ביטוח אאודי (Audi) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אאודי (Audi)

כידוע לחלקנו, אאודי היא חברה גרמנית לייצור מכוניות יוקרה. מדובר בחברה עם וותק של למעלה ממאה שנה, וכיון – רוב מניותיה שייכות לקבוצת פולקסווגן. מעבר לכך, מטה החברה והמפעל הראשי ממוקמים בגרמניה, ומייצרים, כנראה באותם מיקומים – כשתי מיליון מכוניות בשנה. לחברה מפעלים נוספים בארצות שונות ברחבי העולם.

מה נוכל לספר לגבי ביטוח אאודי? ברמה הכי פשוטה, ישנם 3 רבדי ביטוחים שניתן לעסוק בהם. ביטוח חובה, ביטוח צד ג', וביטוח מקיף. ביטוח חובה לאאודי, כפי שרבים מאיתנו מכירים – הוא למעשה הביטוח שמדינת ישראל מבקשת, שלא נאמר מבקשת בחוזקה – מכל נהג להחזיק. ביטוח החובה הוא החבילה הביטוחית הבסיסית ביותר, ואינו מכסה צד ג', כמו גם – אינו מכסה רבדי ביטוח אחרים שניתן לרכוש במסגרת ביטוח מקיף לאאודי.

על כן, ביטוח חובה לאאודי, הוא כמובן ביטוח שאנחנו בכל מקרה מתכוונים להחזיק – אם יש לנו מכונית אאודי. על כל פנים, אם אנחנו מתכוונים להעלות אותה לכביש, לנהוג בה וכמובן להתנהג על פי הנחיות החוק בנושא. מה שאנחנו לא מתבקשים לעשות על פי חוק, זה כמובן לרכוש ביטוח צד ג', או ביטוח מקיף – וזוהי החלטנו הברורה.

כך או כך, יש הרבה משחק שניתן לעשות, בעולם הביטוחי – לא משנה סוג הרכב שברשותנו. לדוגמה, אם ברשותנו אחד מדגמי חברת אאודי, נוכל למעשה לבדוק איזה ביטוח חובה קיים עבור הרכב – ולבצע עבור זה, השוואת ביטוחים – כדי לראות מה מכל אלו נמצא במחיר היעיל והמתאים ביותר. יתרה מכך, באם נרצה לבטח בביטוח מקיף, נוכל להתחיל לברר, ולעשות מחקר מעמיק – כדי לראות אילו הם הסעיפים המתבקשים והנכונים במסגרת הרכב הספציפי שיש לנו.

וגם במקרה הזה, אפשר להחיל סוג מסוים של השוואת ביטוחים.

אילו דגמים של אאודי (Audi) אפשר לבטח?

כשזה נוגע לדגמי רכב, לא משנה איזה מהם אנחנו מחזיקים – אפשר בוודאי לתהות – האם ניתן לבטח אותם? וזו שאלה מצוינת. באופן כללי, את רבים מדגמי אאודי ניתן לבטח. כל שכן הבאים ברשימה: אאודי A3 ספורטבק ,אאודי A1 ספורטבק, אאודי Q2, אאודי Q3 ספורטבק, אאודי Q3, אאודי A4, אאודי Q5, אאודי E-tron אי טרון, אודי Q7, אודי Q8. ורבים אחרים.

כמה עולה ביטוח אאודי (Audi)?

כפי שרמזנו בפסקאות הקודמות, כמו גם אמרנו בריש גלי – הרי שניתן לבצע השוואת מחירים. על פי כן – בהתחשב כך שאנחנו יודעים לצוד עסקאות מעולות, מתאימות ומדויקות – ולבחור בהיצע הנכון לנו, ביכולתנו להשפיע רבות על המחיר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לאאודי (Audi)?

כשזה נוגע לשאלה, הנוגעת לרכישת ביטוח אאודי – הרי שמנגד, נוכל לשקול שכדי לנהוג על פי הנחיות החוק, אכן מתבקש לרכוש, לכל הפחות ביטוח חובה לרכב אאודי. על פניו, נותרת השאלה – מדוע חשוב לרכוש ביטוח מקיף לאאודי? ובכן, התשובה לכך תלויה באפשרות שאנחנו רוצים לבטח עבורה – בין אם מדובר בגניבות, תקלות, או אפילו סעיפים שלא שקלנו – אך עבודתו הנאמנה של סוכן ביטוח, ו/או חבר נאמן יכולה להצביע עליהם. כמו לדוגמה, כיסוי למערכת סטריאו, או למראות, וכיוצא בזה.

הדבר יכול לאפשר חיסכון כלכלי רב, בהינתן רצון לתת מענה כספי לתיקון הרכב – על ידי הכספים שניתן לקבל מחברת הביטוח, באם מתבקש להפעיל את הפוליסה.

אם ניקח לדוגמה את אחד מדגמי המודל, נראה שאאודי A3,, קיבלה 5/5 במבחני בטיחות מטעם יורו NCAP, לשנת 2014, ועל כן ייתכן שתהיה לכך השפעה חיובית על הנכונות של חברת ביטוח לכסות את הרכב. ספציפית עבור A3, ניתן לראות ירידת ערך של 18.2%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.6% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-56.8% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

זוהי ירידת ערך טבעית. ירידת ערך "מלאכותית" היא זו שנגרמת על ידי פגיעה או תאונה ברכב, ואם יש כיסוי – אפשר בנקל להעניק טיפול, שיכול לשמור הן על בריאות הרכב, והן על ערכו.
יתרה מכך, ניתן לציין שבמקרה תקלה, עקב תאונה או בלאי – עלויות התיקון יכולות להיות גבוהות (בסביבות עשרות או מאות אלפי שקלים), ועל כן – הכיסוי הביטוחי יכול לאפשר לבעלי הרכב לכסות את כל המתבקש.

ואכן, באם לוקחים את הרכב למוסך ולתיקון, הרי יהיה זה נבון לקחת אותו למקום שיכול להעניק טיפול בחלפים וחלקים מקוריים ואיכותיים, בייחוד בעולם בו ישנה דרישה לספרי רכב, היסטוריית טיפולים, כמו גם שם המכונאי שטיפל ברכב. ועל כן, האפשרות להחליט איפה ומתי להכניס את הרכב למוסך, יכולה להיות בעל ערך, וכדאי לוודא שהכיסוי הביטוחי מאפשר זאת בהתאם.

איך לקנות ביטוח אאודי (Audi) ?

כל מי מאיתנו שנהג ברכב עד כה, הרי יודע כיצד לרכוש ביטוח. וביטוח אאודי, לא אמור להיות שונה. בהתחשב בכך שאנחנו יודעים איזה ביטוח אנחנו רוצים, אילו סעיפים אנחנו רוצים לבטח (באם שוקלים את המקיף), ואיזו עזרה אנחנו רוצים לקבל בתהליך – אפשר להתחיל תהליך של בוררות ובירור אל מול חברות הביטוח השונות. מנגד, ניתן כמובן לקבל את עזרת הסוכנות שלנו, כך שאנחנו נוכל לשקף את ההצעות הביטוחיות, הסעיפים והמחירים השונים – ולעזור להגיע לעסקת הביטוח המיטיבה ביותר שנוכל להציע ולתמוך.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח אאודי (Audi) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק