ביטוח רכוש בכספת

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכוש בכספת

מחזיקים ברכוש באחת מכספו הבנקים בישראל? כדאי שתשמעו על האפשרות לבטח את הרכוש שלכם בביטוח רכוש בכספת. אמנם אנו נוהגים לחשוב שרכוש שנמצא בכספת הבנק נמצא במקום הכי מאובטח בעולם אבל המציאות היא שאין כספת שאי אפשר לפרוץ וחווינו כבר לא מעט אירועי שוד וגניבה נועזים שפרצו את הכספות הכי מאובטחות בבנקים הכי נחשבים.

מה זה ביטוח רכוש בכספת?

ביטוח רכוש בכספת הינו תוספת לפוליסת ביטוח רכוש מיועד לאנשים אשר מחזיקים רכוש כזה או אחר בכספות בבנקים בישראל, ביטוח רכוש בכספת כולל כל אובדן או נזק שנגרם לרכוש בכספת כתוצאה מפריצה וגניבה לבנק או לכספת ומנזק פתאומי ובלתי צפוי אחר אשר עלול להתרחש לרכוש בכספת, למשל במקרה של הצפה או שריפה שהובילה לפגיעה ברכוש.

בהינתן אחד מהמקרים שמצדיקים את הפעלת הפוליסה, המבוטח יוכל לתבוע את חברת הביטוח ולדרוש ממנה פיצוי כנגד הרכוש ששהה בכספת, בתנאי שהוצהר על קיומו בכספת עוד ברכישת פוליסת הביטוח. במידה והתביעה תמצא כתביעה מוצדקת על ידי חברת הביטוח היא תעביר למבוטח כסף בשווי הרכוש שאבד כפי שנקבע בפוליסת הביטוח.

חשוב לציין כי יש מקרים בהם פוליסת הביטוח תתבטל, למשל כאשר הרכוש בכספת אבד כתוצאה ממעשה טרור (למשל פגיעת רקטה בכספות של בנק) או כתוצאה ממעשה ונדליזם כזה או אחר.

כמה עולה ביטוח רכוש בכספת?

העלות של ביטוח רכוש בכספת מושפע באופן כמעט בלעדי משווי הרכוש המוחזק בכספת, באופן טבעי ככל ששווי הרכוש שמוחזק בכספת גבוהה יותר כך העלות של הביטוח תהיה גבוהה יותר לאור העובדה שהסכנה הנשקפת לחברת הביטוח כתוצאה מאובדן רכוש גדול יותר.

מעבר לכך, בחלק מהמקרים חברות הביטוח מייחסות חשיבות למקום בו מאוחסן הרכוש כאשר חלקן דורשות מחיר נמוך יותר כאשר הרכוש מאוחסן בכספות שנמצאות במתקנים מאובטחים במיוחד.

חשוב לדעת שבתחום הזה קשה לבצע השוואות מחיר בקלות ובמהירות לאור העובדה שאין אתרי השוואת מחירים באינטרנט כמו במקרה של ביטוח רכב או ביטוח דירה, לאור זאת על רוכש הפוליסה להתקשר למספר מקומות בשביל לקבל הצעות מחיר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבתי מלאכה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למוסך

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למשרד

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח רכוש בכספת

לרכישת ביטוח רכוש בכספת יש חשיבות אדירה, לרוב רכוש שמשקיעים לטובת אחסונו בשכירה של כספת שווה הון רב, המשמעות אובדן של רכוש שמוחזק בכספת מסיבה כזאת או אחרת יכול להיות ממון רב שהולך לאיבוד.

רכישה של ביטוח רכוש בכספת, תצמצם את הסכנה שתספגו מכה כלכלית כתוצאה מאובדן רכוש שהוחזק בכספת ותוביל לכך שבמקרה של שוד או אובדן מסיבה אחרת בעל הפוליסה יזכה לפיצוי מלא כנגד האובדן שנגרם לו.

איך לקנות ביטוח רכוש בכספת?

כדי לקנות ביטוח רכוש בכספת יש להתקשר למספר חברות ביטוח על מנת לקבל הצעת מחיר לביטוח עסק, לאחר מכן חשוב לעבור על סעיפים הפוליסה ובעיקר על הסייגים. אם אתם לא מתמצאים בתחום הביטוח יכול מאוד להיות שתלכו לאיבוד בגלל השפה המשפטית של הפוליסה ולכן חשוב למצוא אדם שיוכל להסביר לכם על הפוליסה וסעיפיה.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר מספר פוליסות ביטוח ולהסביר לכם על היתרונות והחסרונות של כל פוליסה, הם יוכלו להסביר מה הסייגים שבגינם לא תהיו זכאים לכיסוי ולעזור לכם להבין האם גובה הפרמיה החודשית הוגן.

מעבר לכך מומחי הביטוח שלנו יענו לכם על כל שאלה שתתקלו בה במהלך החיפושים שלכם אחרי פוליסת ביטוח רכוש בכספת ולשתף אתכם בחוות דעת מקצועית בכל הנוגע לבחירה בפוליסת ביטוח כזאת או אחרת.

ביטוח רכוש בכספת בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק