ביטוח עסק צד ג

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח עסק צד ג

ביטוח עסק צד ג' הוא אחד המרכיבים הכי חשובים של כל ביטוח עסק, במיוחד עסקים שיש בהם תנועה ערה של לקוחות, ספקים או נותני שירות כאלה ואחרים. בשנים האחרונות יש עלייה גדולה במודעות של הציבור לאפשרות לתבוע בעלי עסקים שהתרשלו והובילו לפציעה שלהם, מספר התביעות עולה וכמות בעלי העסקים שנאלצים לשלם עולה גם כן, ביטוח עסק צד ג יסייע לכם להתמודד עם הסכנה הזאת.

מה זה ביטוח עסק צד ג?

ביטוח צד ג' הוא ביטוח שמשרת את בעל העסק במגוון רחב של סיטואציות, דמיינו את המקרים הבאים:

  • לקוחה נכנסה למסעדה שלכם, נהנית מארוחה טעימה ולפני היציאה בחרה לעבור בשירותים, בשירותים היא החליקה כתוצאה משלולית שהצטברה בזמן שלא שמתם לב, כתוצאה מהחלקה היא שברה את הרגל.
  • ספק שלכם נכנס עם הרכב לתחומי העסק, כמה דקות קודם לכן אחד העובדים שפך שמן ולא הספיק לנקות, הספק איבד את השליטה ברכב ועשה תאונה שגרמה לרכב נזק.
  • טכנאי שהגיע לתקן בעיה באחד המחשבים שלכם נכנס מתחת לשולחן, אחד העובדים עבר והפיל עליו חפץ כבד.

חלק מהמקרים האלה עלולים להישמע לכם לא כל כך הגיוניים אבל לעולם אי אפשר לדעת מה יקרה מחר, כל אחד מהמקרים האלה הוא למעשה הזמנה לתביעה כנגד בעל העסק, בחלק מהמקרים גובה התביעה יכול להיות גבוהה במיוחד, בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים.

ביטוח עסק צד ג' נועד בדיוק בשביל המקרים האלה, להעניק לכם שקט שתקלות קטנות שקורות בכל מקום ובכל עסק לא יעלו לכם סכומי כסף גבוהים במיוחד, בין אם בעקבות פיצוי שתצטרכו לשלם ובין אם בגלל ההוצאות שיהיו לכם על עורך דין שייצג אתכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הכל בה למשרד

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחבר מושב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
מגדל סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למרפאה ולמרפאת שיניים

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח עסק צד ג?

העלות של ביטוח עסק צד ג' משתנה מאוד בהתאם לסכנה הנשקפת מהנזק, קל להבין כי עסק שיש בו תנועה ערה של לקוחות מהווה סכנה גדולה יותר מעסק שלא חווה תנועה משמעותית של לקוחות, בנוסף האופי של עסקים מסוימים יותר בעייתי מעסקים אחרים, למשל בעסקים שיש עבודה משמעותית עם ציוד מכני וחפצים כבדים יש פוטנציאל גבוהה יותר לפגיעה במי שמגיע לעסק.

העלות של הביטוח מושפעת מכל הגורמים האלה וגורמים נוספים כמו תביעות שהיו בעבר כנגד העסק בתחום זה, היסטוריה ביטוחית נקייה תוביל לירידה במחיר הפרמיה החודשית ועוד.

החשיבות של ביטוח עסק צד ג

לביטוח עסק צד ג' יש חשיבות גדולה מאוד לבעל העסק, החזקה של ביטוח עסק צד ג' יכולה פעמים רבות למנוע הוצאות כבדות מאוד בעקבות פסיקות של בית המשפט לפצות את מי שתבעו את העסק או הבעלים שלו.

מעבר לכך, גם במקרים בהם התשלום לא גבוה במיוחד יש צורך למצוא צוות משפטי שייצג אתכם ויפחית את החבות שלכם למינימום. צוות משפטי טוב עולה לעיתים קרובות עשרות אלפי שקלים, במיוחד כשמדובר בתביעות חמורות, ההוצאות הללו מצטברות ויכולות להכביד מאוד על עסקים ובמיוחד על עסקים קטנים ובינוניים שלא מתקשרים בדרך קבע עם עורכי דין.

ביטוח צד ג' יאפשר לבעל העסק הלכה למעשה להתגבר על כל תביעת נזיקין שעלולה להיות מוגשת נגדו מבלי לספוג פגיעה כלכלית משמעותית ומבלי להידרש לאיתור צוות משפטי שכן חברת הביטוח תפצה אותו כנגד כל פיצוי שיצטרך לשלם והיא זאת שתמצא עבורו צוות משפטי מתאים למקרה.

איך לקנות ביטוח עסק צד ג?

רכישת ביטוח עסק צד ג' נעשית ברוב המקרים כחלק מרכישה של ביטוח עסק, מדובר במרכיב חשוב מאוד של ביטוח העסק, במיוחד לעסקים שיש בהם תנועה משמעותית של גורמים חיצוניים אשר לא עובדים בחברה. בחלק מהמקרים רוכשים את הביטוח הזה בנפרד ובכל מקרה חשוב מאוד להיות מודעים למוצר אותו רוכשים, להתניות של חברת הביטוח, לגבולות האחריות שלה ועוד.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח האיכותית ביותר שתתן לכם ראש שקט לגבי העתיד. מומחי הביטוח שלנו יאתרו עבורכם פוליסת ביטוח במחיר תחרותי ומשתלם ויוודאו שזה לא יבוא על חשבון האיכות.

ביטוח עסק צד ג בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק