ביטוח עסק צד גמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח עסק צד גהגנה על המשאבים

ביטוח עסק צד ג' הוא אחד המרכיבים הכי חשובים של כל ביטוח עסק, במיוחד עסקים שיש בהם תנועה ערה של לקוחות, ספקים או נותני שירות כאלה ואחרים. בשנים האחרונות יש עלייה גדולה במודעות של הציבור לאפשרות לתבוע בעלי עסקים שהתרשלו והובילו לפציעה שלהם, מספר התביעות עולה וכמות בעלי העסקים שנאלצים לשלם עולה גם כן, ביטוח עסק צד ג יסייע לכם להתמודד עם הסכנה הזאת.

מה זה ביטוח עסק צד ג?אלו כיסויים יש בפוליסה

ביטוח צד ג' הוא ביטוח שמשרת את בעל העסק במגוון רחב של סיטואציות, דמיינו את המקרים הבאים:

  • לקוחה נכנסה למסעדה שלכם, נהנית מארוחה טעימה ולפני היציאה בחרה לעבור בשירותים, בשירותים היא החליקה כתוצאה משלולית שהצטברה בזמן שלא שמתם לב, כתוצאה מהחלקה היא שברה את הרגל.
  • ספק שלכם נכנס עם הרכב לתחומי העסק, כמה דקות קודם לכן אחד העובדים שפך שמן ולא הספיק לנקות, הספק איבד את השליטה ברכב ועשה תאונה שגרמה לרכב נזק.
  • טכנאי שהגיע לתקן בעיה באחד המחשבים שלכם נכנס מתחת לשולחן, אחד העובדים עבר והפיל עליו חפץ כבד.

חלק מהמקרים האלה עלולים להישמע לכם לא כל כך הגיוניים אבל לעולם אי אפשר לדעת מה יקרה מחר, כל אחד מהמקרים האלה הוא למעשה הזמנה לתביעה כנגד בעל העסק, בחלק מהמקרים גובה התביעה יכול להיות גבוהה במיוחד, בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים.

ביטוח עסק צד ג' נועד בדיוק בשביל המקרים האלה, להעניק לכם שקט שתקלות קטנות שקורות בכל מקום ובכל עסק לא יעלו לכם סכומי כסף גבוהים במיוחד, בין אם בעקבות פיצוי שתצטרכו לשלם ובין אם בגלל ההוצאות שיהיו לכם על עורך דין שייצג אתכם.

כמה עולה ביטוח עסק צד ג?ביטוח איכותי תואם לענף

העלות של ביטוח עסק צד ג' משתנה מאוד בהתאם לסכנה הנשקפת מהנזק, קל להבין כי עסק שיש בו תנועה ערה של לקוחות מהווה סכנה גדולה יותר מעסק שלא חווה תנועה משמעותית של לקוחות, בנוסף האופי של עסקים מסוימים יותר בעייתי מעסקים אחרים, למשל בעסקים שיש עבודה משמעותית עם ציוד מכני וחפצים כבדים יש פוטנציאל גבוהה יותר לפגיעה במי שמגיע לעסק.

העלות של הביטוח מושפעת מכל הגורמים האלה וגורמים נוספים כמו תביעות שהיו בעבר כנגד העסק בתחום זה, היסטוריה ביטוחית נקייה תוביל לירידה במחיר הפרמיה החודשית ועוד.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

EXTRA לחבר מושב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
איילון סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
מגדל סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח עסק צד גאין תחליף למלאי וציוד

לביטוח עסק צד ג' יש חשיבות גדולה מאוד לבעל העסק, החזקה של ביטוח עסק צד ג' יכולה פעמים רבות למנוע הוצאות כבדות מאוד בעקבות פסיקות של בית המשפט לפצות את מי שתבעו את העסק או הבעלים שלו.

מעבר לכך, גם במקרים בהם התשלום לא גבוה במיוחד יש צורך למצוא צוות משפטי שייצג אתכם ויפחית את החבות שלכם למינימום. צוות משפטי טוב עולה לעיתים קרובות עשרות אלפי שקלים, במיוחד כשמדובר בתביעות חמורות, ההוצאות הללו מצטברות ויכולות להכביד מאוד על עסקים ובמיוחד על עסקים קטנים ובינוניים שלא מתקשרים בדרך קבע עם עורכי דין.

ביטוח צד ג' יאפשר לבעל העסק הלכה למעשה להתגבר על כל תביעת נזיקין שעלולה להיות מוגשת נגדו מבלי לספוג פגיעה כלכלית משמעותית ומבלי להידרש לאיתור צוות משפטי שכן חברת הביטוח תפצה אותו כנגד כל פיצוי שיצטרך לשלם והיא זאת שתמצא עבורו צוות משפטי מתאים למקרה.

איך לקנות ביטוח עסק צד ג?התמקדו בחברות מתמחות

רכישת ביטוח עסק צד ג' נעשית ברוב המקרים כחלק מרכישה של ביטוח עסק, מדובר במרכיב חשוב מאוד של ביטוח העסק, במיוחד לעסקים שיש בהם תנועה משמעותית של גורמים חיצוניים אשר לא עובדים בחברה. בחלק מהמקרים רוכשים את הביטוח הזה בנפרד ובכל מקרה חשוב מאוד להיות מודעים למוצר אותו רוכשים, להתניות של חברת הביטוח, לגבולות האחריות שלה ועוד.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח האיכותית ביותר שתתן לכם ראש שקט לגבי העתיד. מומחי הביטוח שלנו יאתרו עבורכם פוליסת ביטוח במחיר תחרותי ומשתלם ויוודאו שזה לא יבוא על חשבון האיכות.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק