פוליסת ביטוח אש

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

פוליסת ביטוח אש

אין ספק כי אחת הסכנות המוחשיות והממשיות ביותר בכל דירה היא שריפה. מדובר על סכנה אשר יכולה להתרחש ברגע אחד של חוסר תשומת לב, ולגרום לנזקים רבים אשר בדרך כלל גובים עלויות כספיות גבוהות במיוחד, וכמובן גם עוגמת נפש רבה. בהתאם לכך, ביטוח רכוש בדגש על פוליסת ביטוח אש הינו כה חשוב ובעל משמעות אדירה.

בהחלט ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של ביטוח עסק ופוליסת ביטוח אש בפרט, עם זאת, יש עדיין מבוטחים אשר מסרבים לעשות ביטוח נזקי אש מתוך מחשבה שלהם זה לא יקרה. אש, כידוע, פשוט מתפרצת, והיא עושה זאת מהר, יותר מכך, היא הורסת כל מה שעומד בדרכה. פוליסת ביטוח אש נועדה להעניק לכם ביטחון ושקט נפשי במקרים מסוג זה בדיוק.

אם אתם רוצים לקבל פרטים נוספים על פוליסת ביטוח אש – המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בכך.

מה זה פוליסת ביטוח אש?

מדובר בפוליסה אשר מיועדת הן לבתים והן לעסקי מסחר שונים ועסקי תעשייה. המטרה המרכזית והחשובה ביותר של פוליסת ביטוח אש היא להעניק למבוטח כיסוי ביטוחי למבנה ולתכולה אשר נמצאת בו, מפני נזקי אש, כך שבעת הצורך, המבוטח מקבל תגמולי ביטוח בגין הוצאות על נזקים ועל אובדן רכוש.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר מבוטחים מבינים את המשמעות והחשיבות האדירה מאחורי פוליסת ביטוח אש, ובוחרים להוסיף לביטוח הרכוש שלהם, או ביטוח העסק, גם פוליסה זו. מדובר על פוליסה מהותית וחשובה אשר מעניקה למבוטח ביטחון ושקט נפשי, גם ובעיקר במקרה בלתי צפוי וקשה של שריפה.

כמו כן, ניתן לרכוש הרחבה של הפוליסה אשר מעניקה כיסוי מפני סיכונים נוספים כגון:

  1. נזקי טבע
  2. עשן, אדים, פיח, וכדומה אשר מובילים לנזקים מהותיים במבנה ובציוד
  3. התפוצצות
  4. רעידת אדמה

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
EXTRA לקליניקות ומרפאות פרטיות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למרפאה ולמרפאת שיניים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה למשרד

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה פוליסת ביטוח אש?

על מנת להבין מה העלות הצפויה של פוליסת ביטוח אש מומלץ בראש ובראשונה לערוך סקר שוק מקיף, באמצעותו ניתן להבין מהו טווח המחירים המקובל כיום בשוק. כמו כן, רצוי לפנות לסוכן ביטוח, ובכך לקבל ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך, ובכך לבנות את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, כזו שתענה על הצרכים והדרישות שלכם.

החשיבות של פוליסת ביטוח אש

בעת רכישה של ביטוח רכוש או ביטוח עסק חשוב ורצוי במיוחד לכלול גם פוליסת ביטוח אש, אשר תעניק כיסוי מפני נזקי אש, או במילים אחרות, פיצוי מחברת הביטוח במקרה של שריפה . חשוב לזכור כי נזקי אש הינם בלתי צפויים, ויכולים להתרחש בכל עת, משלל סיבות שונות.

שריפה אשר מתפרצת במבנה כלשהו, דירה, בית, או עסק, מתפשטת במהירות רבה, ומכלה תוך דקות ספורות בלבד את כל הרכוש, הציוד והתכולה אשר נמצאים במקום. מדובר על נזקים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים. לכן, חשוב במיוחד להיות מכוסים ולרכוש פוליסת ביטוח אש.

איך לקנות פוליסת ביטוח אש?

כאמור, פוליסת ביטוח אש הינה חשובה במיוחד, כאשר מומלץ לרכוש אותה בהקדם, בין אם עבור ביתכם או עבור מקום העסק. ביטוח רכוש לכשעצמו, או ביטוח עסק, בדרך כלל אינם כוללים ביטוח אש, ולכן ללא פוליסה זו, במקרה של שריפה או התלקחות, תוכלו להישאר במצב של נזקים רבים, ללא האפשרות לקבלת פיצוי מחברת הביטוח.

הדרך הפשוטה, הקלה, והמהירה ביותר לרכישת פוליסת ביטוח אש הינה ללא ספק דרך סוכן הביטוח. מדובר בבעל מקצוע אשר מתמחה בתחום ויכול להתאים את הפוליסה המתאימה ביותר בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. כמו כן, סוכן ביטוח מנוסה ומקצועי ילווה אתכם לאורך כל הדרך. בדיוק בשביל זה – אנחנו כאן עבורכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

פוליסת ביטוח אש בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק