ביטוח אבארט (Abarth) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אבארט (Abarth)

ביטוח אברט מורכב משלושה רבדים עיקריים, ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. צד ג' אינו נכלל במסגרת ביטוח חובה, אכן יכול להיכלל במסגרת ביטוח מקיף – ויכול להיחשב כביטוח בפני עצמו. ביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, ואינו מכסה נזקי רכב – זאת ניתן לכסות על ידי ביטוח מקיף, כמו גם שלל כיסויים אחרים.

אילו דגמים של אבארט (Abarth) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי אברט, כמו: אברט 595 , אברט 595C קבריולה, ואחרים.

כמה עולה ביטוח אבארט (Abarth)?

מה מחיר ביטוחי רכבי אברט? ובכן, באופן עקרוני, ביטוח מקיף לשנה עבור נהג יחיד מעל גיל 30 וללא תביעות יכול לעלות קצת יותר מ-7,000 ₪, לפי נתוני אתר קארזון. ועם זאת, כמובן שהמחיר משתנה על בסיס פרופיל נהג, פרופיל רכב ומדיניות חברה פנימית – וגם על פני חברות ביטוח שונות. ניתן להשפיע על כך דרך השוואת ביטוחים.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לרכבי אברט, ל-EURO NCAP אין ציונים תקפים מבחינת מדדי ביטוחים. ועל כן, אולי לחברות הביטוח יש מאגר בטיחות משלהן, אודות רכבים אלו.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח אבארט (Abarth)?

מה הטעם ברכישת ביטוחים לרכבי אברט? ובכן, באם רוצים לכסות עלויות תיקונים כאלה ואחרים, שיכולים לעלות גם עשרות ומאות אלפי שקלים – ביטוח מקיף יכול להקיף את הסכום ולתת אותו במסגרת תנאי החוזה הביטוחי. כלומר, ניתן לקבל כיסוי ופיצוי על תיקונים שכאלו, מחברת הביטוח. ובאם כוללים סעיף בחוזה הביטוחי – לפיו ללקוח יש זכות לשלוח את רכבו למוסכים שמאפשרים החלפת חלקים מקוריים – יהיה לכך יתרון שנסקור בהמשך. כך שבסך הכל, ניתן הן לתחזק ולהבריא את הרכב, והן לתת לחברת הביטוח לטפל בעלויות המעורבות בנושא.

נמליץ כעת, שלדעתנו חשוב לכלול דבר מה בחוזה הביטוחי, ולוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. ולתעד זאת נאמנה, כדי להציג לקונים פוטנציאליים בעתיד – שלרכב, חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. קונה פוטנציאלי יכול להתרשם בכך, לטובה, מן הכתוב בספרי הרכב.

שכן ספציפית עבור אברט 500, ישנה ירידת ערך של 17.5%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 35.9% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-56.2% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח אבארט (Abarth)?

מהו הסוד המופלא של רכישת ביטוחי אברט? ובכן, באם רוצים לרכוש ביטוח שכזה, הסוד הוא לגגל מעט, או להיחשף לפרסומת בבוא הזמן, של חברת ביטוח כזו או אחרת. ובכן, מסורות החכמה דווקא יעמיקו ויגלו שיש שיטה מדויקת אף יותר, לאמיצים מביננו שאוהבים לקחת את המושכות, והיא – דיוק הסעיפים הביטוחיים בחוזה הביטוחי, כמו גם ביצוע של השוואת מחירים, כדי לגלות את המחיר האופטימלי לחבילה ביטוחית כזו או אחרת.

בדרך זו, ביכולתנו להשפיע על מה שאנחנו מקבלים, הן ברמת הכיסויים האופטימליים, והן ברמת המחיר המתאים. ניתן לקבל, כמובן, עזרה שכזו מסוכן ביטוח מטעמנו – שישמח ללוות תהליכים ולתת את דעתו המקצועית בעניינים ביטוחיים שכאלו, ולעזור בדיוק העסקה הביטוחית המתאימה לך.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח אבארט (Abarth) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק