ביטוח אובדן רווחים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אובדן רווחים

נזקים שונים אשר יכולים להיגרם לעסק כגון תקלה טכנית, גניבה, שריפה, מכונה שהתקלקלה ועוד, יכולים לגרום לנזקים כספיים רבים. ביטוח רכוש מעניק פיצוי אשר נועד לאפשר לבעל העסק לרכוש מכונה חדשה, אך הנזק אשר נגרם לעסק כתוצאה מעצירת עבודה, ביטוח זה לא מכסה. בדיוק במצב כזה נכנס לתמונה ביטוח אובדן רווחים.

כאמור ביטוח עסק אינו מפצה את המבוטח בגין הפסדים שאותה תקלה או נזק גרמו למשך התקופה בה העסק נאבק לחזור לפעילות שגרתית ורגילה. מדובר על נזקים אשר יכולים להיות מהותיים וגדולים במיוחד, ולהוביל למצב של עיכוב עסקאות קיימות וחדשות כאחד, לקוחות אשר לא קיבלו את הסחורה בזמן, ועוד.

ביטוח אובדן רווחים מעניק לבעל העסק המבוטח פיצוי מתאים לתקופה בה העסק משתקם מהנזק או התקלה, ובכך מאפשר לו להחזיר בקלות וביעילות את העסק לקדמותו ולתפקודו, זאת מבלי לשקוע בהפסדים רבים וחובות כבדים. 

בהחלט ניתן לראות כי פעמים רבות הנזק העקיף אשר נגרם כתוצאה מנזק פיזי הינו גדול יותר. לדוגמא, נזק למכונת מפתח של עסק עלול להוביל להשבתת בית העסק במשך ימים רבים.  הנזק למכונה יכול לעלות מאות שקלים בלבד, בעוד השבתת העסק תפגע באספקת סחורה ללקוחות ולעיתים אף תמנע לקוחות חדשים.

שוקלים לבצע ביטוח אובדן רווחים? רוצים לשמוע פרטים נוספים? המומחים שלנו זמינים לכם.

מה זה ביטוח אובדן רווחים?

ביטוח אובדן רווחים מכסה הפסדים אשר נגרמו לעסק כתוצאה מאובדן, תקלה, גניבה, או פגיעה ברכוש וציוד אשר החיוניים לתפקודו התקין לפעילות העסק. למשל, במידה ופרצה שריפה במקום העסק, הביטוח מפצה את המבוטח בהתאם לזמן שייקח להשיב את העסק לתפקוד מלא.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי הסעיפים של ביטוח אובדן רווחים משתנים בהתאם לתקופת השיפוי, אופי העסק, לצרכים של בעל העסק. בנוסף, ביטוח אובדן רווחים אינו מפצה על נזק אשר נגרם לרכוש, שהרי מדובר בביטוח מסוג אחר.

ביטוח אובדן רווחים נועד לכסות על אובדן הוצאות קבועות וכן על גידול בהוצאות תפעול בתקופת שיקום העסק בעקבות נזק. חשוב לקחת בחשבון כי התנאי לכיסוי ביטוח אובדן רווחים הוא קיום של ביטוח רכוש, שהוא הביטוח אשר מעניק כיסוי על הנזק הפיזי לרכוש.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הכל בה למרפאה ולמרפאת שיניים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למשרד

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ גן

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח אובדן רווחים?

גובה הפרמיה בביטוח אובדן רווחים נקבע בהתאם לרווח הגולמי של בית העסק, זאת על פי נתונים שבעל העסק צריך לספק לחברת הביטוח. הערכת הרווח לחישוב פרמיה נעשית באמצעות נתוני הכנסות והוצאות של שנת העסקים שחלפה, כאשר חשוב לשים לב לקיום סעיף אשר מזכה בפיצוי גבוה יותר במקרה בו הרווחים עולים.

לחילופין, ניתן להודיע לחברת הביטוח על השינוי ולהתאים את הפרמיה מחדש. ללא עדכון זה, הפיצוי אשר תקבלו יחושב לפי הנתונים הישנים שסופקו, ולא לפי אובדן הרווחים העדכני.

החשיבות של ביטוח אובדן רווחים

ביטוח אובדן רווחים הינו חשוב ומהותי עבור כל עסק באשר הוא, ותיק, חדש, קטן או גדול. כמו כן, מעבר לצורך הביטוחי המובן, חברת הביטוח משלמת את הנזק הפיזי, זאת בהתאם לכיסוי פוליסת רכוש. במילים אחרות, בהחלט ניתן לומר כי הצעד החכם ביותר הוא לרכוש ביטוח רכוש וביטוח אובדן רווחים, על מנת להיות מכוסים מכל הצדדים.

שילוב של שני ביטוחים אלה משרתים את המובטח מהסיבה כי במקרה כזה, לחברת הביטוח אינטרס מובהק לשלם את הנזק בהקדם האפשרי, מהסיבה הפשוטה כי כל עוד המובטח לא חוזר לפעילות עסקית ורווחית מלאה, חברת הביטוח צריכה לשלם לו על אובדן רווחים.

איך לקנות ביטוח אובדן רווחים?

כיום, רכישה של אובדן רווחים הינה פשוטה ומהירה במיוחד, כאשר כל אחד יכול לעשות זאת בקלות רבה. הדרך היעילה ביותר היא לרכוש את הביטוח באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר , ואחד המומחים שלנו, ייתן לכם את כל הפרטים החשובים ביותר בנוגע לביטוח.

ביטוח אובדן רווחים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק