ביטוח אבארט (Abarth)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח אבארט (Abarth)במה הוא מיוחד?

ביטוח רכב לאבארט מורכב משלושה רבדים עיקריים, ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. צד ג' אינו נכלל במסגרת ביטוח חובה, אכן יכול להיכלל במסגרת ביטוח מקיף – ויכול להיחשב כביטוח בפני עצמו. ביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, ואינו מכסה נזקי רכב – זאת ניתן לכסות על ידי ביטוח מקיף, כמו גם שלל כיסויים אחרים.

אילו דגמים של אבארט (Abarth) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי אברט, כמו:

  • אברט 595
  • אברט 595C קבריולה
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח אבארט (Abarth)?גם טווח זה בסדר

מה מחיר ביטוחי רכבי אברט? ובכן, באופן עקרוני, ביטוח מקיף לשנה עבור נהג יחיד מעל גיל 30 וללא תביעות יכול לעלות קצת יותר מ-7,000 ₪, לפי נתוני אתר קארזון.

ועם זאת, כמובן שהמחיר משתנה על בסיס פרופיל נהג, פרופיל רכב ומדיניות חברה פנימית – וגם על פני חברות ביטוח שונות. ניתן להשפיע על כך דרך השוואת ביטוחים.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות.

והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לרכבי אברט, ל-EURO NCAP אין ציונים תקפים מבחינת מדדי ביטוחים. ועל כן, אולי לחברות הביטוח יש מאגר בטיחות משלהן, אודות רכבים אלו.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח אבארט (Abarth)?אל תוותרו על הכיסוי

מה הטעם ברכישת ביטוחים לרכבי אברט? ובכן, באם רוצים לכסות עלויות תיקונים כאלה ואחרים, שיכולים לעלות גם עשרות ומאות אלפי שקלים – ביטוח מקיף יכול להקיף את הסכום ולתת אותו במסגרת תנאי החוזה הביטוחי.

כלומר, ניתן לקבל כיסוי ופיצוי על תיקונים שכאלו, מחברת הביטוח. ובאם כוללים סעיף בחוזה הביטוחי – לפיו ללקוח יש זכות לשלוח את רכבו למוסכים שמאפשרים החלפת חלקים מקוריים – יהיה לכך יתרון שנסקור בהמשך.

כך שבסך הכל, ניתן הן לתחזק ולהבריא את הרכב, והן לתת לחברת הביטוח לטפל בעלויות המעורבות בנושא.

נמליץ כעת, שלדעתנו חשוב לכלול דבר מה בחוזה הביטוחי, ולוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. ולתעד זאת נאמנה, כדי להציג לקונים פוטנציאליים בעתיד – שלרכב, חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. קונה פוטנציאלי יכול להתרשם בכך, לטובה, מן הכתוב בספרי הרכב.

שכן ספציפית עבור אברט 500, ישנה ירידת ערך של 17.5%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 35.9% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-56.2% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח אבארט (Abarth)?הצמדו לחברות מתמחות

מהו הסוד המופלא של רכישת ביטוחי אברט? ובכן, באם רוצים לרכוש ביטוח שכזה, הסוד הוא לגגל מעט, או להיחשף לפרסומת בבוא הזמן, של חברת ביטוח כזו או אחרת.

ובכן, מסורות החכמה דווקא יעמיקו ויגלו שיש שיטה מדויקת אף יותר, לאמיצים מביננו שאוהבים לקחת את המושכות, והיא – דיוק הסעיפים הביטוחיים בחוזה הביטוחי, כמו גם ביצוע של השוואת מחירים, כדי לגלות את המחיר האופטימלי לחבילה ביטוחית כזו או אחרת.

בדרך זו, ביכולתנו להשפיע על מה שאנחנו מקבלים, הן ברמת הכיסויים האופטימליים, והן ברמת המחיר המתאים. ניתן לקבל, כמובן, עזרה שכזו מסוכן ביטוח מטעמנו – שישמח ללוות תהליכים ולתת את דעתו המקצועית בעניינים ביטוחיים שכאלו, ולעזור בדיוק העסקה הביטוחית המתאימה לך.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק