ביטוח העברת כספים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח העברת כספים

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות הרבה של רכישת ביטוח רכוש. עם זאת, חשוב לזכור גם את החשיבות האדירה הקיימת מאחורי ביטוח העברת כספים. מדובר על ביטוח אשר מעניק הגנה וכיסוי מקיף מפני נזק או אובדן כספי של העסק בזמן העברת כספים, וכמו כן, כיסוי בגין נזק כספי כתוצאה מפריצה, נזקי טבע, שריפה, וכדומה. המומחים שלנו, יסייעו לכם לאורך כל תהליך הבחירה והרכישה – מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מה זה ביטוח העברת כספים?

אחד הביטוחים החשובים ברכישת ביטוח עסק הינו ללא ספק ביטוח העברת כספים. הצורך בביטוח זה נובע מהעובדה כי כספי העסק אינם מבוטחים, מה שיכול להוביל לנזקים רבים. כיום, באמצעות ביטוח העברת כספים ניתן אף לבטח כספים אשר נמצאים בכספת, כולל נזק לכספת.

כמו כן, כיסוי לכספים אשר נמצאים בכספת הינו בדרך כלל כנגד סיכוני התפוצצות, גניבה, אש, שוד או פריצה. בפוליסת ביטוח הכספת חשוב במיוחד לציין את סכום הביטוח ברשימת הפוליסה, כאשר על מנת להוזיל את עלות הפרמיה רצוי לציין סכום ביטוח נפרד להמחאות, הוראות תשלום על ידי כרטיס אשראי, צ'קים וכדומה.

כמה עולה ביטוח העברת כספים?

המחיר של ביטוח העברת כספים משתנה בהתאם לנתונים רבים אשר קשורים ברובם לאופי העסק, התנאים והדרישות של המבוטח. כיום, חשוב ורצוי לערוך סקר שוק קצר בתחום, אשר יכול להעיד מהו טווח המחיר המקובל כיום. כמו כן, ניתן לראות כי קיימות חברות ביטוח רבות אשר מציעות ביטוח זה, לכן מומלץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה, אשר מציעה את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
איילון סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למוסך

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קליניק

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח העברת כספים

כאמור, בכל עסק אשר מעביר כספים מידי יום, ביטוח העברת כספים הינו מהותי וקריטי. כידוע, בעת תהליך העברת הכספים אין לנו כל שליטה על הכסף אשר עובר מנקודה אחת לשנייה. פעמים רבות, נזקים שונים יכולים לקרות, בין אם בעת ההעברה עצמה, ובין אם לכספים אשר נמצאים בבית העסק עצמו.

כך או אחרת, ביטוח העברת כספים נועד להעניק כיסוי במקרים שונים, כך שהמבוטח, בעל העסק, יכול לזכות בביטחון ושקט נפשי לאורך כל השנה, ובעת העברת כספים בפרט.

ביטוח העברת כספים הינו חשוב ומתאים לכל עסק מסחרי ותעשייתי, בו מתקיימת תנועה של מזומנים בשטרות, שוברי תשלום של כרטיס אשראי, מעות, המחאות, בולי דואר, המחאות דואר, ניירות ערך, בולי חשבון והכנסה, אגרות סחירות ורכוש ועוד.

ביטוח זה מעניק כיסוי מפני אובדן ונזקים לכספי העסק בזמן ההעברה שלהם לצורכי העסק השונים. כמו כן, ניתן לראות כי ביטוח זה כולל גם כיסוי למגוון רחב של סיכונים נופים:

  1. כיסוי במקרה של אובדן בזמן העברת כספים
  2. כיסוי לנזק או אובדן במקרים של התפוצצות, נזקי אש, פריצה, גניבה או שוד

כמו כן, קיימות שתי אפשרויות נוספות להרחבת הביטוח:

הרחבת הכיסוי לכספים אשר נמצאים בקופה רושמת או במגירה

הרחבת הכיסוי לביטוח כספי העסק אשר נמצאים בדירות בעל הפוליסה

איך לקנות ביטוח העברת כספים?

ניתן לרכוש ביטוח העברת כספים באמצעות פניה לסוכן הביטוח. המטרה העיקרית והחשובה ביותר של סוכן הביטוח הוא סיוע וייעוץ על מנת להתאים באופן הנכון והשלם ביותר את תנאי הפוליסה לבעל העסק המבוטח, זאת תוך התחשבות מלאה בצרכים וברצונות של המבוטח.

בדיוק בשביל זה, המומחים שלנו עומדים לרשותכם – מוזמנים כבר עכשיו ליצור עימנו קשר כדי לקבל את כל הפרטים.

כמו כן, חשוב לזכור כי במהלך תהליך רכישת הביטוח על ידי סוכן ביטוח, יש למלא טפסים ולהצהיר על פרטים, זאת על מנת לקבל את הפוליסה המתאימה ביותר. יתרון נוסף של סוכן ביטוח הוא בעובדה כי הוא מלווה את המבוטח לאורך כל התהליך.

ביטוח העברת כספים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק