם תביעות מסוג זה הוא ביטוח ניסויי קליניים שנמכר לא אחת במסגרת ביטוח סיכונים מיוחדים.

מה זה ביטוח ניסויים קליניים?

ביטוח ניסויים קליניים הוא ביטוח שמספק הגנה לגופים וארגונים שמנהלים ניסויים קליניים בישראל שאושרו על ידי ועדת הלסינקי, ועדה עולמית שקובעת את הסטנדרטים הדרושים לניהול ניסויים בבני אדם.

במסגרת פוליסת הביטוח מקבלים המבוטחים הגנה מקיפה, הכוללת כיסוי הוצאות חבות במצבו בו אחד מהמשתתפים בניסוי מחליט לתבוע את עורך הניסוי וכן במצב בו גוף שלישי כלשהו הרואה את עצמו נפגע כתוצאה מהניסוי בוחר לתבוע את עורך הניסוי.

במקרים רבים הביטוח מעניק הגנה לעובדי החברה, כולל דירקטורים שלה מפני תביעות אישיות, תביעות אלה יחסית נפוצות במקרים של תביעות נזיקין בעקבות פגיעה במהלך ניסוי.

כמו כן, חברת הביטוח מבטיחה לסייע למבוטח להתמודד עם כל ההוצאות המשפטיות הדרושות לטובת התמודדות עם תביעות הקשורות לניסוי והיא מכסה את רוב ההוצאות המשפטיות ואף מעמידה צוותים משפטיים מטעמה לטובת סיוע למבוטח.

ניתן לרכוש ביטוח ניסויים קליניים לכל תקופת הניסוי הכוללת גם תביעות מאוחרות שיגיעו בעקבות הניסוי, ביטוח שנתי שמכסה תביעות המתרחשות במהלך שנה אחת ואף ביטוח קצר מועד לניסויים ללא השפעות ארוכות טווח, לרוב המבוטח הוא זה שיקבע מה יהיה תוקפה של פוליסת הביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל לעסק

פוליסת ביטוח עסק מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ גן

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ קייטנות

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA לחבר מושב

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח ניסויים קליניים?

העלות של ביטוח ניסויים קליניים משתנה מאוד בהתאם למספר מאפיינים שניתן להתייחס אליהם בכל ניסוי, לרוב חברת הביטוח תבחן באמצעות מומחים שהיא מעסיקה את הניסוי, את הסכנות הנשקפות ממנו ואת האפשרות שחברת הביטוח תידרש לשלם פיצויים לגורם זה או אחר.

בשלב הבא חברת הביטוח בוחנת את הגוף שרוצה לרכוש את הביטוח, ככל שמדובר בגוף מוכר ומכובד יותר הוא יוכל למצוא חברת ביטוח שתבטח אותו במחיר נמוך יותר, חשוב לציין שגורמים להם מוניטין מפוקפק בתחום צפויים להיתקל בקשיים במציאת גוף מבטח.

החשיבות של ביטוח ניסויים קליניים

החשיבות של ביטוח ניסויים קליניים לחברה או גוף שעורכים ניסויים קליניים היא אדירה, בלי ביטוח ניסויים קליניים קשה עד בלתי אפשרי להתמודד עם ההשלכות הכלכליות והמשפטיות של תקלה בעת ביצוע הניסוי.

ביטוח ניסויים קליניים מבטיח לגוף שביצע את הניסוי שעומדת מאחוריו חברת ביטוח חזקה שתוכל לסייע לו להתמודד עם כל תביעת נזיקין שיכולה להיות מוגשת נגד החברה כולל במקרים של תביעות אישיות נגד בכירים בחברה או בגוף שמבצעים את הניסוי.

איך לקנות ביטוח ניסויים קליניים?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח ניסויים קליניים לאחר בחינה מקיפה של האופציות הקיימות בשוק הביטוח, בראש ובראשונה מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח שיוכל להסביר לכם על האופציות העומדות בפניכם.

ההצעות של חברת הביטוח השונות יכולות להיות מבלבלות ולא תמיד ברור איזו פוליסת ביטוח עדיפה איזו פוליסת ביטוח משתלמת, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם להבין מהי פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם. הם יוכלו להציג בפניכם מספר אפיקים שונים לרכישת פוליסת הביטוח ויסייעו לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי טובה ומשתלמת עבורכם.

ביטוח ניסויים קליניים בהנחה בלעדית