ביטוח ב. מ. וו (BMW) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח ב.מ.וו (BMW)

ביטוחי ב. מ. וו (BMW) יכולים להגיע בשלל צורות וצבעים. ראשית כל, יש לנו את הביטוח הסטנדרטי, הפשוט והבסיסי – ביטוח חובה לרכב. מדובר על ביטוח שאינו שונה במהותו ממה שניתן לקבל בעבורו בכל חברה אחרת – והשוני היחיד שמבדיל בין חבילה ביטוחית כזו או אחרת בתחום זה, הוא המחיר. על כן, השוואת מחיר רלוונטית ליכולת לקבל מחיר יעיל עבור חבילה ביטוחית נתונה.

סוג נוסף של ביטוח ב. מ. וו (BMW) הוא כמובן ביטוח צד ג', כמו גם ביטוח מקיף. בביטוח מקיף יש לנו המון סעיפים שביכולתנו לבטח. הן ברמת התיקונים לרכב, והן ברמת ביטוח נגד גניבות. גם עם ביטוח מקיף, ניתן להחיל השוואת מחירים – כדי לאתר את החבילה הביטוחית היעילה ביותר.

אילו דגמים של ב.מ.וו (BMW) אפשר לבטח?

באופן טבעי, ניתן לבטח המון מדגמי המכוניות של חברת ב. מ. וו (BMW), ובכללותם ניתן לכלול גם את ב.מ.וו סדרה 3, ב.מ.וו X1, ב.מ.וו סדרה 5, ב.מ.וו X5, ב.מ.וו סדרה 1, ב.מ.וו X2 ,ב.מ.וו X3, ב.מ.וו X4, ב.מ.וו X6, ב.מ.וו סדרה 7 ארוך ורבים, טובים אחרים.

כמה עולה ביטוח ב.מ.וו (BMW)?

עקב כך שאנחנו חיים בעולם, או במציאות בה אפשר להחיל השוואת מחירים על חבילות ביטוחיות – האם מישהו באמת יכול לדעת (מראש) כמה עולה ביטוח ב. מ. וו (BMW)? ובכן, ניתן כמובן לדבר על טווח המחירים, אלא שגם הוא יכול לנוע בפראיות באם שוקלים פקטור נוסף שיכול להשפיע על עלות הביטוח – הפרופיל.

פרופיל הנהג יכול לאפשר לתג המחיר לנוע מן הקצה אל הקצה, שכן נהג "זהיר" כביכול, כזה שחברות הביטוח כנראה מעריכות – יכול לקבל את הקצה הזול והמוזל יותר של החבילות הביטוחיות, בעוד נהג שלא זוכה לאותה כותרת – לא יקבל את אותן הטבות. יתרה מכך, פרופיל הנהג יכול לכלול גם את פרופיל הרכב, ואם מדובר ברכב ישן, הרי שגם זה יכול להשפיע משמעותית על מחיר הרכב.

ואם אנחנו כוללים את חופש ההתאמה האישית של הביטוח המקיף – הרי שאנחנו מדברים על טווחי מחיר שיכולים לנוע בתדירות עמוקה לכאן ולכאן, ועל כן – מה הטעם לציין מחיר מדויק, מאשר את המאפיינים שמשפיעים על כך? סוכן ביטוח בוודאי יוכל לתת תשובה יותר מדויקת, בהינתן שיחה כנה על הרצונות הביטוחיים והתנאים הקיימים.

נציין, בנוסף לכל זה, שפקטור ספציפי בהשפעה על עלות ביטוח ב.מ.וו, הוא שיש לו דירוגים גבוהים במבחני בטיחות. אם ניקח לדוגמה את אחד מדגמי המודל, נראה ש-BMW סדרה 3, קיבלה 5/5 במבחני בטיחות מטעם יורו NCAP, לשנת 2019, כך שמבחינה ביטוחית – ייתכן שזה יבשר טובות על מחירי הפוליסה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש לב.מ.וו (BMW)?

ישנן סיבות שונות לרכוש ביטוח רכב ב. מ. וו (BMW), ולא רק את גרסת החובה שלו. אם לדוגמה שוקלים ביטוח מקיף, הרי שניתן לקבל שירות ממוסכי הסדר – גם אם בעבר לא היה להם את הדימוי הנעים ביותר – כיום ניתן בהחלט לקבל טיפול יאה וראוי ממוסכי ההסדר שנמצאים בתוכנית הביטוחית, בעלות מופחתת עד מאוד. בהתאם לתנאי הפוליסה. יתרה מכך, אכן יש ערך לכלול סעיף בפוליסה, שמאפשר למבוטח להחליט היכן הוא יתקן את מכוניתו – כדי לבחור במוסכים, שבאופן ספציפי – כוללים חלקים מקוריים. כמו גם, כדי לכלול בהיסטוריית הטיפול של הרכב, פרטי מכונאים קודמים, פרטי היסטוריית טיפולים וספרי רכב – כך שיהיה ברור לכל קונה עתידי, שהרכב טופל כהלכה, במקום עם חלקים איכותיים.

יתרה מכך, במקרה של ביטוח מקיף, ניתן להשפיע על המחיר ועל הכיסוי דרך הכללה של שלל תוספות כמו תיקון תקר, לקבל מונית בתנאים מסוימים, ביטוח רדיו וכיוצא בזה – כמו גם, להסיר תוספות שאינן רלוונטיות (כמו כיסוי פרקליט, באם באמת לא רלוונטי, כמובן). ובכך, לאפשר משחק מעניין, והתאמה אישית מדויקת, כמידת האפשר.

כך, שגם אם זה נהדר לנהוג ברכב יוקרה, מעניין ומושך – הרי בסופו של דבר, מתבקש גם לתחזק אותו, הן ברמת הבלאי והן ברמת הנזקים שעלולים לקרות לו. ביטוח מקיף, יכול לאפשר כיסוי לאותן עלויות, של אותם תיקונים – ובכך לחסוך את סכומי הכסף המעורבים בדבר.

בביוגרפיה של אלון מאסק (טכנולוג נודע), סופר על מקרה בו רכב עם רכב היוקרה שלו מעל לאובייקט מסוים בכביש, בכוונה תחילה – מה שגם לרכב להיפגם ברמת המבנה שלו (או כך הבנו את הסיפור). אלון הגיב על מה שקרה, "החלק המצחיק הוא, שהמכונית לא מבוטחת". התיקונים למכונית עלו (לפי המסופר), כחצי מיליון דולר, ועם זאת – הוא שילם בשמחה. כך או כך, ביטוח מקיף היה יכול למנוע ממנו את התענוג לשלם על זה, אם כי – ייתכן שזה לא היה מצחיק אותו באותה מידה, לקבל פיצוי ביטוחי על הנזק השובבי.

ספציפית עבור סדרה 3, ניתן לראות ירידת ערך של 17.2%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.4% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-54.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

על כן, ערכו (במחירון השוק) של הרכב יורד באופן ניכר מדי שנה, כמו גם בקצב קצת יותר גבוה מהממוצע הארצי לרכבים (לפי אתר קארזון). וזה כאשר הרכב שמור היטב. המשמעות היא, כל פעם שנרצה למכור את הב. מ. וו (BMW) שלנו, נעמיד את הרכב למכירה במחיר קצת יותר נמוך, פר השנה שהחזקנו בו (אם עוקבים אחר מחיר מחירון). אם הרכב שמור היטב, זה הסטנדרט של הורדת המחיר. אם לא, אם לא לקחנו אותו לטיפול, ולא תיקנו אותו אחרי תאונות – ערך הרכב, יירד משמעותית אף יותר. ביטוח מקיף יכול לאפשר לנו הן לקחת אותו לטיפולים תקופתיים בהתאם, שיירשמו בספרי הרכב לקונה המסור הבא, והן לתקן בקלות ובפשטות לאחר תאונות, אם בכלל. הדבר יאפשר לרכב לשמור על ערכו, כמו גם לתפקד טוב יותר תוך שהוא באחזקתנו.

איך לקנות ב.מ.וו (BMW)?

מצד אחד, הדבר פשוט עד מאוד, כמו הרמת טלפון לחברת ביטוח. מצד שני – הבא לא נשכח את הריקוד העדין של ההתאמה האישית של הביטוח המקיף, או לפחות את השוואת המחירים (גם עבור סוגי הביטוח הנוספים), וסוכן ביטוח מטעמנו יכול לתת את התמיכה המתבקשת, כמידת יכולתו – כדי לאפשר גם התאמה אישית של ביטוח מקיף, באם מתבקש – וגם השוואת מחירים של שלל הביטוחים שנועדו לרכבי ב. מ. וו (BMW), כדי לייעל את החבילה הביטוחית, ולהביא את העסקה המיטיבה ביותר, שביכולתו לאתר.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח ב. מ. וו (BMW) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק