ביטוח וולוו (Volvo) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכב וולוו (VOLVO)

וולוו (VOLVO) היא חברה שוודית, המייצרת כלי רכב מסחריים, כמו גם אוטובוסים, ציוד מכני הנדסי, רכיבים לתעשיית החלל וכיוצא בזה. ויקפדיה אמרה, בנוסף לכך – שהחברה מעסיקה למעלה מ-80,000 איש ברחבי העולם, מחזיקה במפעלים ב-25 מדינות, ומוכרת בלמעלה מ-185 שווקים שונים.

באופן טבעי, לביטוח רכב, כל שכן ביטוח וולוו (VOLVO) לרכב, יש 3 רבדים עיקריים. ביטוח חובה, ביטוח צד ג', וביטוח מקיף.

ביטוח חובה, על פי חוק – הוא חובה. כלומר, החוק מטיל חובה, או מבקש נחרצות להחזיק בביטוח חובה תקף בעת נהיגה ברכב. ביטוח חובה לא מכסה נזקי צד ג', או נזקי רכב, גניבה, זדון וכיוצא בזה. ביטוח צד ג' מכסה את הנזקים הקשורים לצד ג'. ביטוח מקיף, מכסה את כל הנזכרים לעיל, ואף יותר מזה.

אילו דגמים של וולוו (VOLVO) אפשר לבטח?

באופן צפוי, רבות מהמכוניות של וולוו (VOLVO) ניתן לבטח, כולל את הדגמים הבאים:
וולוו XC40 , וולוו XC60, וולוו S60, וולוו XC90, וולוו V60 קרוס קאנטרי, וולוו S90, וולוו V60 וייתכן שגם רבים טובים אחרים.

כמה עולה ביטוח וולוו (VOLVO)?

כשזה נוגע לביטוח חובה, הרי שהמחיר כולל גם תשלום המופרש לטובת קרן הביטוח הממשלתית (קרנית), כמו גם מוגדר המחיר מפקטורים שונים הנוגעים בפרופיל הנהג (מבחינת חברת הביטוח, כיצד היא רואה "אותו"), פרופיל הרכב, ואף מדיניות החברה.

פרופיל הנהג יכול להיות מורכב מהתייחסות לגיל, מגדר, ותק נהיגה ורישיון, עבר תעבורתי וכיוצא בזה. בעוד שפרופיל הרכב יכול להיות מורכב מסוג הרכב, שנת ייצור, "עבר תעבורתי", וכיוצא בזה.

על כן, ישנם פקטורים שיכולים להשפיע על המחיר כך שיעלה או יירד, ביניהם – סעיפים הנבחרים במסגרת ביטוח מקיף. מה שנבחר יכול לעלות את המחיר, מה שנחתוך יכול להוריד ממנו. כדי להשפיע אף יותר על המחיר הביטוחי, הרי שניתן לבצע השוואת מחירים בשוק הביטוחי, ולגלות הצעות יעילות.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של וולוו XC40, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP)., לשנת 2018.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לוולוו (VOLVO)?

חשיבות הביטוח נובעת מן הרצון, או הערך שאדם שם לגבי הכיסוי הביטוחי. ביטוח חובה, בעל ערך גם בזכות היכולת שלו לכסות נזקי גוף, וגם עקב כך שהוא מתבקש על פי חוק. ביטוח צד ג', יכול לכסות, כאמור – נזקי צד ג', בעוד שביטוח מקיף יכול לפתוח עולם שלם של אפשרויות כיסוי.

ביטוח מקיף יכול לתת תמיכה נהדרת לאנשים שנוהגים ברכבי יוקרה, שכן עלויות תיקון, ושלל עלויות אחרות – יכולות להילקח בחשבון ולהיכלל במסגרת הכיסוי.

באופן כללי – באם רוצים לטפל באוטו, או להעניק לו טיפול לאחר תאונה, הרי שהביטוח יכול לגלם את העלויות המתבקשות בכך. בייחוד אם יש לנו עסק עם רכבי יוקרה. שכן עלויות הטיפול והתיקון שלהם, יכולות להיות גבוהות מאשר רכבים שאינם עולים במידה שכזו, במחירון השוק. על כן, כדי לחסוך את כל הנזכר לעיל, ניתן לקבל את עזרתה של חברת ביטוח בכיסוי לפחות חלק מהעלויות.

במקרה והלכנו על זה – הרי שיש לכך משמעות שנכליל סעיף, בחוזה הביטוחי – לפיו בזכותנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. הדבר יאפשר לנו לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. יתרה מכך, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, חלפים כאלו – ונמצאים במקומות איכותיים – כל זה יירשם בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – ובכך להשפיע על תפישת הערך של הרכב.

תפישת הערך, היא זו שמשתקפת במחיר מחירון הרכב. על כן, תפישת הערך, היא זו שמכוונת להגיד באם ערכו של רכב ירד, ואם כן – באיזו מידה. תפישת ערך זו, יכולה להשתנות בעקבות מבט בספרי הרכב וראייה של היסטוריית הטיפולים, היסטוריית המטפלים והטכנאים ועצם כך שברכב יש חלקים מקוריים.

ובכך ערך הרכב יכול להישמר למקור לאורך זמן, עקב כך שהוא נובע מתפישה לגביו, שיכולה להיתמך בנתוני מעקב איכותיים שכאלה.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם המאפיינים הנזכרים לעיל עדיין נשארים במדד יציב וגבוה – הרי שמחיר המחירון יכול להישמר לעקומה הגבוהה, ולהעיד שערך הרכב נשאר גבוה יחסית, לפחות על פי הקריטריונים לשיפוט.

שכן ספציפית עבור וולוו 40CX, ישנה ירידת ערך של 17%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 30.7% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-49.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח וולוו (VOLVO)?

ביטוח וולוו (VOLVO) ניתן לרכישה דרך כל אחת מחברות הביטוח שתציע זאת, ועם זאת – בהינתן עזרה מסוכן ביטוח (לדוגמה, מן הסוכנות שלנו), הרי שניתן יהיה להשקיע זמן ותשומת לב בהשוואת מחירים, כדי לייעל את עלויות העסקה – כמו גם, לברור את סעיפי הכיסוי המדויקים ביותר, והמתאימים ביותר שנוכל להציע בנושא.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח וולוו (Volvo) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק