ביטוח סיכוני סייבר

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סיכוני סייבר

כמעט לכל עסק בשנת 2021 יש נוכחות אינטרנטית, אם לפני תקופת הקורונה עוד היו עסקים שהתעלמו מרשת האינטרנט הרי שתקופת הקורונה גרמה לעסקים רבים להבין שאין אפשרות אחרת מלבד להתחיל ולמכור גם ברשת. לצד ההזדמנויות האדירות שיש בחדירה לשוק האינטרנטי יש גם סיכונים משמעותיים בדמות מתקפות סייבר כאלה ואחרות, ביטוח סיכוני סייבר הוא פוליסת ביטוח שניתן לרכוש בנפרד או במסגרת ביטוח סיכונים מיוחדים לעסק.

מה זה ביטוח סיכוני סייבר?

ביטוח סיכוני סייבר הוא למעשה ביטוח עסק לתחום האינטרנט, הוא מעניק לבעל העסק הגנה מקיפה ומשמעותית מול מגוון התקפות סייבר שיכולות להתרחש במרחב האינטרנטי. ביטוח סייבר מסייע לבעל העסק להקטין את החשיפה שלו מבחינה כספית למתקפות סייבר שעלולות לפגוע בו.

חברת הביטוח מעניקה לעסקים שנפגעו ממתקפת סייבר פיצויים משמעותיים מול מגוון מקרים:

  • חברת הביטוח מפצה עסקים שאיבדו הכנסות כתוצאה ממתקפת סייבר, למשל כאשר מתקפה כזאת מפילה את האתר של החברה לזמן ממושך ומונעת ממנה להמשיך ולמכור בתווך האינטרנטי.
  • אחת ממתקפות הפופולריות ביותר בתחום הסייבר בימים אלה הן מתקפות כופר, האקרים מצליחים להשתלט על רשתות המחשבים של ארגון או חברה וחוסמים את הגישה מהבעלים הלגיטימיים, עסק שמחזיק בביטוח סייבר יוכל לשלם את מלוא הכופר או את חלקו באמצעות כספי הביטוח.
  • בחלק מהמקרים מתקפות סייבר מובילות לחשיפה של מידע על משתמשים באתר, במקרים כאלה החברה חשופה לתביעה בגין פגיעה בפרטיות הגולשים, חברה שתחזיק בביטוח סייבר תקבל מחברת הביטוח מימון עבור ההוצאות הכרוכות בהתמודדות עם התביעה ופיצוי הנפגעים.
  • סוג אחר של מתקפות סייבר מתמקד בגניבה של יצירות ופגיעה בזכויות יוצרים, חברות שמחזיקות במידע סודי ברשתות המחשוב שלהן עלולות להיפגע באופן משמעותי מחשיפתו, ביטוח סיכוני סייבר יעניק לחברה פיצוי בגין הנזק שנגרם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון

הכל בה למרפאה ולמרפאת שיניים

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA לחבר מושב

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

הכל בה לעסק

פוליסת ביטוח עסק מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
AIG

Professional Edge

פוליסת ביטוח עסק מבית AIG
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח סיכוני סייבר?

העלות של ביטוח סיכוני סייבר משתנה מאוד מחברה לחברה, לאור העובדה שיש הבדלים משמעותיים בין חברה לחברה, חברות עם נוכחות חזקה ברשת והיקף עסקים משמעותי באינטרנט יצטרכו לשלם סכומים גבוהים יחסית עבור ביטוח סייבר מכיוון שהן מוכרות יותר ויש תעבורה גדולה שעוברת דרכן.

בנוסף חברות שמחזיקות בחומרים רגישים אשר עלולים להוות יעד לתקיפה ממוקדת מצדם של תוקפים גם צפוייה לשלם פרמיה חודשית גבוהה יותר מכיוון שיש סכנה גבוהה יותר שתוקפים ירצו לתקוף אותם ביחס לחברה שלא מחזיקה במידע רגיש ברשתות המחשוב שלה.

לעומתן חברות שיש להן פעילות מצומצמת יחסית ברשתות וכאלה שלא מחזיקות במאגרי מידע גדולים או במידע רגיש אחר צפויות לשלם מחיר צנוע יחסית עבור ביטוח הסייבר מכיוון שברוב המקרים הן לא יהוו יעד ממוקד למתקפה.

החשיבות של ביטוח סיכוני סייבר

החשיבות של ביטוח סיכוני סייבר לא יסולא בפז, במיוחד כשמדברים על חברות להן יש נוכחות משמעותית ברשת, הפלה של האתר לתקופה של יותר מכמה שעות עלולה להוביל לנזק למוניטין של החברה שייקח חודשים להתאושש ממנו, בתקופת הזמן הזאת הפיצוי מחברת הביטוח יכול לסייע לפצות על ההכנסות שאבדו

כמו כן, חברות שמחזיקות במידע רגיש יכולות לאבד את כל היתרון התחרותי שלהן אם הוא ידלוף החוצה, במקרים מן הסוג הזה הפיצוי מחברת הביטוח יכול להוות הדרך היחידה להמשיך ולעבוד.

איך לקנות ביטוח סיכוני סייבר?

אנו ממליצים לקנות ביטוח סיכוני סייבר לאחר שיחה עם מומחה בתחום, לא כולנו מבינים בסכנות שיש באינטרנט או כמה אנו חשופים לסיכונים הללו ולכן חשוב לשמוע את דעתו של מי שמכיר את התחום וכבר ראה מתקפת סייבר כזאת או אחרת בחייו.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם להשיג את כל האינפורמציה הדרושה לכם ולהשיג בעבורכם את ביטוח סיכוני סייבר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

ביטוח סיכוני סייבר
אירוע סייבר – מה כבר יכול לקרות?!
ביטוח סיכוני סייבר בהנחה בלעדית