ביטוח וולוו (Volvo)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח רכב וולוו (VOLVO)במה הוא מיוחד?

וולוו (VOLVO) היא חברה שוודית, המייצרת כלי רכב מסחריים, כמו גם אוטובוסים, ציוד מכני הנדסי, רכיבים לתעשיית החלל וכיוצא בזה. ויקפדיה אמרה, בנוסף לכך – שהחברה מעסיקה למעלה מ-80,000 איש ברחבי העולם, מחזיקה במפעלים ב-25 מדינות, ומוכרת בלמעלה מ-185 שווקים שונים.

באופן טבעי, לביטוח רכב, כל שכן ביטוח וולוו (VOLVO) לרכב, יש 3 רבדים עיקריים. ביטוח חובה, ביטוח צד ג', וביטוח מקיף.

ביטוח חובה, על פי חוק – הוא חובה. כלומר, החוק מטיל חובה, או מבקש נחרצות להחזיק בביטוח חובה תקף בעת נהיגה ברכב. ביטוח חובה לא מכסה נזקי צד ג', או נזקי רכב, גניבה, זדון וכיוצא בזה. ביטוח צד ג' מכסה את הנזקים הקשורים לצד ג'. ביטוח מקיף, מכסה את כל הנזכרים לעיל, ואף יותר מזה.

אילו דגמים של וולוו (VOLVO) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן צפוי, רבות מהמכוניות של וולוו (VOLVO) ניתן לבטח, כולל את הדגמים הבאים:

  • וולוו XC40
  • וולוו XC60
  • וולוו S60
  • וולוו XC90
  • וולוו V60 קרוס קאנטרי
  • וולוו S90
  • וולוו V60

כמה עולה ביטוח וולוו (VOLVO)?גם טווח זה בסדר

כשזה נוגע לביטוח חובה, הרי שהמחיר כולל גם תשלום המופרש לטובת קרן הביטוח הממשלתית (קרנית), כמו גם מוגדר המחיר מפקטורים שונים הנוגעים בפרופיל הנהג (מבחינת חברת הביטוח, כיצד היא רואה "אותו"), פרופיל הרכב, ואף מדיניות החברה.

פרופיל הנהג יכול להיות מורכב מהתייחסות לגיל, מגדר, ותק נהיגה ורישיון, עבר תעבורתי וכיוצא בזה. בעוד שפרופיל הרכב יכול להיות מורכב מסוג הרכב, שנת ייצור, "עבר תעבורתי", וכיוצא בזה.

על כן, ישנם פקטורים שיכולים להשפיע על המחיר כך שיעלה או יירד, ביניהם – סעיפים הנבחרים במסגרת ביטוח מקיף. מה שנבחר יכול לעלות את המחיר, מה שנחתוך יכול להוריד ממנו. כדי להשפיע אף יותר על המחיר הביטוחי, הרי שניתן לבצע השוואת מחירים בשוק הביטוחי, ולגלות הצעות יעילות.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של וולוו XC40, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP)., לשנת 2018.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לוולוו (VOLVO)?אל תוותרו על הכיסוי

חשיבות הביטוח נובעת מן הרצון, או הערך שאדם שם לגבי הכיסוי הביטוחי. ביטוח חובה, בעל ערך גם בזכות היכולת שלו לכסות נזקי גוף, וגם עקב כך שהוא מתבקש על פי חוק. ביטוח צד ג', יכול לכסות, כאמור – נזקי צד ג', בעוד שביטוח מקיף יכול לפתוח עולם שלם של אפשרויות כיסוי.

ביטוח מקיף יכול לתת תמיכה נהדרת לאנשים שנוהגים ברכבי יוקרה, שכן עלויות תיקון, ושלל עלויות אחרות – יכולות להילקח בחשבון ולהיכלל במסגרת הכיסוי.

באופן כללי – באם רוצים לטפל באוטו, או להעניק לו טיפול לאחר תאונה, הרי שהביטוח יכול לגלם את העלויות המתבקשות בכך. בייחוד אם יש לנו עסק עם רכבי יוקרה. שכן עלויות הטיפול והתיקון שלהם, יכולות להיות גבוהות מאשר רכבים שאינם עולים במידה שכזו, במחירון השוק. על כן, כדי לחסוך את כל הנזכר לעיל, ניתן לקבל את עזרתה של חברת ביטוח בכיסוי לפחות חלק מהעלויות.

במקרה והלכנו על זה – הרי שיש לכך משמעות שנכליל סעיף, בחוזה הביטוחי – לפיו בזכותנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. הדבר יאפשר לנו לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. יתרה מכך, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, חלפים כאלו – ונמצאים במקומות איכותיים – כל זה יירשם בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – ובכך להשפיע על תפישת הערך של הרכב.

תפישת הערך, היא זו שמשתקפת במחיר מחירון הרכב. על כן, תפישת הערך, היא זו שמכוונת להגיד באם ערכו של רכב ירד, ואם כן – באיזו מידה. תפישת ערך זו, יכולה להשתנות בעקבות מבט בספרי הרכב וראייה של היסטוריית הטיפולים, היסטוריית המטפלים והטכנאים ועצם כך שברכב יש חלקים מקוריים.

ובכך ערך הרכב יכול להישמר למקור לאורך זמן, עקב כך שהוא נובע מתפישה לגביו, שיכולה להיתמך בנתוני מעקב איכותיים שכאלה.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם המאפיינים הנזכרים לעיל עדיין נשארים במדד יציב וגבוה – הרי שמחיר המחירון יכול להישמר לעקומה הגבוהה, ולהעיד שערך הרכב נשאר גבוה יחסית, לפחות על פי הקריטריונים לשיפוט.

שכן ספציפית עבור וולוו 40CX, ישנה ירידת ערך של 17%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 30.7% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-49.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח וולוו (VOLVO)?הצמדו לחברות מתמחות

ביטוח וולוו (VOLVO) ניתן לרכישה דרך כל אחת מחברות הביטוח שתציע זאת, ועם זאת – בהינתן עזרה מסוכן ביטוח (לדוגמה, מן הסוכנות שלנו), הרי שניתן יהיה להשקיע זמן ותשומת לב בהשוואת מחירים, כדי לייעל את עלויות העסקה – כמו גם, לברור את סעיפי הכיסוי המדויקים ביותר, והמתאימים ביותר שנוכל להציע בנושא.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק