ביטוח רכוש במעבר

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכוש במעבר

בעלי עסקים רבים צריכים להעביר סחורות ורכוש מדי יום, שווי הסחורות הללו גבוה לעיתים קרובות ואובדן של הסחורה כתוצאה מתאונה או כתוצאה מאסון אחר יכול לגרום לנזק כבד, כספי או אחר. אחת הדרכים להתמגן בפני נזקים מסוג זה הוא ביטוח רכוש במעבר. בעלי עסקים שרכשו את הביטוח הזה יקבלו פיצוי עבור כל נזק שייגרם לסחורה בזמן מעבר.

מה זה ביטוח רכוש במעבר?

ביטוח רכוש במעבר מתייחס להרחבה בפוליסת ביטוח רכוש כולל בתוכו מגוון רחב של הגנות:

  • נזקים העלולים להיגרם מפגיעת ברק, התלקחות אש או התפוצצות בלתי צפויה.
  • במידה ונהג הרכב שמוביל את הסחורה מתהפך עם רכבו או מעורב בתאונה כלשהי, חברת הביטוח תפצה את בעל הפוליסה בעבור הנזק שנגרם.
  • במידה ונגרם נזק לרכוש במהלך המעבר כתוצאה מגשמים ובתנאי שהסחורה הייתה מוגנת על ידי כיסוי חדיר למים, כנדרש בפוליסה.

מעבר לכך יש עוד לא מעט הרחבות ותוספות שניתן לרכוש לביטוח כחלק מפוליסת ביטוח עסק רחבה אשר מספקים למבוטח שכבת הגנה נוספת, כמה מההרחבות הפופולאריות ביותר הינן:

  • נזק במהלך טעינה ופריקה – חברת הביטוח תפצה את בעל הפוליסה עבור נזקים שנגרמו לסחורה במהלך הפריקה והטעינה שלה, לצד זאת חברת הביטוח מחייבת את בעל הפוליסה לקבל שירותים רק ממי שמחזיק ברישיון להפעיל את הציוד שבאמצעותו בוצעה ההעברה (אם יש צורך בכזה).
  • נזק כתוצאה מעצירת פתאומית – במידה ונהג הרכב נאלץ לבצע עצירת חירום כדי להימנע מתאונת דרכים ומצליח לעצור מבלי להיות מעורב בתאונה חברת הביטוח תפצה את המבוטח בעבור הנזק שנגרם כתוצאה מעצירת החירום.
  • נזק שנגרם מגניבת הרכב המוביל – במידה והרכב שהוביל את הסחורה נגנב במהלך העברת הרכוש חברת הביטוח תפצה את בעל הפוליסה כאשר ההגנה תקפה גם לעצירות ביניים להתרעננות של הנהג ובתנאי שלרכב המוביל יש מערכות הגנה כנדרש בפוליסת הביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
קופי פלוס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ שופ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למוסך

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח רכוש במעבר?

העלות של ביטוח רכוש במעבר משתנה מאוד ממבוטח אחד למשנהו, חברת הביטוח לוקחת בחשבון המון גורמים לפני שהיא מחליטה מה הפרמיה החודשית הראויה, אחד הגורמים הכי חשובים הוא שווי הסחורה מועברת, ככל ששווי הסחורה גבוה עלות הביטוח תגדל.

עוד גורם המשפיע על עלות הפוליסה הוא הרגישות של הסחורה שעוברת, סחורות עדינות יחסית נשברות ונפגעות בקלות וצפויות לגרור פרמיה חודשית גבוה בעוד שסחורות עמידות יגררו עלויות ביטוח נמוכות יותר.

מעבר לכך יש עוד מספר רב של גורמים שיכולים להשפיע על העלות של הפוליסה כמו המיקום בו מתבצעת העברת הסחורה, סוג הרכב המוביל ועוד.

החשיבות של ביטוח רכוש במעבר

לרכישת ביטוח רכוש במעבר יש חשיבות אדירה לבעלי עסקים גדולים וקטנים כאחד. הובלת סחורה היא פעולה שיכולה להביא לנזקים כבדים במקרה של תאונה, גניבה או פריצה ולכן חשוב מאוד לבטח את עצמכם בפני הסיכונים הנשקפים ממנה.

ביטוח רכוש במעבר יעניק לכם פיצוי משמעותי במגוון רחב של מקרים ותרחישים אשר עלולים להתממש במהלך העברת סחורה, הדבר חשוב הן לעסקים קטנים שעבורם העברה כושלת אחת יכולה לגרום לנזקים כלכליים אדירים וגם לעסקים גדולים שיכולים לספוג הפסדים מצטברים משמעותיים כתוצאה מתקלות במהלך העברת רכוש וסחורות.

איך לקנות ביטוח רכוש במעבר?

כדי לקנות ביטוח רכוש במעבר חשוב מאוד לבחון טוב את הסעיפים המופיעים בפוליסה ואת אלה המוחרגים ממנה, כמו כן חשוב לבדוק מספר הצעות מחיר לפני שמחליטים מה הפוליסה המתאימה לכם. אנו ממליצים בחום להתייעץ עם מומחי הביטוח שלנו שיוכלו להתאים לכם פוליסת ביטוח מעולה, במחיר תחרותי שיחסוך מכם שיחות למספר חברות ביטוח שונות.

ביטוח רכוש במעבר בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק