ביטוח אשראי לעסק

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אשראי לעסק

ביטוח אשראי לעסק הוא ביטוח שמטרתו לספק הגנה לבעלי עסקים בתחום הייצוא והייבוא מפני פשיטת רגל של לקוחות וספקים בארץ ובחו"ל אשר עלולים לגרום להפסדים כתוצאה מאי תשלום עבור שירותים או סחורות שסופקו.

מה זה ביטוח אשראי לעסק?

ביטוח אשראי לעסק הוא הרחבה לביטוח רכוש שמעניק לבעל העסק הגנה בעבור לקוחות אשר קיבלו שירותים או סחורות ועדיין לא שילמו, כלומר ביטוח כנגד כל הלקוחות שחייבים לעסק שלכם סכומים גבוהים וקטנים כאחד.

ביטוח אשראי לעסק מעניק לבעל העסק הגנה ממצב בו הלקוח לא משלם, בין אם עקב פשיטת רגל ובין אם עקב סיבות אחרות ומגוונות, למשל אי עמידה בתנאי התשלום, שינוי במצב הפוליטי מדיני אשר עלול למנוע מהלקוח לשלם ועוד.

ביטוח אשראי לעסקים מיועד בעיקר לעסקים שעובדים מול עסקים אחרים, B2B הסיבה לכך היא שחברות הביטוח יכולות לבצע הערכה של הלקוחות שעובדים מול החברה היות שברוב המקרים מדובר בתיק לקוחות מוגדר ומצומצם ביחס לחנות שעובד מול קהל רחב ולרוב עובדת מול אלפי לקוחות שונים בכל חודש.

בהקשר זה חשוב לציין כי מעבר לכיסוי הביטוחי הבסיסי, בחלק לא קטן מחברות הביטוח יציעו ללקוחות שלהם גם מערכות ושירותים לניהול הסיכון במתן האשראי, לאור העובדה שחברת הביטוח רוצה לצמצם את הסכנה שנשקפת לחדלות פירעון היא מעסיקה אנשי מקצוע בתחום הפיננסים שיכולים לבצע הערכה מהימנה של האיתנות הפיננסית של הלקוחות מולם עובדת החברה שלכם.

השירות הזה מקל על בעלי עסקים רבים מתלבטים האם להתחיל בקשר עסקי חדש מול לקוח לא מוכר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
EXTRA למשרדים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למרפאה ולמרפאת שיניים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לקליניקות ומרפאות פרטיות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח אשראי לעסק?

העלות של ביטוח אשראי לעסק משתנה בהתאם לעסק ואופיו, הגורם הראשון המשפיע על גובה הפרמיה החודשית הוא גודל תיק האשראי של החברה, באופן טבעי ככל שיותר כסף נמצא "בחוץ", כלומר כשחייבים לעסק שלכם יותר כספים כך הפרמיה החודשית תתייקר.

גורם נוסף המשפיע על העלות של הביטוח הוא פרופיל החייבים שלכם, ככל שחברת הביטוח תעריך שהחברות שאיתן אתם עובדים הן יציבות ומבוססות והסיכון שלא יעמדו בתשלומים שלהן קטן, כך גדל הסיכוי שהפרמיה החודשית תהיה נמוכה יחסית.

החשיבות של ביטוח אשראי לעסק

בעולם העסקי של ימינו בו יש חשיבות אדירה לפעולה מהירה ולקבלת החלטות זריזה חשוב מאוד להיות בטוחים שהכספים שחייבים לכם ייפרעו, בישראל ובחלקים גדולים בעולם נהוג לעבוד בשיטת שוטף פלוס, כך שבלא מעט מקרים חברה תמצא שהשותפים העסקיים שלה חייבים לה סכומים גדולים.

כדי לצמצם את הסכנה שלא תקבלו את הכספים המגיעים לכם חשוב להחזיק בביטוח אשראי, מעבר לכך להחזקה של ביטוח אשראי יכולה להיות השפעה חיובית אדירה על העסק כיוון שתרגישו יותר בנוח להעניק אשראי לחברות חדשות שאתם רוצים לפתוח איתם במערכת יחסים עסקית מבלי חשש שהם לא יעמדו במועדים שקבעתם להעברת התשלום.

איך לקנות ביטוח אשראי לעסק?             

כדי לקנות ביטוח אשראי מומלץ לפנות למומחה בתחום ביטוח עסק, מדובר בשוק תחרותי שבו להיכרות עם המאפיינים המשפיעים על מחיר הביטוח יש חשיבות אדירה. מעבר לכך, כפי שציינו קשה לקבל הערכה מהימנה לגבי העלות הראויה לפוליסת הביטוח שלכם לאור העובדה שלעסקים שונים יש מאפיינים שונים בתכלית.

לשם כך, אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו שולטים בתחום ביטוח אשראי לעסקים וישמחו להעריך באופן אובייקטיבי מה העלות הראויה עבור ביטוח לעסק שלכם, לאתר פוליסת ביטוח מתאימה במחיר הוגן שייתן לכם שירות איכותי ומקצועי אשר יאפשר לכם להמשיך ולעבוד בראש שקט.

ביטוח אשראי לעסק בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק