ביטוח אופל (OPEL) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אופל (OPEL)

באם מדובר על ביטוח חובה לרכב אופל, אין הוא שונה מכל ביטוח חובה אחר שמציעה כל חברת ביטוח באשר היא – מלבד אולי תנאי הפרמיה, וטיב השירות (ועלות הכיסוי). שכן הכיסויים, באופן כללי – תקפים באופן אחיד. ביטוח חובה לרכב, מביא את כל המתבקש על פי חוק, והדבר כולל כיסוי נזקי גוף, אך לא צד ג', נזק לרכב ושלל דברים אחרים.

כאשר מדברים על ביטוח צד ג', כמו גם על ביטוח מקיף – כאן המשחק יכול באמת להתחיל. זאת כיוון שישנן התאמות אישיות מרובות שניתן להחיל. אפילו בגזרת הביטוח הבסיסי, ביטוח החובה – ניתן לבצע השוואת מחירים כדי למצוא את החבילה הביטוחית היעילה ביותר. כשזה נוגע לביטוח מקיף לרכבי אופל, לא רק שניתן באופן טבעי לבצע את אותה השוואת מחירים, ניתן גם לבצע התאמה אישית פר אקסלנס לכל מיני סעיפים.

באופן עקרוני, ביטוח מקיף הוא סוג הביטוח בעל העלות היקרה ביותר. במסגרת הביטוח המקיף, ניתן למצוא ולהתאים שלל סעיפים ביטוחיים – ולתת הגנה באופן מקיף, ואולי זו הסיבה לשמו. אנשים דאגו להמציא סעיפים כדי לתמוך את כל היקף הנהיגה והאחזקה, וניתן אפילו לכסות אספקת רכב חלופי, אם כך רוצים. במסגרת ביטוח מקיף, ניתן בהחלט לכלול גם ביטוח צד ג'.

ביטוח מקיף לרכב אופל כלל לא נדרש על פי חוק – אלא שניתן לעשות אותו במידה ויש סעיפים שרוצים לכלול במסגרת הביטוחית. סוכן ביטוח, לדוגמה – יכול לעבוד עם האדם הרוכש, כדי לאתר סעיפים פוטנציאליים שכדאי לכלול במסגרת הביטוחית, וכאלו שכדאי שלא לכלול.

אילו דגמים של אופל (OPEL) אפשר לבטח?

באופן כללי, אנחנו יכולים לבטח רבים מהדגמים של חברת אופל, ובאופן ספציפי – אנחנו יכולים כמובן לבטח את הדגמים הבאים: אופל גרנדלנד X, אופל קורסה, אופל קרוסלנד X, אופל קומבו לייף, אופל קומבו לייף XL, אופל קורסה e ורבים אחרים. בהינתן כך שיש ברשותנו דגם אופל שלא ברור לנו אם ניתן לבטח, ניתן כמובן לבדוק באינטרנט, אצל חברת ביטוח רלוונטית וכמובן אצל סוכן ביטוח שמחזיק גישה לרשומות, ורוצה לעזור.

כמה עולה בביטוח אופל (OPEL)

כפי שציינו, גם כשזה נוגע לביטוח חובה – ניתן לבצע השוואת מחירים. על כן, המחיר לא ידוע מראש – והוא משתנה אפילו על סמך הפרופיל הביטוחי. ואם אנחנו מדברים על ביטוח מקיף לאופל – הרי שההתאמה האישית המעורבת בכך, יכולה להיכנס כפקטור נוסף לערב-רב הקיים של פקטורים נוכחיים, כמו השוואת מחירים, והתערבות אינטליגנטית של סוכן ביטוח.

נציין, בנוסף לכל זה, שפקטור ספציפי בהשפעה על עלות ביטוח אופל, הוא שיש לו דירוגים גבוהים במבחני בטיחות. אם ניקח לדוגמה את אחד מדגמי המודל, נראה ש-אופל גרנדלנד X, קיבלה 5/5 במבחני בטיחות מטעם יורו NCAP, לשנת 2017, כך שמבחינה ביטוחית – ייתכן שזה יבשר טובות על מחירי הפוליסה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לאופל (OPEL)?

ובכן, מלכתחילה חשוב לרכוש ביטוח חובה – כיוון שזה נהדר ומתבקש על פי חוק – וכיוון שזו בסה"כ דרישה הגיונית, שקל לראות חשיבותה. ביטוח מקיף לדוגמה, לא מתבקש על פי חוק – ואנשים עדיין רוכשים אותו, כי זה נדמה להם הגיוני לרכוש גם אותו. מדוע חשוב לרכוש ביטוח מקיף? החשיבות נובעת מסוג הדברים שנרצה לבטח, שבמקרה ניתן לכלול במסגרתו.

כאשר מחזיקים ברכב יוקרה, עלויות התיקון יכולות להיות גבוהות בהתאם. ביטוח מקיף שיכסה אותן, יכול לתת מענה במקרה של בלאי או תאונה. יתרה מכך, ניתן לבטח ולכסות את האפשרות שהמבוטח עצמו בוחר את המוסכים בו ירצה לתקן את מכוניתו, מה שיאפשר לו לבחור במקומות שמשתמשים בחלקי חילוף איכותיים ומקוריים. הדבר יקבל שיקוף ברמת ספרי הרכב, היסטוריית הטיפולים ואף בפרטיו האישיים של טכנאי הרכב. ועל כן, הדבר יקבל ביטוי בערך המחירון של הרכב, שכפי שנראה בפסקה הבאה – יורד בכל מקרה, מדי שנה – באופן טבעי.

ספציפית עבור גרנדלנד X, ניתן לראות ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.1% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-55.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

באופן עקרוני, נראה שמחירון השוק מציג מחיר שונה לרכב, כל שנה מרגע רכישתו. על כן, כדי להשפיע על מחיר המחירון, ניתן למכור את הרכב ממש מוקדם, או פשוט לשמור עליו במצב טוב. הדבר אומר – נשקיע בתיקונים כאשר מתבקש, כמו גם בטיפולים תקופתיים. כדי לחסוך את העלויות על כך, ניתן לכסות את הרכב בביטוח מקיף – ובכך לתקן או לטפל ברכב כשמתבקש.

התיעוד של כך בספרי הרכב, יראה כי הרכב שמור היטב – מה שיאפשר למחיר המחירון להישמר לצורת המקור שלו, כמידת האפשר. והקונה המאושר של הרכב, מיד שנייה, ידע שמדובר ברכב שטיפלו בו היטב. ביטוח מקיף יאפשר קלות ופשטות רבה יותר, עקב יכולתו לכסות את עלויות התיקון והטיפול.

איך לקנות ביטוח אופל (OPEL) ?

העולם פתוח, והרשות נתונה – והמוני חברות ביטוח יכולות להקנות את האפשרות לרכוש ביטוח אופל. בהינתן רצון לקבל ייעוץ מעמיק, הדרכה ותמיכה ברכישת ביטוח אופל, הרי שניתן לקבל את שירות צוות התמיכה שלנו בנושא. סוכני ביטוח שיישבו על הגל, ויישארו דרוכים כדי לשמוע, להבין ולעכל את הצרכים הביטוחיים שלך – כדי להציע לך כיסויים ביטוחיים שונים, שהם יכולים לאתר בשלל החברות השונות הזמינות במאגר המידע שלנו. בעזרתנו, תוכל למצוא כיסוי ביטוחי מדויק יותר, במחיר מתאים יותר – כמיטב יכולתנו לגשר לך אותו.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח אופל (OPEL) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק