ביטוח ג'יפ (Jeep) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח ג'יפ (Jeep)

כשזה נוגע לביטוח ג'יפ (Jeep), הרי שיש לנו ביטוח רכב חובה, ביטוח צד ג', וביטוח מקיף. ביטוח חובה, הוא זה שרשויות החוק מבקשות (שלא נאמר, "חובה עליך"), לנסוע במכונית כאשר הוא בתוקף, ובהישג יד. על פניו, ביטוח חובה, מגיע בחבילות ביטוחיות אחידות לא משנה באיזו חברה נבחר. כלומר, גם חברת ביטוח א', וגם חברת ביטוח ב' – יכולות להציע בדיוק אותה חבילה ביטוחית, כשזה נוגע לביטוח חובה.

כך שאם רוצים לבטח את הג'יפ (Jeep), בביטוח חובה, לא צריך יותר מאשר לבחור אחד – וללכת על זה. ההבדל בין הפוליסות השונות, מעבר לכך שהן ניתנות על ידי חברות שונות ויש לזה השפעה ברמת איכות השירות ומה לא – ההבדל, נטוע גם ברמת המחיר. השוואת מחירים בשוק הביטוחי, יכולה לחשוף את הפערים השונים בנמצא. מספיק להיכנס למחשבון ביטוח חובה, להכניס משתני גיל, שלילית רישיון, פרטי רכב – ולקבל שיערוך מסוים של התחשיב שחברת ביטוח יכולה להתחיל ולעשות, אם כי, סביר שכל חברה, לגופה, והתחשיבים שלה.

יתרה מכך, נוכל גם לדבר על ביטוח מקיף עבור רכבי ג'יפ (Jeep), והסיבה לכך היא שהוא מכיל הן ביטוח צד ג' (אלא אם כן רוצים לרכוש אותו בנפרד), וגם סעיפי ביטוח אחרים שניתן לכלול עם הדבר. בעיקר אם מדובר על רכב פאר, ורוצים להחזיק בכיסוי מלא, או קרוב לכך – ביטוח מקיף יכול להוות מענה.

אילו דגמים של ג'יפ (Jeep) אפשר לבטח?

ניתן למעשה לבטח רבים מדגמי רכבי ג'יפ (Jeep), ובעיקרם נוכל למנות ג'יפ גרנד צ'רוקי, ג'יפ רנגלר, ג'יפ קומפאס, ג'יפ רנגלר קצר, ג'יפ צ'ירוקי, ג'יפ רנגייד, ג'יפ גלדיאטור כמו גם רבים אחרים.

כמה עולה ביטוח ג'יפ (Jeep)?

כאמור, ניתן לבצע השוואת מחירים, כדי לגלות את מחיר הביטוח לרכב הג'יפ (Jeep) היעיל והמתאים ביותר, ובכך כבר ניתן לגלות ווריאציה נרחבת במחירי הביטוח. יתרה מכך, הדבר מושפע מפרופיל הנהג. גילו, וותק רישיונו, היסטוריה מול חברת הביטוח, פרופיל הרכב, וכיוצא בזה. על כן – המחיר יכול לנוע באף יותר "פראות", מן הצפוי. ואם הולכים על ביטוח מקיף לרכב ג'יפ (Jeep), הרי שעם כל סעיף באמנה הביטוחית – המחיר יכול לנוע אף יותר.

הדרך לייעל עלויות, היא כמובן לדעת לבחור סעיפים ביטוחיים מתאימים ואופטימליים, כמו גם לבצע השוואת מחירים – או זו לפחות הדרך המתאימה ביותר שאנו מכירים.

גורם נוסף יכול להשפיע על המחיר. שהרי אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של ג'יפ גרנד צ'רוקי, הרי שקיבל דירוג גבוה במבחני בטיחות. למעשה, נראה שהרכב קיבל ציון של 4/5 במבחני בטיחות מטעם יורו NCAP, לשנת 2011, כמו גם דירוג זהה גם מטעם הארגון האמריקאי לבטיחות בדרכים בשנת 2020. כך שעקב הדירוגים הגבוהים, ייתכן שהדבר יתוגמל בתחשיבי הביטוח של חברות הביטוח ולפיכך יניב מחירי פוליסות נעימים יותר, נמוכים באופן מותאם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לג'יפ (Jeep)?

ביטוח לרכב ג'יפ (Jeep) יכול לאפשר כיסוי הן ברמת "הכל-כלול", והן ברמת "מה שצריך" (באם מדובר בביטוח חובה). בהינתן רצון לכסות דבר מה בהיבט הביטוחי, סביר להניח שהתייעלות נכונה אל מול ביטוח חובה ואף מקיף – תניב את הכיסוי ההולם.

ייתכן שנכון יהיה לבטח את רכבי הג'יפ בביטוח בעיקר בגלל שמדובר במכונית יוקרה. עלויות התיקון שלה יכולות להיות גבוהות, ולפיכך כיסוי ביטוחי יכול לספק תמיכה כלכלית בהתאם. הכלל סעיף ביטוחי בחוזה הביטוחי, כך שיהיה ניתן לקחת את הרכב לטיפול בבחירה במוסך מבחירת המבוטח, לא אחד "ממוסכי ההסדר", יכולה לאפשר לבחור כל מוסך שמאפשר תיקון בחלקים איכותיים.

ובכך, ניתן ליצור תיעוד בספרי הספר שהרי לאוטו חלפים איכותיים, והיסטוריית תיקונים וטיפולים נאותה – שכן לא תהא סיבה שלא, לאור כך שהביטוח כבר עושה את שלו ומכסה את העלויות, או לפחות חלק מהן – וכל שנשאר זה באמת לטפל ברכב. ספרי הרכב מציגים את היסטוריית הטיפולים, אולי אפילו את החלקים האיכותיים, את זהות המטפלים והמוסך עצמו.

הדבר יכול לקבל ביטוי ותשואה כאשר מתכוונים למכור את הרכב. שהרי, לרכבים בשוק ירידת ערך באופן טבעי, על פי תנועות השוק המתבטאות במחיר מחירון. רכב שמור, עם חלוקים מקוריים ומוסכים איכותיים שטיפלו בו – יכול להניב שמירה מיטבית על ערך הרכב. על פי כן יהיה ניתן למכור אותו במחיר נאמן למקור, בעת המכירה.

שהרי מחיר המחירון, מושפע מכמה גורמים, אחד מהם הוא זמן, והשני הוא מצב הרכב. מצב הרכב יכול להרשים לטובה, באם היו טיפולים תקופתיים, ומענה מתאים לאחר תאונות.
מחיר המחירון "הרשמי" של רכב, בכל מקרה יורד מדי שנה, והרי – ניתן לראות זאת בנתונים הבאים:
שכן ספציפית עבור ג'יפ גרנד צ'ירוקי, ישנה ירידת ערך של 15.1%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 35.1% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-49.6% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח ג'יפ (Jeep)?

ניתן בקלות לרכוש ביטוח ג'יפ (Jeep) כדרך אחת מפלטפורמות הביטוח השונות. כדי לייעל את תהליך הרכישה, ניתן להיוועץ במשרדנו ולראות מה הם הסעיפים שאכן מתבקש להגדיר עבור הסכם ביטוחי כזה או אחר, ובאם מתבקש ונכון לעשות השוואת מחירים בשוק הביטוחי, כדי לגלות הצעות יעילות יותר. תודה על קריאתך.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח ג'יפ (Jeep) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק